Lekkoatletyczna powiatowa indywidualna Gimnazjada SZS, sztafety 4x100m i szwedzkie

Na stadionie HOSiR odbyły się zawody powiatowe lekkoatletycznej indywidualnej Gimnazjada SZS, sztafet 4x100m oraz szwedzkich.

Reklamy

Do zawodów Rejonowych awansuje po 3 osoby z konkurencji i po 2 sztafety 4×100.

 

Wyniki powiatowej indywidualna Gimnazjada LA

Sztafety 4x100m i szwedzkie 

 

100m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kowalczuk Monika

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

13,99

2.

Hołdaś Aleksandra

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

14,16

3.

Wrońska Ewa

98

ZS Horodło

14,39

4. 

Kidyba Paulina

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

14,41

5.

Winiarczyk Sylwia

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

14,47

6.

Jarosz Karolina

97

ZS Werbkowice

14,48

7.

Bożek Emilia

97

ZS Werbkowice

14,72

8.

Martula Paulina

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

14,87

9.

Sykut Kamila

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

14,91

10.

Pyrz Agnieszka

99

ZS Horodło

15,41

11.

Kowalczuk Weronika

99

SZS Mircze

15,47

12. 

Pogorzeliska Karolina

98

SZS Mircze

15,66

13.

Kaczanowska Dominika

98

Uchanie

15,68

14.

Łyko Maria

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

15,81

15. 

Mroczkowska Edyta

97

ZS Dołhobyczów

15,91

16.

Grabarczuk Aleka

98

Uchanie

16,71

 

100m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Małyszka Paweł

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

11,60

2.

Socha Patryk

97

SZS Mircze

12,06

3.

Malesa Arkadiusz

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

12,14

4.

Stepaniuk Marcin

97

ZSM nr 2 W Hrubieszowie

12,18

5.

Esing Ernest

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

12,19

6.

Gontarz Paweł

97

Uchanie

12,40

7.

Hossin Damian

98

ZS nr 2 W Hrubieszowie

12,51

8.

Stadnicki Kacper

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

12,59

9.

Łuczyniec Rafał

97

ZS Horodło

13,04

10.

Popławski Kacper

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

13,56

11.

Wężyk Marcin

97

ZS Horodło

13,76

 

300m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Trybuna Agata

98

SZS Mircze

48,67

2.

Wołyniec Oliwia

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

48,77

3.

Charatynowicz Katarzyna

98

ZS Horodło

49,89

4.

Tlak Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

51,54

5.

Szostak Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

52,04

6.

Załoga Gabriela

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

55,11

7.

Stopyra Karolina

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

58,14

8.

Ufnal Oliwia

99

Uchanie

59,66

9.

Ubala Angelika

98

Uchanie

60,32

10.

Kubacka Aleksandra

97

ZS Horodło

61,45

 

300m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Pietrusiewicz Kacper

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

41,29

2.

Kobel Łukasz

98

ZS Dołhobyczów

42,83

3.

Bobak Marek

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

43,13

4.

Klamer Łukasz

97

SZS Mircze

43,40

5.

Ślusarz Grzegorz

97

Werbkowice

43,44

6.

Nieczyporowski Adrian

97

SZS Mircze

43,46

7.

Kot Karol

98

SZS Mircze

43,57

8.

Gajewski Przemysław

97

ZS Horodło

44,12

9.

Budny Łukasz

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

44,51

10.

Dudek Michał

97

ZS Dołhobyczów

44,68

11.

Warecki Kamil

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

45,11

12.

Sikora Michał

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

45,13

13.

Luchowski Bartłomiej

97

ZS Werbkowice

45,61

14.

Bil Tomasz

98

ZS Horodło

46,05

15.

Tomaszczuk Bartosz

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

46,10

 

600m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Waś Karolina

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

2,03,41

2.

Danilczuk Klaudia

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

2,06,06

3.

Janik Anita

97

ZS Horodło

2,17,98

 

1000m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Maciejewski Przemysław

98

ZS Horodło

3,11,07

2.

Matwiejczuk Damian

99

ZS Horodło

3,16,03

3.

Kozak Michał

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,18,51

4.

Krasocki Bartek

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,19,79

5.

Kozyra Maciej

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

3,20,13

6.

Borowski Michał

98

ZS Horodło

3,20,86

7.

Borsukiewicz Szymon

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

3,21,14

 

1000m Dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Soja Wiktoria

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,39,94

2.

Ciesielczuk Wiktoria

97

ZSM nr 3 W Hrubieszowie

4,40,34

 

2000m chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kaczanowski Bartłomiej

97

ZS Horodło

7,23,44

2.

Borek Paweł

97

ZS Dołhobyczów

7,28,55

3.

Korzec Albert

97

ZS Dołhobyczów

7,42,73

4.

Zachaj Rafał

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

8,50,38

 

Skok w dal dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Ścibor Zuzanna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,42

2.

Gadlicka Natalia

99

Uchanie

3,94

3.

Radomska Anna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,86

4.

Majkut Klaudia

98

ZS nr 2 W Hrubieszowie

3,86

5.

Pachla Karolina

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,77

6.

Kierepka Marlena

97

SZS Mircze

3,65

7.

Zamościńska Jolanta

98

ZS nr 2 W Hrubieszowie

3,59

8.

Roman Aleksandra

97

SZS Mircze

3,57

9.

Kowalczuk Weronika

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

3,27

 

Skok w dal chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Skoczyłas Dominik

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

5,79

2.

Traczu Krystian

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

5,28

3.

Załoga Bartosz

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

5,24

4.

Kusztykiewicz Konrad

97

SZS Mircze

5,08

5.

Jasiński Szymon

99

ZS Dołhobyczów

5,02

6.

Jurkiewicz Michał

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

5,01

7.

Gruszczyński Piotr

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

4,97

8.

Skóra Michał

97

SZS Mircze

4,91

9.

Czerniak Oktawian

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,95

10.

Kopczyński Kamil

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

4,72

11.

Dańczuk Mateusz

97

ZS Horodło

4,71

12.

Wojda Dominik

97

Uchanie

4,67

13.

Małka Bartłomiej

98

ZS Dołhobyczów

4,33

14.

Krotkiewicz Piotr

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

4,31 PK

 

Pchnięcie kulą chłopców (5kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Gnieciak Maciej

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

10,60

2.

Litaszewski Krzysztof

97

ZS Werbkowice

9,64

3.

Jasina Jarosław

97

ZS nr 2 W Hrubieszowie

9,27

4.

Beńko Szymon

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

9,19

5.

Grzeszczuk Grzegorz

97

ZS Dołhobyczów

9,18

6.

Orzechowski Miłosz

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,10

7.

Warchulski Konrad

97

Uchanie

8,74

8.

Ożóg Daniel

97

Uchanie

8,56

9.

Chmarzyński Paweł

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

8,51

10.

Pałys Konrad

97

ZS Horodło

8,15

11.

Oleszczuk Dawid

98

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

7,78

 

Pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Zając Dominika

97

ZSM nr 3 W Hrubieszowie

9,59

2.

Jasina Paula

98

ZS nr 2 W Hrubieszowie

8,09

3.

Bartnik Agata

98

ZS nr 2 W Hrubieszowie

8,03

4.

Grodkowska Elwira

99

Uchanie

7,98

5.

Lewicka Dominika

97

SZS Mircze

7,55

6.

Teresińska Angelika

97

SZS Mircze

7,45

7.

Palonka Magdalena

99

ZS nr 2 W Hrubieszowie

7,41

8.

Badyła Dominika

97

SZS Mircze

6,88

9.

Trzos Katarzyna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

6,58

10.

Mickiewicz Lucja

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

6,31

 

Rzut oszczepem dziewcząt (600g)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Bielecki Marcin

98

ZS Dołhobyczów

34,56

2.

Baran Jakub

97

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

32,30

3.

Abramiuk Bartosz

97

ZS Werbkowice

29,10

4.

Baranisk Patryk

99

ZS Horodło

28,50

5.

Chmielewski Marek

97

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

27,80

6.

Gruszczyński Paweł

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

18,70

 

Rzut oszczepem chłopców (600g)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Suchowska Paula

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

19,90

2.

Usowska Izabela

97

ZS Horodło

18,50

3.

Bronicka Kinga

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

18,40

 

Skok wzwyż chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Bednarczuk Rafał

97

ZS Werbkowice

183

2.

Bodejko Adrian

97

ZS Werbkowice

165

3.

Laszuk Sebastian

97

ZS Mircze

165

4.

Milewicz Piotr

97

ZS Mircze

160

5.

Kasperski Bartosz

97

ZS 2 w Hrubieszowie

155

 

Skok wzwyż dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Niemczyk Karolina

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

135

2.

Chodun Joanna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

135

3.

Karpacka Karolina

97

SZS Mircze

135

4.

Daciuk Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

130

5.

Małecka Daria

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

125

5.

Rutkowska Oliwia

99

ZS 2 w Hrubieszowie

125

7.

Patyjewicz Weronika

99

ZS 2 w Hrubieszowie

120

8.

Mielniczuk Paulina

97

SZS Mircze

120

 

Sztafeta 4x100m chłopców Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Jóźwiak,Skoczyłas

Małyszka, Traczuk

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

46,46

2.

Socha,Kusztykiewicz

Skóra,Laszuk

SZS Mircze

48,34

3.

Hossin, Esing,

Stadnicki, Załoga

ZS 2 w Hrubieszowie

49,57

4.

 

ZS Horodło

53,44

 

4x100m sztafeta dziewcząt Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Kidyba,Hołdaś,

Dziomaga, Radomska

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

55,85

2.

Sykut,Wołyniec,

Winiarczyk,Kowalczuk

ZS 2 w Hrubieszowie

58,25

3.

 

ZS Horodło

60,45

4.

Roman,Kierepka

Pogorzeliska,Kowalczuk

SZS Mircze

63,68

 

Sztafeta szwedzka dziewcząt Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Pachla,Ścibor

Szlonzak,Suchowska

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,46,22

2.

Sykut,Wołyniec,

Winiarczyk,Kowalczuk

ZS 2 w Hrubieszowie

2,47,43

 

Sztafeta szwedzka chłopców Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Hossin, Załoga,

Bobak,Pietrusiewicz

ZS 2 w Hrubieszowie

2,25,02

2.

Czerniak, Warecki

Popławski, Kasztelan

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,27,21

3.

Grzeszczuk,Małka

Korzec,Dudek

ZS Dołhobyczów

2,29,51

4.

 

 ZS Horodło

2,27,21

 

 Komunikat opracował – Tomasz Magdziak