2 maja 2024

Nadleśnictwo Mircze na 5 miejscu w siatkówce

Dwudniowe XXI Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, były rozgrywane w hali OSiR w Biłgoraju w dniach 2 – 3 marca 2023. Zespół z Mircza zajął wysokie 5 miejsce. W rywalizacji brało udział około 200 leśników w 21 zespołach.

Turniej wygrali leśnicy z Chełma pokonując Rudnik 2:1. Trzecie miejsce zdobywa drużyna z Włodawy a Biłgoraj uplasował się tuż za podium na czwartej pozycji.

21. Parczew

Puchary i odznaczenia wręczał dyrektor Zespołu Szkół Leśnych Adam Przytuła oraz dr Andrzej Kluczkowski, który reprezentował wiceministra Marcina Romanowskiego, a także zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Biłgoraj Mariusz Szabat.

Mistrzostwa objęte były honorowym patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcina Romanowskiego oraz Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.