23 lutego 2024

Turniej Kto Lepszy Mini

Nie było niespodzianek.

Reklamy

W piątkowej (9.12.2005), szóstej już edycji Turnieju „Kto Lepszy? Mini”, wzięło udział sześć drużyn: SP Mircze, SP Tyszowce, Orlik Hrubieszów i trzy drużyny SP nr 3.

Niestety nie dojechała ukraińska drużyna SP Turijsk.

Reklamy

Specjalnych niespodzianek w turnieju nie było. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Mircza, a w finale spotkały się faworyzowane drużyny Orlika i SP Tyszowce. Po zaciętym pojedynku wygrali Tyszowianie 4 : 1.
Miejsca od 4 do 6 zajęły w kolejności: SP nr 3 I,
SP nr 3 II, SP nr 3 III.

Królem strzelców Turnieju został Krystian Oleszczuk z Orlika, najlepszym bramkarzem Kamil Lizun, a najlepszym zawodnikiem Damian Ziółkowski.

W ramach zawodów po raz pierwszy rozegrany został pokazowy mecz dziewcząt, w którym wygrała drużyna Unii I, pokonując po rzutach karnych zespół Unii II.

Dziewczęta grają coraz lepiej i organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłą edycję Turnieju będzie można włączyć osobną rywalizację dziewcząt. Tym bardziej, że budzi ona wśród kobiców gorące emocje.

Wydarzeniom na boisku towarzyszyły występy cheerleaderek, które tańcem i skandowaniem urozmaicały publiczności czas między meczami.

W czasie całego Turnieju przeprowadzana była wśród publiczności zbiórka zabawek, słodyczy i pieniędzy, które spożytkowane zostaną na zorganizowanie mikołajkowych paczek dla najbiedniejszych dzieci SP nr 3.

Organizatorami zawodów byli: Szkoła Podstawowa nr 3 z niezawodnym dyrektorem Marianem Cisło na czele oraz Urząd Miasta.

zobacz fotki >>