Kto lepszy? 2010

Hrubieszów

Reklamy

11 grudnia w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od godziny 9:00 rozegrany zostanie XI Halowy Mini Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”, a od godziny 12:00 XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”.

XI Halowy Mini – Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”

Tradycyjnie, w grudniową sobotę organizowany jest Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”. Turniej, który oprócz popularyzacji piłki nożnej i rywalizacji sportowej niesie ze sobą aspekt charytatywny – co zasługuje na szczególne podkreślenie. Bo, dużą przyjemnością jest sprawić radość dzieciom potrzebującym wsparcia, właśnie w tym przedświątecznym okresie.

11 grudnia w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od godziny 9:00 do
godziny 12:00 rozegrany zostanie XI Halowy Mini Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”, podczas
którego rywalizować będą reprezentacje trzech hrubieszowskich szkół podstawowych, w
trzech kategoriach – klasy: czwarte, piąte i szóste.

Najlepszą szkołę wyłoni suma punktów zdobytych przez drużyny w każdej kategorii. Na zakończenie miniturnieju zostaną wręczone medale i dyplomy dla zawodników statuetki dla króla strzelców w każdej kategorii, puchary dla szkół.

Zapraszamy do gorącego dopingowania swoich kolegów, wszystkich uczniów szkół podstawowych, rodziców oraz wszystkich miłośników piki nożnej.

O godz. 12:00 nastąpi oficjalne otwarcie turnieju oraz podsumowanie zakończonego XI Halowego Mini Turnieju Piłki Nożnej „Kto Lepszy”.

XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”

Bezpośrednio po otwarciu rozpocznie się XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”. Do rywalizacji przystąpi osiem zespołów, które rozegrają mecze w dwóch grupach.

Grupa I
Rodzice
Uczniowie
Włodzimierz Wołyński (Ukraina)
P.W. Hermes

Grupa II
Absolwenci
Raiders
Nauczyciele
Straż Graniczna

Na zakończenie turnieju, po meczach finałowych zostanie rozegrany mecz z czołowymi zawodnikami okręgu zamojskiego oraz wychowankami Unii Hrubieszów w składzie: Jacek Iwanicki – były zawodnik Górnika Łęczna, Kamil Droździel – zawodnik i Piotr Waśkiewicz – były bramkarz II – ligowego Motoru Lublin, Piotr Orzechowski – wychowanek Tomasovii, zawodnik Huczwy Tyszowce i Jacek Paszkiewicz – trener Huczwy Tyszowce oraz Dawid Borys, Łukasz Kamiński, Marcin Lebiedowicz, Adam Onkiewicz i Paweł Wesołek – wychowankowie Unii.

Na pewno wrażeń i emocji sportowych nie zabraknie, ale nie zapominajmy o charytatywnej idei tej imprezy. Biletem wstępu będą tradycyjnie słodycze i maskotki, z których zostaną wykonane paczki gwiazdkowe dla uczniów specjalnej troski Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.

Zapraszamy w ten sobotni, grudniowy dzień do hali sportowej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

PROGRAM MINUTOWY XI MINI – TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „KTO LEPSZY”

SOBOTA 11.12.2010 r.

9:00 SP 1 – SP 2 (klasy IV)
9:20 SP 2 – SP 3 (klasy IV)
9:40 SP 1 – SP 3 (klasy IV)
10:00 SP1 – SP 2 (klasy V)
10:20 SP1 – SP 3 (klasy V)
10:40 SP2 – SP 3 (klasy V)
11:00 SP3 – SP 2 (klasy VI)
11:20 SP2 – SP 1 (klasy VI)
11:40 SP1 – SP 3 (klasy VI)

12:00 Podsumowanie turnieju i wręczenie nagród

PROGRAM MINUTOWY XXIII TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „KTO LEPSZY”
2 GRUPY PO 4 DRUŻYNY – SOBOTA 11.12.2010 r.

12:00 WRĘCZENIE NAGRÓD ZA MINI KTO LEPSZY I OTWARCIE TURNIEJU GŁÓWNEGO
12:20 RODZICE – UCZNIOWIE
12:40 ABSOLWENCI – RAIDERS
13:00 WŁ. WOŁYŃSKI – HERMES
13:20 STRAŻ GRANICZNA – NAUCZYCIELE
13:40 RODZICE – HERMES
14:00 ABSOLWENCI – NAUCZYCIELE
14:20 UCZNIOWIE – WŁ. WOŁYŃSKI
14:40 RAIDERS – STRAŻ GRANICZNA
15:00 RODZICE – WŁ. WOŁYŃSKI
15:20 ABSOLWENCI – STRAŻ GRANICZNA
15:40 HERMES – UCZNIOWIE
16:00 NAUCZYCIELE– RAIDERS

16:20 I Miejsce gr I- II Miejsce gr II ( 1 półfinał)
16:40 I Miejsce gr II- II Miejsce gr I ( 2 półfinał)
17:00 III Miejsce gr I – III Miejsce gr II (Mecz o miejsce 5-6)
17:20 IV Miejsce gr I – IV Miejsce gr II (Mecz o miejsce 7-8)

17:40 Drużyny pokonane w półfinałach (Mecz o miejsce 3-4)
18:00 Zwycięzcy półfinałów (mecz o miejsce 1-2)

18:20 Podsumowanie turnieju i wręczenie nagród

18:40 Mecz pokazowy (Drużyny z miejsc I-IV przeciwko reprezentacji zaproszonych zawodników – zmiana drużyn co 10 minut)

***