Piłkarskie Ligi 10/11.05.2014 r.

Liderujący w klasie okręgowej Kryształ Werbkowice i druga w tabeli Unia Hrubieszów pewnie wygrywają, stres i wyścig do IV ligi trwa. Huragan Hrubieszów przegrał, ale nie tak wiele, czekam przynajmniej na pierwszy punkcik, jeszcze siedem meczów. W klasie A Płomień Spartan Nieledew rozgromił w Komarowie miejscowy Legion. W klasie B nasi nie grali, ale GLKS Jarosławiec zagra mecz o wyższe miejsce w tabeli. Krystian Oleszczuk (Unia) i Wojciech Łysiak (Płomień) przewodzą strzelcom bramek w swoich ligach.

Reklamy


Zamojska Klasa Okręgowa

 

Kolejka 23; 10/11.05.2014 r.

 

Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce 2:0 (1:0).

bramki: 34′ Poterucha, 79′ Poterucha.

Kryształ: Suchodolski, Wójtowicz (70′ Kulik), Śmiałko, Lebega, Musiał Paweł, Maliuk, Czady, Poterucha (80′ Reszczyński D), Podgórski (74′ Musiał Piotrek), Przeworski (84′ Podolak), Rybka. Obszerny opis meczu na stronie Kryształu.

 

Sokół Zwierzyniec – Huragan Hrubieszów 4:1 ((2:1)

Bramka dla Huraganu: Cymborski 20’

Kadra: Koza, Kowalczyk, Grzeszczuk, Musiał, Krępla (75’ Kuźmiński), Sekulski, Bil (55’Kowalczuk), Dynkiewicz, Lisiczyński (65’ Klajn), Cymborski, Frąk.

 

V-System Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów 0:3 (0:3)

Unia: Haustow – Mossurec, Białacki Wiejak (74’ Kondrat), Kawarski, Krygiel  (85’Garbacz), Borys, Fulara, Rurych, Otręba (82’ Stepaniuk), Oleszczuk.

Bramki: (6’) Fulara, (19’), Krygiel, (25’) Oleszczuk.

 

Aleksandria Aleksandrów – Orkan Bełżec 2:4

Grom Różaniec – Olimpia EB Wojan Miączyn 5:0

Victoria Łukowa-Chmielek – Ostoja Skierbieszów 2:0

Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów 1:0

Igros Krasnobród – Cosmos Józefów 3:2

 

Tabela po 23 rundach 

1      Kryształ Werbkowice               55    73:23 

2      Unia Hrubieszów                      53    74:25 

3       Grom Różaniec                           52     75:27 

4       Huczwa Tyszowce                      49     67:22 

5       Victoria Łukowa-Chmielek          43     57:30 

6       Sokół Zwierzyniec                       39     53:43 

7       Korona Łaszczów                       38     51:24 

8       Ostoja Skierbieszów                  38     46:38 

9       V-System Sparta Łabunie           34     37:53 

10     Sparta Wożuczyn                       30     46:49 

11     Igros Krasnobród                       27     46:41 

12     Olimpia EB Wojan Miączyn         25     43:67 

13     Cosmos Józefów                        23     48:60 

14     Orkan Bełżec                              19     33:91 

15     Aleksandria Aleksandrów             8      17:88 

16    Huragan Hrubieszów                  0     18:103 


Następna kolejka – 24 w dniach 17/18-05-2014 (sobota/niedziela)


Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród N 15 Hrubieszów

Cosmos Józefów – Sokół Zwierzyniec N 14-16  Długi Kąt

Huragan Hrubieszów – Victoria Łukowa-Chmielek S 14-16 Nieledew

Ostoja Skierbieszów – Sparta Wożuczyn S 15-17 Skierbieszów

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice N 14 Łaszczów

Huczwa Tyszowce – Grom Różaniec N 16 Tyszowce

Wojan EB Olimpia Miączyn – Aleksandria Aleksandrów N 16 Miączyn

Orkan Bełżec – Sparta Łabunie N 16 Bełżec


Najlepsi strzelcy:

Po 24 gole – Krystian Oleszczuk (Unia) i Andrzej Świerczyński (Sokół),

22 – Paweł Maliszewski (Sparta W.)

20 – Tomasz Przeworski (Kryształ)

12 – Bartłomiej Reszczyński (Kryształ)



Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Kolejka 16; 10/11.05.2014 r.

 

Legion Komarów – Płomień-Spartan Nieledew 0:11 (0:4)

Skład: M.Całka – Kondratiuk, Gałan, Strycharczuk, Markowski – Nieradko, Łysiak (Jeleń), Bobak, Drop – Dyjak, A.Całka.

Bramki: Łysiak x3, A.Całka x3, Nieradko x3, Bobak x2

 

Graf Chodywańce – Granica Lubycza Królewska 2:2

Perła Telatyn – Ruch Machnów Nowy 1:8

Perła Leszkowice – Potok Sitno 3:4

Pogoń 96 Łaszczówka – Szumy Susiec 2:0

Szyszła Targoszyn – Gryf Echo Gmina Zamość 2:1

 

Tabela po 16 kolejkach 

1 Potok Sitno                            40 12 4 0 54:24 

2 Gryf Echo Gmina Zamość       39 13 0 3 42:15 

3 Pogoń 96 Łaszczówka           35 11 2 3 44:14 

4 Szumy Susiec                         27 8 3 5 45:20 

5 Szyszła Tarnoszyn                 24 7 3 6 28:26 

6 Granica Lubycza Królewska    22 6 4 6 29:20 

7 Ruch Machnów Nowy             22 7 1 8 40:42 

8 Płomień-Spartan Nieledew 22 7 1 8 49:33 

9 Legion Komarów                    20 6 2 8 34:68 

10 Perła Deszkowice                 12 4 0 12 40:58 

11 Graf Chodywańce                  7 1 4 11 20:49 

12 Perła Telatyn                         6 2 0 14 14:70 


Następna kolejka: 17 w dniach 17/18-05-2014 (sobota/niedziela)

 

Szyszła Tarnoszyn – Pogoń 96 Łaszczówka N 15-17 Tarnoszyn

Gryf Gmina Zamość – Graf Chodywańce N 16 Zawada

Granica Lubycza Królewska – Legion Komarów N 15-17 SZAROWOLA

Płomień-Spartan Nieledew – Perła Telatyn N 14-16 Nieledew

Ruch Machnów Nowy – Perła Deszkowice N 15-17 Machnów Nowy

Potok Sitno – Szumy Susiec N 14-16 Cześniki


Najlepsi strzelcy:

15 goli – Wojciech Łysiak (Płomień Spartan)

13 – Mateusz Nagowski (Pogoń) i Radosław Czerwieniec (Perła D.)

11 – Arkadiusz Warsiński (Legion) i Kamil Pyś (Potok) i Patryk Nieradko (Płomień Spartan)



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Kolejka 13; 10/11.05.2014 r.

 

GLKS Jarosławiec – Nord 98 Wysokie 3:0vo

Zryw Ulhówek – Metanoja Lipsko 3:2

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka – /przełożony na czwartek 19.06.2014 godz. 18.00 – Boże Ciało/

 

Tabela 

1     GKS Tarnawatka         12      26     8     2    2     36:16 

2     Metanoja Lipsko         13      23     7     2    4     20:23 

3    Andoria Mircze           12     20     6    2    4    34:17 

4     Nord 98 Wysokie        13      16     5    1     7     25:22 

5     Zryw Ulhówek            13      13     4     1    8     17:39 

6    GLKS Jarosławiec     13      11    3    2     8    17:32 


Następna kolejka: 14 w dniach 17/18-05-2014 (sobota/niedziela)


GLKS Jarosławiec – Ulhówek N 13 Jarosławiec

Nord 98 Wysokie – Andoria Mircze odwołane, Nord wycofał się

GKS Tarnawatka – Metanoja Lipsko N 13 Wieprzów



Opracował i zdjęcie – mak