22 lutego 2024

Piłkarski Turniej Wolności w Hrubieszowie

Stowarzyszenie Wczoraj Dzisiaj Jutro oraz Lubelski Związek Piłki Nożnej serdecznie zapraszają do udziału w Piłkarskich Turniejach Wolności. W Hrubieszowie turniej odbędzie się 19 września.

Reklamy

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz objęty patronatem Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w kategorii wiekowej U-11. Turnieje będą zorganizowane na najwyższym poziomie nawiązującym do prawdziwych profesjonalnych turniejów piłkarskich. Pierwszy turniej już 18.09 w Tomaszowie Lubelskim.

Reklamy

Pozostałe imprezy odbędą się w wybranych miejscowościach województwa lubelskiego i mazowieckiego:

19.09 – Hrubieszów

25.09 – Tarnogród

26.09 – Krasnystaw

1.10 – Biłgoraj

3.10 – Warszawa

9.10 – Chełm (finał)

Zgłoszenia do udziału w turniejach są przyjmowane drogą elektroniczną pod adresem mailowym zgloszenia@wczorajdzisiajjutro.pl.

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń nastąpi na dzień przed planowanym turniejem do godziny 16:00. Wszelkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia znajdują się na końcu artykułu oraz na stronie stowarzyszenia.

WAŻNE: Aby zgłosić drużynę należy przesłać na podany adres załącznik nr 1, natomiast pozostałe załączniki mogą zostać przedstawione w dniu rozgrywania turnieju.

W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość dokonania zgłoszenia po terminie za zgodą Organizatora. Turnieje zakładają rywalizację systemem grupowo – pucharowym. Każdy mecz będzie trwał 20 minut. Mecze będą sędziowane przez licencjonowanych sędziów.

­

Regulamin turnieju – POBIERZ

Formularz zgłoszeniowy – POBIERZ

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – POBIERZ

Zgoda opiekuna prawnego – POBIERZ

Oświadczenie COVID – POBIERZ

­

(info, grafika: LZPN O/Zamość)


Zobacz też:

By pomóc małemu Karolkowi – siatkarski turniej charytatywny w Czerniczynie

By pomóc małemu Karolkowi – siatkarski turniej charytatywny w Czerniczynie


LubieHrubie na Instagramie