Kolarstwo – III Hrubieszowska czasówka

Stowarzyszenie Hrubieszów Na Rowerach pod kierownictwem Tadeusza Romaszko w dniu 1.07.2018 r. zorganizował trzeci wyścig jazdy indywidualnej na czas. Wygrał Vasyl Naboka z Ukrainy, najlepszy z Hrubieszowa Artur Landman przed Bartkiem Temporowiczem i weteranem hrubieszowskich szos Janem Zderkiewiczem. Dwie panie też się ścigały, ale na różnych rowerach.

Reklamy

 

III HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA

HRUBIESZÓW – TERATYN – HRUBIESZÓW 01.07.2018 r.

 

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce; Nazwisko i imię; Miejscowość; Czas

1; Naboka Vasyl; Sokal/Ukraina; 37:00,91

2; Kazanowski Paweł; Inżynieria Rowerowa ; 37:03,28

3; Mrozek  Andrzej; ATOL BIKE; 37:05,77

4; Żurek Sebastian; MAYDAY Team Lublin; 37:57,39

5; Klekotsyuk Volodymyr; Łuck/Ukraina; 37:59,59

6; Procajło Marek; MAYDAY Team  Lublin ; 38:30,17

7; Sawa Robert; Inżynieria Rowerowa ; 38:40,72

8; Chomyn AndryJ; Lwów; 39:37,90

9; Gutek Piotr; MAYDAY Team Lublin; 39:40,51

10; Rudy Paweł; KK Roztocze; 39:57,47

11; Protsko Pavlo; Lwów/Ukraina; 40:14,89

12; Ścierka Ryszard; Wilkołaz TEAM Huron Masters; 40:18,52

13; Firsov Viktor; Sokal/Ukraina; 41:10,02

14; Kudryk Oleksandr; Waraż; 41:13,30

15; Kiełbasa Robert; Lublin; 41:42,36

16; Brygoła Sebastian; Lublin; 41:57,83

17; Sowa Paweł; Zamość; 42:01,55

18; Korecki Dariusz; Warszawa Piaseczno; 42:12,36

19; Kaczmarek Maciej; Inżynieria Rowerowa ; 42:29,88

20; Romaniv Roman; Sokal/Ukraina; 42:52,33

21; Landman Artur; Hrubieszów ; 43:22,39

22; Korolczuk Volodymyr; Łuck/Ukraina; 43:39,24

23; Temporowicz Bartłomiej; Hrubieszów; 43:52,49

24; Kovalczuk Svyatoslav; Lwów/Ukraina; 44:27,47

25; Pazyak Yosyf; Lwów; 44:36,02

26; Tarasiuk Karol; Brodex Party Professional; 44:37,83

27; Koshelyev Serhiy; Sokal/Ukraina; 44:55,47

28; Zderkiewicz Jan; Hrubieszów; 45:30,87

29; Lewandowski Mirosław; KK Roztocze; 45:37,33

30; Kuryłowicz Mariusz; KK Roztocze; 45:49,64

31; Hrushetskyi Viktor; Łuck MetrDoor Team; 47:12,08

32; Gryciuk Rusłan; Łuck/Ukraina; 48:33,89

33; Wołczuk Tomasz; Brodex Party Professional; 49:09,75

34; Korkosz Patryk; KK Roztocze; 49:27,89

35; Shelest Volodymyr; Łuck/Ukraina; 50:07,33

36; Stefaniak Wojciech; Hrubieszów; 50:32,91

37; Watras  Marek; Hrubieszów HNR ; 50:42,48

38; Kowalczyk Adam; Świdnik Brodex; 52:22,69

39; Matys Jacek; Lublin; 52:24,02

40; Gęborys Edward; Tomaszów Lubelski; 53:25,97

41; Wszoła Janusz; BSK Miód Kozacki Biłgoraj; 54:53,94

42; Tuz Dariusz; Horodło; 58:29,08

43; Krawczyk Justyna; Hrubieszów; 1:04:22,50

44; Tarnowska Karolina; Hrubieszów; 1:16:59,74

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce; Nazwisko i imię; Miejscowość; Czas

1; Krawczyk Justyna; Hrubieszów; 1:04:22,50

 

KATEGORIA –ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE

Miejsce; Nazwisko i imię; Miejscowość; Czas

1; Tarnowska Karolina; Hrubieszów; 1:16:59,74

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce; Nazwisko i imię; Czas

1; Landman Artur; 43:22,39

2; Temporowicz Bartłomiej; 43:52,49

3; Zderkiewicz Jan; 45:30,87

4; Stefaniak Wojciech; 50:32,91

5; Watras  Marek; 50:42,48

6; Krawczyk Justyna; 1:04:22,50

7; Tarnowska Karolina; 1:16:59,74

 

Pełny komunikat:

III GRND PRIX HRUBIESZOWA

 

Poprzednie

II GRAND PRIX HRUBIESZOWA

I GRAND PRIX HRUBIESZOWA

 

IV czasówka odbędzie się 9 września (niedziela);

IV GRAND PRIX HRUBIESZOWA

Białopole – Hrubieszów

Jazda indywidualna na czas

 

Źródło – Hrubieszów Na Rowerach

Opracował – mak