II Zamojski Drużynowy Turniej w Kręgle

17 września w klubie Absens Carens przy Artis Hotel & SPA odbył się II Zamojski Drużynowy Turniej w Kręgle. Najlepsi okazali się obrońcy mistrzowskiego tytułu z Zamościa: Marek Gajewski, Marek Nieścior, Bartłomiej Litwajtis i Michał Osuch.

Reklamy

17 września w klubie Absens Carens przy Artis Hotel & SPA odbył się II Zamojski Drużynowy Turniej w Kręgle. Najlepsi okazali się obrońcy mistrzowskiego tytułu z Zamościa: Marek Gajewski, Marek Nieścior, Bartłomiej Litwajtis, Michał Osuch, chociaż deptała im po piętach zamojska grupa Bogdana Panasa, w której grali także Marcin Zygiert, Anna Sobol i Dariusz Bednarczyk. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Krasnobrodu: Tomasz Pakuła, Piotr Skiba, Bartosz Nizio wzmocniona graczem z Zamościa – Piotrem Orzechowskim.

– Kręgle w Zamościu stają się co raz bardziej popularną rozrywką. Stosunkowo niedawno zaproponowałem zarządowi Artisu, by organizować cykliczne rozgrywki, a teraz mamy już sporą liczbę graczy, którzy nie omijają oficjalnej rywalizacji – cieszy się Tomasz Pakuła, koordynator rozgrywek. 

 

W turnieju wzięło udział 40 graczy. Kolejne zawody już w grudniu.

 

Wyniki:

 

I miejsce grupa D –  470 pkt:

Marek Gajewski

Marek Nieścior

Bartłomiej Litwajtis

Michał Osuch

 

II miejsce grupa E – 462 pkt:

Bogdan Panas

Marcin Zygiert

Anna Sobol

Dariusz Bednarczyk

 

III miejsce – grupa F – 434 pkt

Tomasz Pakuła

Piotr Orzechowski

Piotr Skiba

Bartosz Nizio

 

IV miejsce – grupa A – 405 pkt

Kazimierz Chmiel

Piotr Trześniewski

Jacek Ożóg

Paweł Palikot