8 września 2024

Piłkarskie ligi

Hrubieszów W klasie „A” – Płomień/Spartan Nieledew i Andoria Mircze (pierwsza wygrana) odnoszą zwycięstwa, niespodziewanie Huragan Hrubieszów u siebie ponosi wysoką porażkę. Drużyna M.H. Kitlińskiego w lubelskiej klasie „A” zostaje liderem.

***

Uwaga !

Zawodnicy, kibice, trenerzy, działacze drużyn z powiatu hrubieszowskiego: seniorów, juniorów, trampkarzy itp. fajno by było, aby po każdym waszym meczu ktoś z Was przesyłał po tym wydarzeniu informacje np.: wynik, kto strzelił bramki, składy, zdjęcia itp., myślę, że Wam i sympatykom sprawiłoby to frajdę. Uwierzcie, na LubieHrubie zagląda wiele osób, nawet Ci, których los rzucił daleko od rodzinnych stron i czekają na takie wiadomości.

Lubelska Klasa „A” – grupa III

Były wieloletni zawodnik Unii Hrubieszów Marek Hubert Kitliński jest grającym trenerem w GKS Niedźwiadzie. Na początek rundy jego zespół spotkał się z liderem tabeli Turem Milejów (w rundzie jesiennej Niedźwiada przegrała 1:7), którego pokonali. Teraz sami są liderem i w następnej kolejce spotkają się z obecnym wiceliderem ze Świdniczanką, czyli znowu mecz kluczowy. A tu święta, ciekawe jak obie drużyny zniosą „ciężar” tego meczu ?

Wychowankowie UNII

Bardzo dobre występy wychowanków Unii grających, na co dzień w polskiej ekstraklasie. Dawid Nowak znów trafia dla GKS-u. Tomasz Kiełbowicz asystuje przy decydującej bramce Chinyamy dla Legii Warszawa. Avia Świdnik z Łukaszem Kamińskim w składzie pokonała 2-0 Stal Mielec. W końcu pierwszy punkt Nidy Pińczów, której barwy reprezentuje Konrad Zezula wyjazdowe spotkanie w Poniatowej zakończyło się bezbramkowym remisem. Czytaj więcej.

Dawid Nowak – grał do 89 minuty zdobywając bramkę, dla GKS Bełchatów, który pokonał na swoim boisku Śląsk Wrocław 2-1. Dawid Nowak jest formie, o czym najlepiej świadczą trzy bramki zdobyte w trzech ostatnich spotkaniach.

Tomasz Kiełbowicz – rozegrał 90 minut w barwach Legii Warszawa, która wygrała 0-1 z Arką Gdynia. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Takesure Chinyama, a asystował mu sprytnym zagraniem Tomasz Kiełbowicz.

Konrad Zezula – grał 88 minut. Bezbramkowy remis Nidy Pińczów, która zmierzyła się w spotkaniu wyjazdowym ze Stalą Poniatowa.

Piotr Fulara – grał 90 minut. Łada Biłgoraj przegrywa wyjazdowe spotkanie z Górnikiem II Łęczna 2-0.

Adam Onkiewicz – nie grał.

Łukasz Kamiński – grał 90 minut. Avia Świdnik wygrywa ważne spotkanie ze Stalą Mielec 2-0.

Grzegorz Szczepaniak – grał 90 minut. Ostoja Skierbieszów pokonuje przed własna publicznością 3-2 Echo Zawadę.