Powiatowa Gimnazjada SZS w piłce koszykowej chłopców

11 marca w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się turniej powiatowy Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce koszykowej chłopców. W turnieju zwyciężyli koszykarze „Jedynki” i to oni wraz z koszykarzami „Trójki” będą reprezentować nasz powiat w finałach rejonowych.

Reklamy


Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej chłopców

Hrubieszów, 11.03.2016r.

 

Drużyny

1.   ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka)

2.   ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic)

3.   Gminne Gimnazjum w Kozodawach

4.   ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka)

 

Wyniki spotkań:

  1. Kozodawy – ZSM Nr 3                   17:51
  2. ZSM Nr 1 – ZS Nr 2 Staszic           32:18
  3. ZS Nr 2 Staszic – ZSM Nr 3           7:52
  4. Kozodawy – ZSM Nr 1                    4:34
  5. ZSM Nr 1 – ZSM Nr 3                      24:23
  6. ZS Nr 2 Staszic – Kozodawy          24:5

 

Kolejność końcowa:  

I miejsce – ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka), op. Tomasz Magdziak

II miejsce – ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka), op. Kamil Wojciechowski

III miejsce – ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic), op. Andrzej Pochylczuk

IV miejsce – Gminne Gimnazjum w Kozodawach, op. Robert Kryszczuk

 

Składy drużyn:

 

ZSM Nr 3 w Hrubieszowie

  1. Ciucki Szymon
  2. Daciuk Kamil
  3. Kowalski Adam
  4. Nowosad Mateusz
  5. Perelmuter Piotr
  6. Tlak Jakub
  7. Burdzy Konrad
  8. Kaspruk Kacper
  9. Czarnecki Szymon
  10. Dorman Daniel
  11. Gąsior Marcin
  12. Kopera Szymon
  13. Kraszkiewicz Przemysław
  14. Zalewski Jakub

 

Gminne Gimnazjum w Kozodawach

  1. Sawicki Jakub
  2. Ostrowski Tomasz
  3. Ostasz Patryk
  4. Koszałka Mateusz
  5. Szlachta Mateusz
  6. Zdunek Krystian
  7. Gałan Konrad
  8. Wypchła Arkadiusz
  9. Wróbel Seweryn
  10. Tański Adrian

 

ZSM Nr 1 w Hrubieszowie

  1. Greszeta Igor
  2. Klain Szymon
  3. Pokrywka Maciej
  4. Skrzyński Jakub
  5. Jaros Maciej
  6. Misiaszek Kacper
  7. Pietrusiewicz Mikołaj
  8. Piniaź Konrad

 

ZS nr 2 Staszic

  1. Capiuk Paweł
  2. Cedro Michał
  3. Kociach Wiktor
  4. Kudrel Szymon
  5. Mazur Piotr
  6. Pietrusiewicz Filip
  7. Skiba Łukasz
  8. Tarnawski Michał
  9. Ważny Piotr
  10. Zając Arkadiusz

 

Sędziowie: Rafał Szumiata, Bartłomiej Sadowski

Organizator: PSZS Dominik Stajszczyk