15 czerwca 2024

Hrubieszowska para brydżowa druga w turnieju w Cycowie!

Para Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski z Hrubieszowa zajęła drugie miejsce w Otwartym Turnieju Par Brydża Sportowego, który odbył się w Cycowie.

Reklamy

W dniu 15.11.2020 r. w Cycowie odbył się Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego. Na starcie stanęło 15 par, zwyciężyli: Paweł Zaleski i Jerzy Tarajko z Lublina, ale drugie miejsce zajęli Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski – reprezentanci i mieszkańcy Hrubieszowa. Podium uzupełniła para lubelsko – tomaszowska Andrzej Kokoryka i Marek Atalski.

Pomimo, że zmagamy się z pandemią organizator otrzymał zgodę na zorganizowanie turnieju z zachowaniem szczególnych warunków ostrożności i z tego zadania wywiązał się znakomicie.

Reklamy

– Turniej dla nas miał bardzo nietypowy i niespotykany przebieg, po bardzo słabym początku dokładnie w połowie turnieju – zajmowaliśmy ostatnie miejsce z bardzo dużą stratą nawet do przedostatniej pary i w zasadzie w drugiej części turnieju mieliśmy walczyć jedynie o jakiś przyzwoity rezultat. Jednak piorunująca druga część turnieju w naszym wykonaniu zaskoczyła również nas samych, ponieważ znaleźliśmy się aż na II miejscu, a niewiele brakowało do zwycięstwa, dlatego bez względu na wszystko nigdy nie należy się poddawać i zawsze walczyć do końcapodsumował start hrubieszowskiej pary Marcin Pachniewski

­

Reklamy

Wyniki turnieju:

http://www.brydz.lublin.pl/Aktualne/2020Turn/20201115/W1511.htm

­

Historia turnieju pary Wojciech Sołtysiak-Marcin Pachniewski:

http://www.brydz.lublin.pl/Aktualne/2020Turn/20201115/cyc20/H-cycow20-10.html

­

­

Opracował mak, fot. organizator