Najlepsze lekkoatletyczne wyniki mężczyzn w poszczególnych konkurencjach na terenie Zamojszczyzny w sezonie letnim 2014 – cz. 2

Przez wiele miesięcy „Tygodnik Zamojski” publikował tabelaryczne zestawienia najlepszych lekkoatletek i lekkoatletów za sezon 2014 z tzw. Zamojszczyzny oraz tego rejonu rekordy. Artur Kern, Eugeniusz Paczała, Marcin Michalczyk, Marek Kudyk, Michał Śliwiński i Rafał Fedaczyński są nadal rekordzistami. Z tabel widać, że zdecydowanie w nich przewodzą reprezentanci Agrosu Zamość, a jak w nich prezentują się chłopcy z hrubieszowskiej „Królowej sportu”, chcesz zerknij.

Reklamy


Najlepsze lekkoatletyczne wyniki w poszczególnych konkurencjach na terenie Zamojszczyzny w sezonie letnim 2014

 

Mężczyźni

 

100 m

 

RZ – 10,55 Matuszak Robert Agros Zamość 2009 r.

 

Sezon letni 2014

 

10,56 Kopeć Dominik Agros Zamość

10,71 Biegajło Mateusz Agros Zamość

10,75 Koszyk Rafał Agros Zamość

10,97 Jakóbczyk Michał Agros Zamość

11,22 Kawka Oktawian Agros Zamość

11,35 Cyc Dominik ZS 1 Tomaszów

11,40 Łopocki Michał Unia Hrubieszów

11,51 Mirosław Cezary Agros Zamość

11,51 Rajtak Szymon Agros Zamość

11,66 Sławkowski Jarosław LO ONZ Biłgoraj

 

200 m

 

RZ – 21,35 Kopeć Dominik Agros Zamość 2013 r.

 

21,41 Kopeć Dominik Agros Zamość

21,72 Jaros Andrzej Agros Zamość

21,81 Koszyk Rafał Agros Zamość

22,03 Biegajło Mateusz Agros Zamość

22,49 Kawka Oktawian Agros Zamość

22,57 Mirosław Cezary Agros Zamość

22,63 Łopocki Michał Unia Hrubieszów

22,70 Jakóbczyk Michał Agros Zamość

23,59 Muzyczuk Dawid Agros Zamość

23,71 Chmiel Jakub Agros Zamość

 

300 m

 

RZ – 33,84 Jaros Andrzej Agros Zamość 2009

 

35,47 Łopocki Michał Unia Hrubieszów

35,82 Mirosław Cezary Agros Zamość

36,82 Chmiel Jakub Agros Zamość

37,27 Sikora Szymon G. 1 Tomaszów

37,83 Muzyczuk Dawid Agros Zamość

38,00 Poterucha Oskar Agros Zamość

38,09 Ogorzałek Jakub Agros Zamość

39,26 Maciejewski Przemysław Unia Hrubieszów

39,54 Sikora Paweł G. Józefów

39,80 Piwko Bartłomiej Tomasovia

 

400 m

 

RZ – 46,44 Jaros Andrzej Agros Zamość 2014

 

46,44 Jaros Andrzej Agros Zamość

49,36 Woś Zbigniew Agros Zamość

49,60 Łopocki Michał Unia Hrubieszów

50,86 Gancarz Ernest Agros Zamość

51,11 Mirosław Cezary Agros Zamość

51,13 Chmiel Jakub Agros Zamość

52,22 Buczek Sylwester Agros Zamość

52,68 Muzyczuk Dawid Agros Zamość

53,62 Ogorzałek Jakub Agros Zamość

54,76 Bryliński Patryk Agros Zamość

 

600 m

 

RZ – 1:18,98 Bobrowski Przemysław Agros Zamość 2002

 

1:26,62 Chmiel Jakub Agros Zamość

1:29,41 Polikowski Aleksander Unia Hrubieszów

1:32:08 Sikora Paweł Agros Zamość

1:32,35 Groch Paweł Agros Zamość

1:33,14 Miszczak Karol Agros Zamość

1:35,68 Dudek Jędrzej Agros Zamość

1:35,92 Mróz Przemysław Agros Zamość

1:39,83 Herbin Szymon Agros Zamość

1:40,24 Maługa Daniel G. Stary Zamość

1:41,89 Kozakowski Rafał Agros Zamość

 

800 m

 

RZ – 1:49,05 Sądej Marcin Agros Zamość 2005

 

1:52,41 Woś Zbigniew Agros Zamość

1:54,34 Stefaniec Mateusz Agros Zamość

1:54,83 Nagórek Marcin Agros Zamość

1:55,51 Buczak Rafał Agros Zamość

1:59,59 Bryliński Patryk Agros Zamość

2:00,77 Buczek Sylwester Agros Zamość

2:01,04 Piróg Michał Agros Zamość

2:03,60 Knap Szczepan Agros Zamość

2:03,91 Groch Paweł Agros Zamość

2:04,37 Jamroz Michał Znicz Biłgoraj

 

1000 m

 

RZ – 2:24,21 Nagórek Marcin Agros Zamość 2008

 

2:31,89 Buczak Rafał Agros Zamość

2:37,31 Sikora Kamil Agros Zamość

2:38,19 Buczek Sylwester Agros Zamość

2:38,81 Piróg Michał Agros Zamość

2:40,40 Knap Szczepan Agros Zamość

2:41,62 Groch Paweł Agros Zamość

2:42,56 Michowski Łukasz Agros Zamość

2:43,78 Paliszewski Aleksander Agros Zamość

2:46,01 Jamroz Michał Znicz Biłgoraj

2:47,17 Bryliński Patryk Agros Zamość

 

1500 m

 

RZ – 3:45,32 Bobrowski Przemysław Agros Zamość 2003

 

3:52,76 Nagórek Marcin Agros Zamość

4:01,01 Buczak Rafał Agros Zamość

4:06,39 Buczek Sylwester Agros Zamość

4:08,08 Knap Szczepan Agros Zamość

4:11,22 Piróg Michał Agros Zamość

4:11,73 Bryliński Patryk Agros Zamość

4:14,47 Jamroz Michał Znicz Biłgoraj

4:17,25 Gacman Piotr Znicz Biłgoraj

4:17,32 Dolina Daniel Znicz Biłgoraj

4:18,85 Drabik Oskar Agros Zamość

 

2000 m

 

RZ – 5:25,23 Kern Artur Unia Hrubieszów 2012

 

5:50,36 Jamroz Michał Znicz Biłgoraj

6:14,93 Michowski Łukasz Agros Zamość

6:25,74 Romaszko Albert Unia Hrubieszów

6:31,74 Malec Łukasz G. 1 Tomaszów

6:31,93 Jarczak Kacper G. 2 Tomaszów

6:33,40 Greń Kacper Unia Hrubieszów

6:36,40 Krawczyk Tomasz G. 1 Tomaszów

6:37,09 Pietruszka Łukasz G. Zwierzyniec

6:41,63 Baranowski Michał Unia Hrubieszów

6:51,63 Matwiejczuk Damian ZS G. Horodło

 

3000 m

 

RZ – 8:07,87 Nagórek Marcin Agros Zamość 2009

 

8:39,31 Knap Szczepan Agros Zamość

6:47,02 Nagórek Narcin Agros Zamość

9:09,99 Jamroz Michał Znicz Biłgoraj

9:19,30 Piróg Michał Agros Zamość

9:23,29 Dolina Daniel Znicz Biłgoraj

9:41,68 Gacman Piotr Znicz Biłgoraj

10:22,55 Malec Łukasz Tomasovia

 

5000 m

 

RZ – 14:11,09 Kern Artur Unia Hrubieszów 2006

 

15:05,32 Nagórek Marcin Agros Zamość

15:32,52 Knap Szczepan Agros Zamość

16:17,32 Dolina Daniel Znicz Biłgoraj

17:26,09 Czoska Patryk Agros Zamość

 

10 000 m

 

RZ – 29:23,80 Kern Artur Unia Hrubieszów 2012

 

31:38,02 Nagórek Marcin Agros Zamość

 

110 m p.pł. Juniorzy Młodsi

 

RZ – 15,09 Kudyk Marek Unia Hrubieszów 1991

 

16,08 Mirosław Cezary Agros Zamość

17,81 Furtak Paweł Agros Zamość

 

300 m p.pł. do lat 15

 

RZ – 41,00 Frel Artur Unia Hrubieszów 1998

 

53,17 Świderski Filip Agros Zamość

 

2000 m z przeszkodami

 

RZ – 5:53,32 Stec Jarosław Znicz Biłgoraj 2009

 

6:16,85 Jamroz Michał Znicz Biłgoraj

6:25,62 Dolina Daniel Znicz Biłgoraj

6:52,02 Groch Paweł Agros Zamość

 

3000 m z przeszkodami

 

RZ – 8:57,16 Dybaś Piotr Agros Zamość 2009

 

9:57,93 Dolina Daniel Znicz Biłgoraj

 

Wzwyż

 

RZ – 2.31 Kiecana Szymon Agros Zamość 2013

 

2.18 Kiecana Szymon Agros Zamość

1.80 Cholewa Cezary Agros Zamość

1.65 Radwański Igor G. 4 Hrubieszów

1.65 Fiedurek Paweł Agros Zamość

1.65 Kasprzak Hubert ZSM 2 G. Hrubieszów

1.60 Echta Jakub ZSM 2 G. Hrubieszów

1.60 Hossin Damian ZS 2 G. Hrubieszów

1.60 Zalewski Jakub ZSM 3 G. Hrubieszów

1.55 Barwiński Konrad G. 1 Zamość

1.55 Przegon Michał G. 4 Zamość

 

W dal

 

RZ – 7.69 Paczała Eugeniusz Unia Hrubieszów 1980

 

7.09 Rajtak Szymon Agros Zamość

6.87 Kobel Wojciech Znicz Biłgoraj

6.42 Mandziuk Kamil Agros Zamość

6.38 Drożdziel Jakub Agros Zamość

6.27 Skoczylas Dominik ZSM 3 G. Hrubieszów

6.12 Hossin Damian ZS 2 G. Hrubieszów

5.95 Grzyb Piotr RCEZ Biłgoraj

5.93 Blicharz Grzegorz RCEZ Biłgoraj

5.92 Nowosad Kacper ZS 3 Hrubieszów

5.90 Korgul Filin LO ONZ Biłgoraj

 

Trójskok

 

RZ – 16.17 Szuptarski Krzysztof Agros Zamość 2001

 

13.34 Kobel Wojciech Znicz Biłgoraj

11.47 Furtak Paweł Agros Zamość

 

Kula 7,256 kg

 

RZ – 17.88 Partyka Konrad Agros Zamość 2010

 

10.54 Gontarz Paweł Agros Zamość

9.24. Wąsiel Józef Unia Hrubieszów

 

Kula 6 kg

 

RZ – 18.84 Partyka Konrad Agros Zamość 2009

 

11.43 Gontarz Bartłomiej RCEZ Biłgoraj

11.25 Decyk Mateusz RCEZ Biłgoraj

10.85 Żurawski Sebastian ZS 4 Tomaszów

10.85 Maciocha Tomasz RCEZ Biłgoraj

10.70 Łomejko Krystian ZS 3 Hrubieszów

10.59 Zań Przemysław LO ONZ Biłgoraj

10.41 Wąsiel Józef Mircze

10.30 Donoch Piotr ZS 2 Hrubieszów

10.30 Szatan Patryk ZS 4 Hrubieszów

10.29 Soniak Tomasz ZS 3 Hrubieszów

 

Kula 5 kg do lat 17

 

RZ – 20.21 Partyka Konrad Agros Zamość 2007

 

15.70 Kawka Bartłomiej Agros Zamość

12.63 Holko Piotr ZSP 3 Zamość

12.39 Mazur Michał G. Łabunie

12.06 Skórzyński Sebastian ZS 4 Tomaszów

12.04 Darmochwał Jakub ZS 4 Tomaszów

12.02 Tuz Damian Agros Zamość

11.91 Białek Piotr Agros Zamość

11.81 Gnieciak Maciej ZS 2 Hrubieszów

11.57 Maciuk Patryk ZS 2 G. Hrubieszów

11.26 Wawer Dariusz ZS 4 Hrubieszów

 

Dysk 2 kg

 

RZ – 52.20 Malinowski Dawid Agros Zamość 2006

 

28.53 Wąsiel Józef Unia Hrubieszów

 

Dysk 1,5 kg do lat 17

 

RZ – 54.71 Lewoszewski Krystian Agros Zamość 2011

 

43.14 Kawka Bartłomiej Agros Zamość

40.44 Lewoszewski Jakub Agros Zamość

40.08 Białek Piotr Agros Zamość

29.48 Tuz Damian Agros Zamoć

24.87 Murzacz Szymon Agros Zamość

 

Dysk 1 kg do lat 15

 

RZ – 52.09 Lewoszewski Jakub Agros Zamość 2014

 

52.09 Lewoszewski Jakub Agros Zamość

49.89 Białek Piotr Agros Zamość

40.45 Mazur Michał Agros Zamość

30.75 Mazurkiewicz Patryk Agros Zamość

26.84 Fiedurek Paweł Agros Zamość

26.48 Kopiel Jakub Aleksander Agros Zamość

19.33 Pietrynko Rafał Agros Zamość

18.66 Pikuziński Kamil Agros Zamość

18.61 Piasecki Łukasz Agros Zamość

 

Młot 7.256 kg

 

RZ – 83.48 Fajdek Paweł Agros Zamość 2014

 

83.48 Fajdek Paweł Agros Zamość

64.18 Rauhut Norbert Agros Zamość

 

Młot 6 kg – do lat 19

 

RZ – 75.31 Fajdek Paweł Agros Zamość 2008

 

44.42 Tuz Damian Agros Zamość

 

Młot 5 kg do lat 17

 

RZ – 47.28 Tuz Damian Agros Zamość 2014

 

47.28 Tuz Damian Agros Zamość

38.47 Mazur Michał Agros Zamość

34.14 Kawka Bartłomiej Agros Zamość

28.58 Kopiel Jakub Aleksander Agros Zamość

24.38 Fiedurek Paweł Agros Zamość

21.89 Pietrynko Rafał Agros Zamość

21.12 Surmacz Aleksander Agros Zamość

 

Oszczep 800 g.

 

RZ – 58.58 Michalczyk Marcin Unia Hrubieszów 2003

 

42.29 Gontarz Paweł Agros Zamość

 

Oszczep 700 g. do lat 17

 

RZ – 52.14 Michalczyk Marcin Unia Hrubieszów 2000

 

46.42 Bielecki Marcin Unia Hrubieszów

34.53 Kawka Bartłomiej Agros Zamość

 

Oszczep 600 g. do lat 16

 

RZ – 50.50 Fugiel Tomasz G. 5 Zamość 2010

 

48.19 Kuźniar Piotr G. Aleksandrów

42.13 Chmura Damian G. Aleksandrów

40.78 Bielecki Marcin G. Dołhobyczów

38.04 Ogórek Stefan G. Komarów

37.89 Michniak Grzegorz Agros Zamość

35.78 Piasecki Łukasz Agros Zamość

35.40 Stepaniuk Piotr ZSM 2 G. Hrubieszów

35.00 Kuźniar Piotr G. Aleksandrów

34.11 Mroczkowski Sylwester G. Dołhobyczów

33.64 Fiedurek Pawe Agros Zamość

 

Chód 5 km

 

RZ – 20:15,0 CIELICA SŁAWOMIR AGROS ZAMOŚĆ 1992

 

24:32,20 Wiater Michał Agros Zamość

39:08,46 Stręciwilk Bartosz Agros Zamość

39:14,67 Podgórski Konrad Agros Zamość

39:20,35 Kałużniak Kacper Agros Zamość

39:34,64 Malinowski Mateusz Agros Zamość

 

4 x 100 m

 

RZ – 41,95 Agros Zamość 2014 w składzie:

Biegajło Mateusz, Kopeć Dominik, Koszyk Rafał, Jakóbczyk Michał

 

41,95 Agros Zamość seniorzy

w składzie: Biegajło Mateusz, Kopeć Dominik, Koszyk Rafał, Jakóbczyk Michał

 

43,34 Agros Zamość Juniorzy

W składzie: Ogorzałek Jakub, Jakóbczyk Michał, Mirosław Cezary, Kopeć Dominik

 

44,81 ZS 4 Tomaszów Lubelski

W składzie: Dominik Kopeć, Patryk Osmoła, Michał Kopeć, Kamil Mandziuk

 

45,09 Agros Zamość Juniorzy Młodsi

W składzie: Jakub Drożdziel, Jakub Chmiel, Jakub Ogorzałek, Cezary Mirosław

 

45,78 ZS 2 LO Hrubieszów 16.10. Zamość

W składzie: Hossin Damian, Skoczylas Dominik, Stepaniuk Marcin, Łopocki Michał

 

45,84 ZS 1 Tomaszów

W składzie: Bartosz Piwko, Jakub Ogorzałek, Jakub Chmiel, Jakub Drożdziel

 

45,94 RCEZ Biłgoraj

W składzie: brak danych w komunikacie

 

46,16 ZSM 3 G. Hrubieszów

W składzie: Kacper Popławski, Dominik Skoczylas, Patryk Fijołek, Damian Jóźwiak

 

46,28 LO im. ONZ Biłgoraj

w składzie: Jarosław Sławikowski, Michał Blicharz, Łukasz Kapica, Filip Korgul

 

47,91 G. 1 Tomaszów

w składzie: Witkowski Mateusz, Piątkowski Paweł, Sikora Szymon, Gęborys Wojciech

 

4 x 400 m

 

RZ – 3:15,16 Agros Zamość 2002. W składzie:

Sądej Marcin, Sądej Mirosław. Smolarczyk Tomasz, Bobrowski Przemysław

 

3:25,20 Agros Zamość Młodzieżowcy

w składzie: Muzyczuk Dawid, Buczek Sylwester, Kawka Oktawian, Gancarz Ernest

 

3:32,71 Agros Zamość Juniorzy Młodsi

w składzie: brak składu w komunikacie

 

3:32,88 Agros Zamość Juniorzy

w składzie: Ogorzałek Jakub, Dawid Muzyczuk, Bryliński Patryk, Chmiel Jakub

 


Uwaga!

– W biegach krótkich, przez płotki i sztafetach, ujęto wyniki tylko przy pomiarze elektronicznym.

– RZ – Rekord Zamojszczyzny



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)