23 kwietnia 2024

Ostatni sparing przed ligą Unia zagra z Kryształem

W niedzielę 13 marca o godz. 15:00 na boisku bocznym HOSiR Unia Hrubieszów rozegra ostatni sparing tej zimy w ramach przygotowań do rundy rewanżowej w IV lidze lubelskiej. Podopieczni Marcina Nowaka zagrają z Kryształem Werbkowice.

 

Zarówno dla Marcina Nowaka jak i Roberta Wieczerzaka niedzielny sparing będzie już ostatnią szansą do przeglądu swoich „wojsk” przed inauguracją ligowych zmagań. Obie drużyny solidnie przepracowały okres zimowy i jako jedne z nielicznych w lidze wyjechały na obóz przygotowawczy. Teraz przed Kryształem Werbkowice i Unią Hrubieszów próba generalna. Spodziewać się można, że w ostatnim sparingu obaj trenerzy wystawią najsilniejsze i najbardziej optymalne jedenastki. Dlatego też w niedzielne popołudnie można oczekiwać spotkania, które będzie stało na dobrym wysokim poziomie.

Wszystkich kibiców udających się na niedzielny sparing zachęcamy, aby swoje samochody parkowali na nowym powiększonym parkingu przy ul. Ciesielczuka (przy wejściu głównym na stadion).  Parkowanie wzdłuż boiska treningowego na ulicy (tzw. „huczwostrda”) spowoduje znaczne utrudnienia dla innych kierowców, którzy będą chcieli przejechać tą drogą.

Wynik niedzielnego meczu będzie można śledzić na naszym twitterze @UH1945.józek