Grom gromi Unię. Unia Hrubieszów – Grom Różaniec 1:5

Unia Hrubieszów, która pretendować miała do wejścia do IV ligi, po zakończeniu dzisiejszej kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, najprawdopodobniej znajdzie się w strefie spadkowej. W dzisiejszym meczu doznała bowiem dotkliwej porażki z Gromem Różaniec 1:5.

Dziś na stadionie HOSiR Unia Hrubieszów podejmowała w 4. kolejce Zamojskiej Klasy Okręgowej Grom Różaniec. Już do przerwy było jednak 0:3 dla gości. W 14 minucie pada pierwszy gol dla Gromu, w 25 minucie goście strzelają drugą bramkę, a w 45 trzecią.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu Grom wypracowuje rzut rożny, z którego w 46 minucie pada czwarta bramka. W 75 min. honorowego gola dla Unii strzela Szatan, który zmienił Garbacza, ale goście trafiają do bramki Unii jeszcze raz – w 83 minucie meczu i ustalają rezultat spotkania na 1:5.

Unia Hrubieszów – Grom Różaniec 1:5 (0:3)

Skład Unii:

Mac, Zając, Mossurec, Kondrat, Kawarski, Garbacz (35; Szatan), Stefaniak, Gulak (86′ Swatowski), Borys (60′ Greniuk), Krygiel (45′ Oleszczuk), Nowak,

Bramka dla Unii: Szatan

Mecz sędziowali: Łaszkiewicz, Pupiec, Wróbel.

Unia Hrubieszów zawodzi ostatnio swoich kibiców – to już trzecia z kolei porażka na cztery rozegrane do tej pory w Zamojskiej Klasie Okręgowej mecze. Drużyna, która miała walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, po zakończeniu dzisiejszej kolejki, znajdzie się z 3. punktami najprawdopodobniej w strefie spadkowej. Grom ma za to najwyraźniej sposób na zespoły z powiatu hrubieszowskiego, w poprzedniej kolejce pokonał Kryształ, a teraz Unię.