Licealiada SZS: Szczypiorniści Kościuszki mistrzem powiatu w piłce ręcznej

18 grudnia w hali Kościuszko odbył się powiatowy turniej Licealiady SZS chłopców w piłce ręcznej. Do zawodów stanęły trzy drużyny – Mechaniczna, Staszic i Kościuszko.

Do zawodów przystąpiły: ZS nr 1 w Hrubieszowie, ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica, ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, mecz trwał 2 x 20 min z przerwą 5 minut.

Wyniki meczów:

ZS nr 1 w Hrubieszowie : ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki 4:28

(bramki dla ZS nr 3: Nowosad – 6, Chachler – 5, Jagiełło i Naja po 4, Mielniczuk i Hunia po 3, Klain i Powęzka po 1, bramki dla ZS nr 1: Sobieniak – 2, Zdunek i Sanek po 1)

ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki : ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica 31:8

(bramki dla ZS nr 3: Chachler – 9, Nowosad – 7, Hunia i Jagiełło – 4, Mielniczuk – 3, Naja -2, Klain i Pietraszek po 1, bramki dla ZS nr 2: Łopocki – 3, Flis – 2, Mękal, Stefaniak i Borsukiewicz po 1 )

ZS nr 1 w Hrubieszowie : ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica 11:18

(bramki dla ZS nr 2: Łopocki – 6, Stefaniak i Mękal – 3, Flis – 2, Czarnecki, Borsukiewicz i Stepaniuk po 1, bramki dla ZS nr 1: Zaorski – 5, Puzio i Lisiczyński – 2, Gardzioła i Sanek po 1)

Klasyfikacja generalna:

1 ZS nr 3 Hrubieszowie im. T. Kościuszki

2 ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica

3 ZS nr 1 w Hrubieszowie

W zawodach rejonowych nasz powiat reprezentować będzie ZS nr 3 Kościuszko.

Dziękujemy sędziom, panom: Marcinowi Nowakowi i Pawłowi Kujawskiemu, za przeprowadzenie zawodów.