Nowi zawodnicy w Unii Hrubieszów

Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie barwy Unii Hrubieszów będą reprezentować Wojciech Baran (na zdjęciu), który powraca do klubu po dłużej przerwie oraz Patryk Szatan (Koksownik Zdzieszowice).

Reklamy

Obaj zawodnicy w niedzielnym sparingu z Płomieniem pokazali się z dobrej strony i można się spodziewać, że wzmocnią kadrę „biało-niebieskich”.

Odrębnym tematem pozostaje przyszłość Sergija Zubko, który również był testowany w niedzielnym sparingu. Obywatel Ukrainy, w związku z ograniczeniami finansowymi, nie zasili jednak najprawdopodobniej szeregów Unii.

Do kadry pierwszego zespołu dołączą także zdolni juniorzy, którzy piłkarskie szlify zbierali pod okiem trenera Marcina Nowaka, są to Patryk Krygiel oraz Krystian Stefaniak. 

Od poniedziałku do piątku  (23-27 lipca 2012) potrwa okres przygotowawczy seniorów Unii Hrubieszów. Zawodnicy pod okiem Mariana Cisło będą na obiektach HOSiR trenować dwa razy dziennie. Pierwszy trening zaplanowany jest na godz. 10:00 zaś drugi na godz. 17:00.

Okres przygotowawczy zakończony zostanie rozegraniem dwóch spotkań. Najpierw w sobotę „biało-niebiescy” rozegrają sparing z Victorią Żmudź i tutaj trener przewiduje wystawienie najsilniejszego składu. Następnie w niedzielę Unia Hrubieszów zagra w Pucharze Starostów z Płomieniem/Spartan Nieledew. W tym meczu szansę gry otrzymają zawodnicy rezerwowi oraz juniorzy.


józek 

uniahrubieszow.pl