Mircze: Turniej podnoszenia ciężarów z okazji powołania GLKRS „Olimp”

Dnia 16.06.2015 r. w Samorządowym Zespole Szkół w Mirczu odbył się Turniej Podnoszenia Ciężarów z okazji inauguracji działalności Gminno Ludowo Rekreacyjnego Klubu Sportowego „Olimp” w Mirczu.

Reklamy

Otwarcia zawodów dokonał Dyrektor SZS w Mirczu Pan Józef Czerniak. Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczyła Wójt gminy Mircze Pani Marta Małyszek. Podczas zawodów najlepsze wyniki wśród dziewcząt uzyskała Klaudia Witkowska z SZS w Mirczu a u chłopców Puchala Michał z ZS 2 G. Hrubieszów.

 

 

Turniej podnoszenia ciężarów z okazji powołania GLKRS „Olimp” Mircze

Mircze 16.06.2015 r.

 

Wyniki:

 

Dziewczęta

 

 Kat. 53 kg

 

 1 Witkowska Klaudia 99 Olimp Mircze 52,0 55 65 120 183,8

 2 Krysztofowicz Daria 0 Olimp Mircze 50,9 39 47 86 134,1

 

 63 kg

 

 1 Kwiatkowska Kinga 0 Unia Hrubieszów 59,2 49 55 104 144,3

 

 69+ kg

 

 1 Janiak Julia 2 Olimp Mircze 74,1 40 49 89 107,3

 2 Ryczko Karolina 0 Unia Hrubieszów 87,8 37 50 87 96,8

 

 Chłopcy

 

 45 kg

 

 1 Mielniczuk Piotr 1 Unia Hrubieszów 45,0 30 35 65 122,4 

 

 56 kg

 

 1 Ślifierz Krystian 0 Unia Hrubieszów 53,3 50 66 116 188,4

 2 Staszczuk Mateusz 1 Olimp Mircze 52,5 46 62 108 177,6

 

 62 kg

 

 1 Nowacki Jakub 1 Olimp Mircze 62,0 50 63 113 163,4

 

 69 kg

 

 1 Kościuk Michał 1 Unia Hrubieszów 67,3 35 53 88 120,3

 2 Kolano Jakub 2 Olimp Mircze 65,0 25 30 55 77,0

 

 77 kg

 

 1 Puchala Michał 0 Unia Hrubieszów 74,0 75 90 165 212,6

 2 Dziewiczkiewicz Jakub 2 Unia Hrubieszów 71,9 40 55 95 124,6

 

 85 kg

 

 1 Kapica Kacper 2 Unia Hrubieszów 77,1 30 40 70 88,1

 2 Pietryna Patryk 0 Unia Hrubieszów 83,1 27 35 62 74,9

 

 *** 

 

 Klasyfikacja zawodniczek wg punktacji sinclair’a:

 

 1 Witkowska Klaudia 99 Olimp Mircze 52,00 55 65 120 183,8

 2 Kwiatkowska Kinga 1 Unia Hrubieszów 59,20 49 55 104 144,3

 3 Krysztofowicz Daria 0 Olimp Mircze 50,90 39 47 86 134,1

 4 Janiak Julia 2 Olimp Mircze 74,10 40 49 89 107,3

 5 Ryczko Karolina 1 Unia Hrubieszów 87,80 37 50 87 96,8

 

 ***

 

 Klasyfikacja zawodników wg punktacji sinclair’a:

 

 1 Puchala Michał 0 Unia Hrubieszów 74,00 75 90 165 212,6

 2 Ślifierz Krystian 0 Unia Hrubieszów 53,30 50 66 116 188,4

 3 Staszczuk Mateusz 1 Olimp Mircze 52,50 46 62 108 177,6

 4 Nowacki Jakub 1 Olimp Mircze 62,00 50 63 113 163,4

 5 Dziewiczkiewicz Jakub 2 Unia Hrubieszów 71,90 40 55 95 124,6

 6 Mielniczuk Piotr 1 Unia Hrubieszów 45,00 30 35 65 122,4

 

 Sędzia główny – Kusiak Marcin

 Spiker – Henryk Lebiedowicz

 Sedziowie: Czerniak Józef, Antoni Czerniak

 Sekretarz zawodów: Lizun Andrzej

 

 ***

 

Najlepsi w historii pow. hrubieszowskiego:

 

Kat. 45 kg – do 18 lat

 

 1. DZIUBA Bogdan 45 67,5 112,5 13.05.1984 Hrubieszów

 2. GNASIUK Marek 747,5 60 107,5 4.06.1992 Hrubieszów

 3. CZUBAK Łukasz 45 60 105 25.10.2007, Hrubieszów

 4. ŁASZKIEWICZ Tomasz 45 55 100 20.12.1991 Siedlce

 5. SKOP Kamil 40 55 95 14.12.2003 Hrubieszów

 6. URZYŃSKI Patryk 40 55 95 28.10.2006 Hrubieszów

 

 21. MIELNICZUK Piotr 30 35 65 16.06.2015 Mircze

 36. PUKALUK Jakub 20 25 45 20.02.2015 Hrubieszów

 

Kat. 56 kg

 

 1. KONDZIOŁKA Marcin 96 116 212 07.10.2011, Płońsk

 2. POMIANKIEWICZ Artur 87,5 120 207,5 30.03.2003 Hrubieszów

 3. SIENKIEL Grzegorz ? ? 200 1992

 4. TARNAWSKI Leszek 82,5 110 192,5 5.12.1987 Puławy

 5. GNASIUK Marek 85 107,5 192,5 1.03.1997 Biłgoraj

 6. PSIONKA Artur 87,5 105 192,5 7.04.2001 Siedlce

 

 50. ŚLIFIERZ KRYSTIAN 51 66 117 20.06.2015 Hrubieszów

 – ŚLIFIERZ KRYSTIAN 50 66 116 16.06.2015 Mircze

 

 67. BOBROWSKI Patryk 46 60 106 177,4 11.04.2015 Piotrowice

 68. STASZCZUK Mateusz 46 62 108 16.06.2015 Mircze

 

 ***

 

 Rekordy pow. hrubieszowskiego:

 

 Kobiety

 

 Kategoria wagowa 63 kg

 

 14 lat KWIATKOWSKA Kinga 36 47 83 14.11.2014 Hrubieszów

 15 lat Kwiatkowska Kinga 47 57 104 12.04.2015 Piotrowice

 – 15 lat Kwiatkowska Kinga 46 57 103 144,1 20.02.2015 Hrubieszów

 – 15 lat Kwiatkowska Kinga 49 55 104 16.06.2015 Mircze

 16 lat MIZDAL Ewa 47,5 62,5 110 14.12.2003 Hrubieszów

 

Kategoria wagowa 75 kg

 

 13 lat Janiak Julia 35 43 78 12.04.2015 Piotrowice

 – 13 lat Janiak Julia 31 43 74 20.02.2015 Hrubieszów

 14 lat Janiak Julia 40 49 89 16.06.2015 Mircze

 – 14 lat Janiak Julia 40 48 88 16.06.2015 Siedlce

 15 lat – Vacat

 

Kategoria wagowa +75 kg

 

14 lat ŻYWIEC Daria 43 60 103 14.11.2014 Hrubieszów

– 14 lat ŻYWIEC Daria 45 57 102; 17.10.2014 Biłgoraj

– 14 lat ŻYWIEC Daria 42 60 102; 6.12.2014 Biłgoraj

 15 Lat Ryczko Karolina 36 53 89 16.05.2015 Siedlce

 – 15 Lat Ryczko Karolina 37 50 87 16.06.2015 Mircze

16 lat SOŁTYS Marta 57 75 132 15.11.2008 Hrubieszów

 

 Mężczyźni

 

Kategoria wagowa 69 kg

 

 13 lat Kolano Jakub 25 30 55 16.06.2015 Mircze

14 lat ŁASKARZEWSKI Krzysztof 50 70 120;6.12.2014 Biłgoraj

 

Kategoria wagowa 77 kg

 

 13 lat Dziewiczkiewicz Jakub 40 55 95 16.06.2015 Mircze

 14 lat vacat

 15 lat Puchala Michał 80 96 176 225,2 23.05. Hrubieszów

 – 15 lat STARZEC Adrian 70 100 170 11.09.2010 Puławy

 16 lat KOSZAŁKA Paweł 117 145 262 22.10.2006, Hrubieszów

 

Kategoria wagowa 85 kg

 

 13 lat Kapica Kacper 30 40 70 16.06.2015 Mircze

 14 lat PUCHALA Michał 54 75 129; 6.12.2014 Biłgoraj



Opracował – mak lubiehrubie

Zdjęcia – Lizun Andrzej