13 kwietnia 2024

Kto Lepszy

Rodzice nie zawiedli…

W części „dla dorosłych” Turnieju „Kto Lepszy”, który odbył się w piątek 9 grudnia w sali gimnastycznej SP nr 3, udział wzięły drużyny: Uczniów, Absolwentów, Rodziców, Nauczycieli, Policji i Hermesa.

Grano w dwóch grupach po trzy zespoły. W pierwszej grupie zwyciężyła Policja, a w drugiej Rodzice. Właśnie te dwie drużyny spotkały się w meczu o pierwsze miejsce, w którym Rodzice pokonali Policję 4 : 3 i wygrali turniej.

Drużyna Rodziców (lekko zmodyfikowany osobowo na tę okazję zespół Prywaciarza) zagrała na swoim dobrym poziomie.

Na uwagę zasługuje dobry debiut w imprezie Policji i słaby występ Absolwentów, którzy mimo dobrego składu, zajęli ostatnie miejsce. Po raz kolejny okazało się, że piłka nożna jest grą zespołową w której nie liczą się poszczególne ogniwa, lecz cały łańcuch. Miejmy jednak nadzieję, że słabe miejsce w ostatecznej klasyfikacji nie zrazi Absolwentów do wzięcia udziału w przyszłorocznych zmaganiach.

Szczególnie, że tegoroczne zawody były osiemnastą już edycją, z niezmiennym zapałem organizowanego przez dyrektora Mariana Cisło i jego współpracowników Turnieju, i udział w imprezie z takimi tradycjami powinien być dla każdego zespołu sprawą prestiżową.

Szkoda tylko, że grano na sali SP nr 3, która jest za mała na tego typu imprezy. Dziwi mnie to tym bardziej, że współorganizatorem był Urząd Miasta, w którego gestii ciągle i niezmiennie pozostaje HOSiR.

No… chyba, że ostatnio coś się w tej sprawie zmieniło???

Na słowa pochwały zasługują za to dwa zespoły cheerleaderek, które mimo chwilowych kłopotów z nagłośnieniem, z zaangażowaniem zagrzewały kibiców do dopingu.

Ostateczna kolejność drużyn w Turnieju:
1. Rodzice
2. Policja
3. Nauczyciele
4. Uczniowie
5. Hermes
6. Absolwenci

Królem strzelców został Konrad Kalaciński, najlepszym zawodnikiem Konrad Zezula, a bramkarzem Konrad Gis. Był to więc zdecydowanie dzień panów o imieniu Konrad.

Organizatorami imprezy, w czasie któej zbierano upominki i słodycze do mikołajkowych paczek dla biednych dzieci, były Szkoła Podstawowa nr 3 i Urząd Miasta Hrubieszowa.

zobacz fotki >>