25 czerwca 2024

Piłkarskie Klasy A i B w sezonie 2015 cz. 5

W piłkarskiej klasie A piłkarze Płomienia Spartan Nieledew w derbowym meczu na wyjeździe pewnie pokonali Andorię w Mirczu umacniając się na pierwszej pozycji z 4 punktową przewagą. Huragan Hrubieszów w doliczonym czasie gry przegrał z rywalami z wyższej pozycji. W klasie B hokejowa porażka GLKS z Jarosławca. W nadchodzącej kolejce w klasie B GLKS Jarosławiec zmierzy się z liderem.

Reklamy

 

Zamojska Klasa „A” – Grupa 2

 

9/10.05.2015 r.

Reklamy

 

Szumy Susiec – Huragan Hrubieszów 1:0 (0:0)

Szkoda – Stracili bramkę w 91 minucie!

Reklamy

Huragan: Jakubiak – Cymborski, Frąk, Kaczyński, A.Kowalczuk, Krakowiak (70′ Kużmiński), Krempla, Lisiczyński (58′ Krent), Miksza (78′ M.Kowalczuk), Sekulski, Szwiec. Bramka: 90+1′ Z.Łasocha (Sz)

Foto z meczu w linku poniżej…

https://plus.google.com/111269347232593028641/posts/WVjvvX2ZjEq


Andoria Mircze 2-4 (1-3) Płomień Spartan Nieledew

Płomień: M.Całka – Kondratiuk, Oleszczuk (77′ Dyjak), Nosal – Gałan, Bartosiuk, Drop (82′  Łysiak), K.Bobak (86′ Bednarczuk), Musiał – M.Bobak, A.Całka

Andoria: Koza – Baran, Demusiak (84′ Dąbrowski), Jakubski (46′ Małyszek), Jasina, Kot, Pacaj (84′ Barański), Sitarz, Skowronek (73′ Nowosad), Sobieniak, Wyrwa

Bramki: 15′, 45′ K.Bobak,40′ Nosal, 77′ Musiał (P) – 5′ Jasina, 52′ Bartosiuk(sam) (A)

Żółte kartki: Baran (A) – M.Bobak, K.Bobak, Nosal (P)

 

Potok Sitno – Perła Leszkowice 10:0                                    

Ruch Machnów Nowy – Granica Lubycza Królewska 0:3       

Szyszła Targoszyn – GKS Tarnawatka 3:1                            

 

Tabela:

1     Płomień-Spartan Nieledew 14  36 12 0 2    44:18 

2      Orkan Bełżec                        14   32 10 2 2     32:16 

3      Granica Lubycza Królewska  14   29  9 2 3      26:14 

4      Szumy Susiec                        15  26   8 2 5      29:22 

5     Andoria Mircze                     15  23  7 2 6     28:27 

6      Potok Sitno                           15   23 7 2 6       43:23 

7     Huragan Hrubieszów           14  20  6 2 6     37:32 

8      Szyszła Tarnoszyn                15   14 4 2 9       23:32 

9      Perła Deszkowice                  14  11 3 2 9       18:51 

10    Ruch Machnów Nowy            15  11  3 2 10     12:27 

11    GKS Tarnawatka 1                  5    5  1 2 12     15:45 

 


Następna kolejka w dniach 16/17-05-2015 (sobota/niedziela)

 

PAUZA  – Szyszła Tarnoszyn  

Orkan Bełżec  – Ruch Machnów Nowy S 11 Bełżec

Granica Lubycza Królewska  – Szumy Susiec N 17 Lubycza Królewska

Huragan Hrubieszów – Potok Sitno S 16 Teptiuków

Perła Deszkowice – Andoria Mircze N 16  Deszkowice

Płomień-Spartan Nieledew – GKS Tarnawatka N 16 Nieledew

 

***

 

Klasyfikacja na „Króla strzelców” w klasie A – gr. II:

 

16 bramek – Andrzej Całka (Płomień Spartan)
14 bramek – Robert Cymborski (Huragan)
11 bramek – Wojciech Baran (Andoria),
  Kamil Pyś (Potok)
10 bramek – Kamil Markiewicz (Potok)
7 bramek -Łukasz Ozdoba (Granica), Mariusz Musiał (Płomień Spartan)
6 bramek – Artur Tytuła (Huragan)
5 bramek 
– Marek Bobak (Płomień Spartan), Jacek Kulpa (Granica),  Kamil Czachor (Orkan), Rafał Kiecana (Potok), Piotr Jasina (Andoria), Grzegorz Gajda (Szyszła)


***

 

Zamojska Klasa „B” – Grupa 2

 

Zryw Ulhówek – GLKS Jarosławiec 7:3 (3:1)

SKŁAD GLKS Jarosławiec: Dalmata – Strycharczuk, Kaziuk, Koszel, Kliszcz, Babulski (Kucharczuk K), Antoniuk, Prystupa B., Gontarz (Zając B), Steciuk, Obidziński.Niewykorzystane zmiany: Bodziacki.

Bramki dla GLKSu strzelali: Bartłomiej Prystupa (asysta Paweł Gontarz), Jakub Antoniuk(asysta P. Gontarz), Damian Koszel (asysta Dawid Steciuk).

 

Perła Telatyn – Omega II Stary Zamość 3:0vo

Orion-Stihl Jania – Metanoja Lipsko 2:0


Tabela: 

1     Orion-Stihl Jacnia           18     39    13    0     5      58:31 

2     Metanoja Lipsko               18     34    11    1     6      38:33 

3     Graf Chodywańce             18     32    10    2     6      48:32 

4     Zryw Ulhówek                   18     32    10    2     6      49:37 

5     Omega II Stary Zamość    18     20    6      2     10    41:38 

6     Perła Telatyn                    18     15    4      3     11    22:52 

7    GLKS Jarosławiec           18     10    2      4    12    28:61 

 


Następna kolejka w dniach 16/17-05-2015 (sobota/niedziela)

 

Perła Telatyn – pauzuje w kolejce                        

Zryw Ulhówek – pauzuje w kolejce                      

Orion Stihl Jacnia – GLKS Jarosławiec N 13 Jacnia

Graf Chodywańce – Metanoja Lipsko S 17 Jarczów

 

***

 

W niedzielę 10 maja br. w Jarosławcu odbyły się uroczystości „Dni Staszicowskich”połączonych z odpustem parafialnym ku czci św. Stanisława oraz 10 rocznicą nadania imienia Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu. GLKS Jarosławiec w niedzielnych uroczystościach reprezentowali Bartłomiej Prystupa, Grzegorz Kliszcz oraz Sebastian Bodziacki. Po uroczystej Mszy Świętej zawodnicy Kluby złożyli wieniec pod pomnikiem Stanisława Staszica.

 

 

Na podstawie: ZOZPN, stron klubowych, lubgol.pl

Opracował – mak