20 lipca 2024

Lekkoatletyczne halowe tabele sezonu 2017 powiatu hrubieszowskiego – część 1

Halowe zawody rozegrane w hali HOSiR w Hrubieszowie zakończyły sezon lekkoatletyczny. Poniżej zestawienia najlepszych dziewcząt w poszczególnych konkurencjach za rok 2017 i rekordy powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy


Hala 

Kobiety/dziewczęta

Reklamy

 

200 m

RP – 25,99 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 2003 r.

Reklamy

29,13 Krotkiewicz Karina 2001 Unia Hrubieszów 4.02. Spała


300 m

RP – 42,16 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów 2010

46,04 Gajewska Karolina 2001 Unia Hrubieszów 4.02. Spała

49,52 Jankowska Natalia 2003 Unia Hrubieszów 4.02. Spała


2000 m

RP – 7:06,71 Hojda Maja ZSM G. 2 Hrubieszów 2009

7:20,26 Trybuła Agata 1998 Unia Hrubieszów 4.02. Spała


3000 m

RP – 11:26,26 Trybuła Agata 1998 ZS 3 Hrubieszów 2017

11:26,26 Trybuła Agata 1998 Unia Hrubieszów 12.02. Toruń


skok wzwyż

RP – 1.61 Kowalczuk Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1980

1.35 Stępkowska Wiktoria GG Kozodawy

1.30 Skorupa Łucja ZSM 1

1.30 Bańka Weronika ZSM 2

1.25 Kowalczuk Aleksandra SZS Mircze

1.15 Masza Saszuk ZSM 3

1.15 Karcz Natalia ZSM 2

1.15 Daciuk Katarzyna ZSM 1

1.15 Szala Laura ZSM 2

1.15 Ogłaza Nina ZSM 3

1.10 Litwin Alicja ZS 4

1.10 Kasprzyk Karolina ZS 1

1.10 Charatynowicz Julia ZSM 1

1.10 Marciniak Gabriela ZSM 3

1.10 Małaczek Julia ZSM 1

(wszystkie wyniki z 24.03.2017 Hrubieszów)

 

 

***


Konkurencje nietypowe


40 m

RP – 5,96 Stecko Malwina ZSM 1 G. Hrubieszów 2017

5,96 Stecko Malwina ZSM 1

6,11 Czerw Oliwia ZSM 3

6,20 Jowdiuk Oliwia ZSM 3

6,24 Gajewska Karolina UNIA

6,50 Kusiak Barbara GG Kozodawy

6,56 Majewska Malwina ZSM 2

6,58 Misiak Małgorzata ZS 1

6,69 Malec Małgorzata ZSM 2

6,75 Lebiedowicz Katarzyna ZSM 2

6,85 Kowalczuk Klaudia ZSM 3


5 okrążeń  (ok. 500 m)

RP – 1:25,12 Patrycja Stadnicka ZS Turkowice 2004

1:46,98 Jankowska Natalia ZSM 1

1:49,47 Gajewska Karolina UNIA  

1:55,10 Bęsiuk Sandra ZSM 3

1:56,12Trybuła Agata ZS 3

1:56,47 Borkowska Julia ZSM 3

1:57,88 Kowalczyk Klaudia ZSM 3

1:59,28 Kozdrój Natalia SZS Mircze

2:00,41 Bedlińska Sylwia ZSM 2

2:00,40 Dmytruk Iwana ZS 1

2:02,34 Mazur Jolanta ZS 1


piłka lekarska 3 kg

RP – 8.50 Dominika Zając SP 3 Hrubieszów 2007

8.00 Gajewska Karolina UNIA 8.00

7,70 Kwiatkowska Kinga ZS 1

7,40 Ryczko Karolina ZS 1

7,30 Pożoga Monika ZS

7.10 Sądej Jagoda ZSM 1

6. 80 Panasiewicz Gabriela ZSM 2

6,70 Krawczuk Joanna ZS 4

6,60 Mielnik Joanna ZS 4

6.50 Świeca Martyna ZSM 1  

6.40 Wójcik Aleksandra ZSM 1


skok w dal z miejsca

RP – 187 Faron Laura ZSM 1 G. Hrubieszów 2017

187 Faron Laura ZSM 1

180 Stecko Oliwia ZSM 2

180 Kopczyńska Julia ZSM 3

1,78 Luchowska Partycja ZS 1

1,77 Momot Patrycja ZS 1

1.72 Głuch Angelika SZS Mircze

1,70  Piotrowska Klaudia ZS 4

1,70 Wiśniewska Klaudia SZS Mircze

1,66 Czepiel Aleksandra ZS 4

164 Biszczat Aleksandra ZSM 3


sztafeta szwedzka (1+2+3+4 okrążenia)

RP – 3:07,18 ZSM 3 G. Hrubieszów 2017

(brak składu w komunikacie)

3:07,18 ZSM 3 Hrubieszów

3:09,17 ZSM 1 Hrubieszów

3:09,50 ZSM 3 II Hrubieszów

3:13,12 UNIA 3:13,12

3:18,02 ZS 1 Hrubieszów

3:19,51 ZSM 2 Hrubieszów

3:19,69 SZS Mircze

3:20,52 ZSM 2 Hrubieszów

3:22,63 ZS 4 Hrubieszów

3:25,01 ZSM 3 Hrubieszów

(wszystkie powyższe wyniki z 24.03.2017 Hrubieszów)



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Foto – sekcji la Unii Hrubieszów, HOSiR