Mistrzostwa rejonowe w czwórboju LA

Dzięki przychylności organizatora zawodów międzyszkolnych zamojskiego rejonu Szkolnego Związku Sportowego p. Jerzego Prokopa pozyskałem komunikat z lekkoatletycznego czwórboju. Niestety, tym razem żadna ze szkół z naszego powiatu nie awansowała do zawodów wojewódzkich.

Reklamy

Komunikat końcowy rejonowych Igrzysk w czwórboju la

Zamość 18.05.2012

 

Dziewczęta:

I miejsce SP Zwierzyniec – 1112 pkt. op. Bartnik Adam

Lp.

Nazwisko imię

Rocz

 60m

Pkt.

W dal

Pkt.

p.pal.

Pkt.

 600m

Pkt.

Razem

 1.

Prus Natalia

   99

 9,44

62

3,63

41

33,5

56

2:06,75

61

220

 2.

Psiuk Magdalena

   99

 8,97

79

3,81

47

32,5

53

2:05,47

64

243

 3.

Bryk Wiktoria

   99

 9,30

67

3,70

44

27,5

40

2:17,60

42

193

 4.

Chmielewska Jola

   99

9,66

57

3,82

48

39,0

70

2:03,11

68

243

 5.

Tomczyk Gabriela

   01

10,12

45

3,92

51

33,0

54

2:06,00

63

213

 6.

Zygmunt Julia

   00

11,40

16

3,12

24

20,0

44

2:33,50

15

  99 *

 

II miejsce SP3 Tomaszów – 1058 pkt. op. Gdańska Małgorzata

 1.

Słoboda Ola

  99

10,15

45

3,91

51

33,5

56

2:01,08

72

224

 2.

Kozyra Dominika

  99

10,20

43

3,89

50

42,0

78

2:09,24

57

228

 3.

Wiśniewska Agn.

  99

 9,67

57

4,05

57

32,5

53

2,07,73

60

227

 4.

Węcławska Weron

  99

 9,79

54

3,35

32

29,0

44

2:11,00

54

184

 5.

Beńko Oliwia

  99

 9,52

60

3,46

36

27,5

40

2:08,20

59

195

 6.

Natyna Karolina

  99

 9,89

51

3,62

41

23,0

30

2:13,00

50

172 *

 

III miejsce SP2 Tomaszów – 1021 pkt. op. Przybyła Wojciech

 1.

Dziura Ewelina

  99

 9,42

63

4,10

59

24,5

33

2:10,56

54

209

 2.

Mazurkiewicz Mon

  99

 9,14

72

3,92

51

27,5

40

1:56,24

81

244

 3.

Hałasa Martyna

  99

 9,84

52

4,04

56

25,5

35

2:15,71

45

188

 4.

Świderek Kamila

  99

 9,76

54

3,55

39

30,0

47

2:13,73

49

189

 5.

Kozyra Patrycja

  00

 9,61

58

3,62

41

20,0

24

2:03,00

68

191

 6.

Depko Kinga

  99

10,04 

47

3,69

40

29,5

45

2:13,80

49

 181 *

 

IV miejsce SP2 Hrubieszów – 980 pkt. op. Bielecka Marzanna

 1.

Barańczuk Karolina

  99

  9,22

70

3,67

43

23,5

31

2:02,15

70

214

 2.

Kupiec Ola

  99

10,14

45

3,83

48

36,0

62

2:07,30

60

215

 3.

Gontarz Jagoda

  00

  9,61

58

3,76

46

25,0

34

2:23,95

31

169

 4.

Kudyk Julia

  00

  9,26

69

3,64

42

24,0

32

2:24,94

28

171

 5.

Nazar Paulina

  99

  9,25

69

4,09

59

27,0

39

2:16,47

44

211

 6.

Szymańska Kamila

  00

  9,74

55

3,62

41

26,0

36

2:27,80

23

155 *

 

V miejsce SP9 Zamość – 921 pkt. op. Głębocka Joanna

 1.

Raczkiewicz Karoli

  99

 9,44

62

     0

  0

23,0

30

1:59,24

76

168

 2.

Łopuszyńska Mon.

  99

10,50

36

3,83

48

32,5

53

2:09,08

57

194

 3.

Strzelec Karolina

  99

  9,71

56

3,12

24

27,5

40

1:59,76

75

195

 4.

Pluskota Agnieszka

  00

  9,56

59

3,47

36

21,0

26

2:06,64

62

183

 5.

Kozak Monika

  00

  9,28

68

3,45

36

18,0

20

2:09,30

57

181

 6.

Młynarska Wikt.

  99

10,57

34

3,31

31

31,5

51

2:12,65

51

167 *

 

VI miejsce SP1 Hrubieszów – 796 pkt. op. Kasperkiewicz Waldemar

 1.

Pal Dagmara

  99

  9,54

60

3,47

36

25,0

34

2:13,92

48

178

 2.

Waś Karolina

  99

10,38

39

3,21

27

28,0

41

2:07,16

61

168

 3.

Wołyniec Oliwia

  99

10,01

48

3,18

26

16,5

17

2:11,22

53

144

 4.

Wawryk Weronika

  99

10,03

48

3,35

32

28,0

41

2:30,15

20

141

 5.

Danilczuk Klaudia

  99

10,33

40

3,36

32

25,0

34

2:08,20

59

165

 6.

Wilkos Julia

  99

10,68

31

3,21

27

23,0

30

2:24,94

28

120 *

 

VII miejsce SP4 Zamość – 716 pkt. op. Waśko Anna

 1.

Proć Ola

  99

  9,63

58

3,83

48

24,5

33

2:04,22

66

205

 2.

Szpinda Kamila

  99

10,41

38

3,39

33

23,5

31

2:15,00

46

148

 3.

Romanek Emilia

  99

  9,92

50

3,37

33

20,5

25

2:30,26

20

128

 4.

Puławska Michali

  00

10,35

40

3,21

27

15,5

15

2:13,01

50

132

 5.

Malinowska Mart.

  00

11,01

23

3,31

31

24,0

32

2:32,30

17

103

 6.

Chatała Karolina

  00

14,32

  1

3,42

34

19,5

23

2:31,84

17

  75 *

 

 

CHŁOPCY:

I miejsce SP2 Tomaszów – 1092 pkt. op. Kulik Waldemar

1.

Świętojański Artur

  99

  9,28

45

4,37

53

49,5

64

3:20,99

66

228

2.

Wójtowicz Patryk

  99

  8,67

65

4,32

51

58,0

81

4:03,78

22

219

3.

Łasocha Krzysztof

  99

  8,53

70

4,66

63

42,0

49

3:28,33

57

239

4.

Pogłodziński Jakub

  99

  9,04

53

4,43

55

40,0

45

3:38,32

46

199

5.

Margol Kamil

  99

  9,24

46

4,55

59

34,0

33

3:35,41

49

207

6.

Kozak Szymon

  99

  8,99

55

3,90

37

40,5

46

3:26,50

59

197 *

 

II miejsce SP3 Tomaszów – 1088 pkt. op. Mandziuk Krzysztof

 1.

Smoluch Karol

  00

  8,43

74

4,55

59

53,0

71

3:29,40

56

260

 2.

Nastałek Kacper

  99

  9,33

43

4,15

46

46,0

57

3:24,56

62

208

 3.

Srótwa Karol

  99

  8,97

55

4,27

50

44,0

53

3:27,76

58

216

 4.

Węgrzyn Alex

  99

  9,12

50

4,23

48

50,0

65

3:35,41

49

212

 5.

Brożko Mateusz

  99

  9,42

41

4,25

49

42,0

49

3:31,82

53

192

 6.

Zawada Dominik

  99

  8,96

56

4,18

47

46,0

57

4:16,00

13

173 *

 

III miejsce SP9 Zamość – 967 pkt. op. Magnowska-Szmidt Joanna

1.

Leśniak Sebastian

  99

8,74

63

4,62

61

55,0

75

3:42,08

42

241

2.

Ślepko Jakub

  99

9,20

48

3,86

36

38,5

42

3:45,31

38

164

3.

Pasieczny Jakub

  99

8,55

69

4,47

56

37,5

40

3:35,88

49

214

4.

Medak Michał

  99

8,73

63

4,39

54

40,5

46

4:06,22

20

183

5.

Lepa Maksymilian

  99

9,53

38

3,88

37

53,5

72

4:08,58

18

165

6.

Łagowski Kamil

  00

9,32

44

4,23

48

37,0

39

4:11,16

16

147  *

 

IV miejsce SP1 Hrubieszów – 939 pkt. op.  Giergiel Jacek

1.

Pietrusiewicz Kacp

  99

8,67

65

4,57

60

43,5

52

3:17,50

70

247

2.

Janicki Bartłomiej

  99

9,54

38

3,69

29

32,0

29

3:28,85

56

152

3.

Pakuła Patryk

  99

8,74

63

4,02

41

46,5

58

3:38,40

45

207

4.

Żybura Cezary

  99

9,28

45

4,27

50

42,0

49

3:54,84

30

174

5.

Tarnowski Mat.

  00

9,89

30

4,09

44

35,0

35

3:34,24

50

159

6.

Mazurek Piotr

  99

9,34

43

3,67

28

38,5

42

3:54,99

30

143  *

 

V miejsce SP4 Zamość – 830 pkt. op. Waśko Anna

1.

Rusinek Jakub

  99

9,50

39

3,86

36

51,5

68

3:29,70

55

198

2.

Siulkowski Jan

  99

9,39

42

4,33

52

43,0

51

3:45,69

38

183

3.

Bobczuk Mirosław

  99

9,22

47

4,18

47

43,0

51

4:13,00

26

171

4.

Schmidt  Tomasz

  99

9,94

29

4,04

42

30,0

25

3:34,92

49

145

5.

Lenard Mateusz

  00

9,40

42

4,12

45

40,5

46

4:33,32

  3

133

6.

Sidor Adrian

  99

9,87

30

3,83

35

41,0

47

4:09,64

17

129   *

 

VI miejsce SP3 Hrubieszów – 709 pkt. op. Lenard Tomasz

1.

Kasztelan Przemek

  99

9,37

42

3,79

34

34,5

34

3:29,25

56

166

2.

Chachler Hubert

  99

9,95

29

3,75

31

35,0

35

3:40,49

43

141

3.

Chachler Bartek

  99

9,68

34

3,64

27

38,0

41

4:08,30

18

120

4.

Krotkiewicz Piotr

  99

9,15

49

4,21

48

42,0

49

4:04,90

22

168

5.

Sionkowski Jakub

  00

9,79

32

3,37

19

42,5

50

4:17,12

13

114

 

VII miejsce SP Zwierzyniec – 493 pkt. op. Bartnik Adam

1.

Balicki Tomasz

  99

  9,01

54

4,09

44

50,5

66

3:53,09

31

195

2.

Cieplechowicz Pat.

  99

10,46

18

3,18

14

26,0

17

5:10,39

  1

  50

3.

Piasecki Mateusz

  99

11,06

  6

3,48

21

50,0

65

4:10,15

17

109

4.

Popławski Kacper

  99

10,69

14

2,85

  8

34,5

34

4:42,25

  1

  57

5.

Świstek Jan

  99

14,23

  1

3,70

30

42,0

49

4:55,30

  1

  82

6.

Bełech Kacper

  99

11,30

  3

3,28

16

30,0

25

5:12,91

  1

  45  *

 

 

Awans do Igrzysk Wojewódzkich wywalczyły drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

 

Opracował – mak