Piłkarskie ligi: 9-10.10 2021 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice i to na swoim boisku przegrał ze Stalą Kraśnik o fotel lidera, ale jest na wysokim 2 miejscu. W klasie okręgowej Andoria Mircze przekonuje się, że nie jest łatwo na tym poziomie rozgrywek a najbliższy mecz z Ładą Biłgoraj w Mirczu. W klasie A Unia Hrubieszów skromnie, ale wygrywa z rywalem ze Zwierzyńca i nadal lideruje. W klasie B Huragan Hrubieszów pewnie wygrywa na gorącym terenie w Wożuczynie i zajmuje 3 pozycję w tabeli, ale znam dobrze ich trenera i wójta, to wiem, że będą dążyć do… awansu!

Reklamy

hummel IV liga 2021/2022, grupa: lubelska II

Kolejka 11 – 9-10 października
Kryształ Werbkowice 2-4 Stal Kraśnik 9 października, 15:00
Igros Krasnobród 1-5 Granit Bychawa 9 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 1-2 Kłos Gmina Chełm 9 października, 11:00
Świdniczanka Świdnik 5-1 Hetman Zamość 9 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 0-4 Start Krasnystaw 9 października, 15:00
Grom Różaniec 2-1 Gryf Gmina Zamość 10 października, 15:00

 

IV Liga. Kryształ Werbkowice – Stal Kraśnik 2:4 (1:2)

Bramki: Omański (14′, 49′) – Cybula (24′, 33′), Buczek (47′), Błaszczyk (86′). Kryształ: Suchodolski – Wanarski, Śmiałko, Borys, Pupeć, Omański, Jarosz, Sas, Denkiewicz, Rybka, Grzęda. Żółte kartki: Suchodolski, Denkiewicz, Borys, Pupeć, Wanarski, Jarosz, Otręba, Wójtowicz –  Pietrzyk, Wójcicki, Buczek, Gajewski. Czerwone kartki: Wójtowicz (na ławce rezerwowych za komentowanie decyzji arbitra). Widzów: 150. Arbiter główny: Konrad Łukiewicz (OKS Zamość)

Tabela po 11 rundach

1.  Stal Kraśnik 27 8 3 0 31-11
2.  Kryształ Werbkowice 24 8 0 3 30-16
3.  Granit Bychawa 23 7 2 2 31-15
4.  Start Krasnystaw 20 6 2 3 27-9
5.  Grom Różaniec 20 6 2 3 24-17
6.  Świdniczanka Świdnik 15 4 3 4 18-19
7.  Kłos Gmina Chełm 15 4 3 4 16-21
8.  Huczwa Tyszowce 13 3 4 4 16-20
9.  Gryf Gmina Zamość 12 3 3 5 18-19
10.  Igros Krasnobród 10 3 1 7 17-31
11.  Hetman Zamość 7 2 1 8 13-31
12.  Brat Siennica Nadolna 0 0 0 11 13-45
Kolejka 12 – 16-17 października
Stal Kraśnik Gryf Gmina Zamość 16 października, 14:00
Grom Różaniec Start Krasnystaw 17 października, 15:00
Huczwa Tyszowce Hetman Zamość 17 października, 14:00
Świdniczanka Świdnik Kłos Gmina Chełm 17 października, 11:00
Brat Siennica Nadolna Granit Bychawa 17 października, 13:00
Igros Krasnobród Kryształ Werbkowice 16 października, 15:00

***

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 10 – 9-10 października
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Tur Turobin 10 października, 15:00
Metalowiec Goraj 1-2 Błękitni Obsza 10 października, 15:00
Korona Łaszczów 2-2 Victoria Łukowa 10 października, 14:00
Włókniarz Frampol 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 10 października, 12:00
Olimpia Miączyn 2-1 Granica Lubycza Królewska 9 października, 11:00
Sparta Łabunie 1-4 Omega Stary Zamość 10 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Tanew Majdan Stary 10 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Andoria Mircze 9 października, 13:00

 

Tabela po 10 rundach

1.  Tanew Majdan Stary 26 8 2 0 30-8
2.  Omega Stary Zamość 26 8 2 0 31-10
3.  Olimpiakos Tarnogród 23 7 2 1 21-10
4.  Błękitni Obsza 21 6 3 1 17-7
5.  Łada 1945 Biłgoraj 17 4 5 1 22-13
6.  Olimpia Miączyn 16 5 1 4 15-14
7.  Granica Lubycza Królewska 16 5 1 4 15-13
8.  Roztocze Szczebrzeszyn 14 4 2 4 13-14
9.  Andoria Mircze 11 3 2 5 19-20
10.  Korona Łaszczów 11 3 2 5 13-18
11.  Metalowiec Goraj 10 3 1 6 10-18
12.  Sparta Łabunie 9 3 0 7 15-33
13.  Pogoń 96 Łaszczówka 9 2 3 5 18-16
14.  Włókniarz Frampol 9 2 3 5 16-24
15.  Victoria Łukowa 5 1 2 7 14-26
16.  Tur Turobin 1 0 1 9 5-30
Kolejka 11 – 16-17 października
Andoria Mircze Łada 1945 Biłgoraj 17 października, 15:00
Tanew Majdan Stary Olimpiakos Tarnogród 17 października, 15:00
Omega Stary Zamość Pogoń 96 Łaszczówka 16 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska Sparta Łabunie 17 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn Olimpia Miączyn 16 października, 15:00
Victoria Łukowa Włókniarz Frampol 17 października, 14:00
Błękitni Obsza Korona Łaszczów 16 października, 15:00
Tur Turobin Metalowiec Goraj 17 października, 14:00

***

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 8 – 9-10 października
Olender Sól 2-0 Potok Sitno 9 października, 15:00
Szumy Susiec 6-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 9 października, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-4 Graf Chodywańce 10 października, 15:30
Ostoja Skierbieszów 3-1 Start Gmina Frampol 10 października, 14:00
Gryf Gmina II Zamość 1-4 Tarpan Korchów 10 października, 14:30
Unia Hrubieszów 2-1 Sokół Zwierzyniec 10 października, 15:00
Orkan Bełżec 3-2 Orion Jacnia 10 października, 15:00

 

Unia Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec 2:1 (1:0)

Skład Unii Hrubieszów: Wikło, Szwiec, Rossa, Kozak (65′ Hamidi), S. Kogut (46′ P. Musiał), Wojtal (70′ Sł. Oleszczuk), Różniatowski (60′ Kuczyński), Kuron, Bala (80′ Stepaniuk), Seb. Oleszczuk (85′ Prokopowicz), Olęder (75′ M. Musiał)

Skład Sokoła Zwierzyniec: Dudek, Mosurets, Smarzek, Malec, Stadnicki, Żołdak, Świdziński, Marzec, Pęk (60′ Duda), Naholiuk, Lalik

Żółte kartki: Szwiec, P. Musiał, Kuczyński – Świdziński, Żołdak

Bramki: Olęder 44′, Kuczyński 75′ – Marzec 68′

Sędziował: Kacper Gil

Tabela po 8 rundach

1.  Unia Hrubieszów 22 7 1 0 25-3
2.  Orkan Bełżec 19 6 1 1 25-8
3.  Graf Chodywańce 18 6 0 2 31-20
4.  Tarpan Korchów 17 5 2 1 23-13
5.  Ostoja Skierbieszów 15 5 0 3 17-14
6.  Potok Sitno 12 4 0 4 30-21
7.  Orzeł Tereszpol 10 3 1 4 14-20
8.  Gryf Gmina II Zamość 10 3 1 4 18-17
9.  Olender Sól 10 3 1 4 18-19
10.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 10 3 1 4 14-23
11.  Sokół Zwierzyniec 9 3 0 5 13-19
12.  Szumy Susiec 9 3 0 5 22-17
13.  Orion Jacnia 3 1 0 7 10-41
14.  Start Gmina Frampol 0 0 0 8 7-32
Kolejka 9 – 16-17 października
Orion Jacnia Olender Sól 17 października, 14:30
Sokół Zwierzyniec Orkan Bełżec 17 października, 15:00
Tarpan Korchów Unia Hrubieszów 17 października, 14:00
Start Gmina Frampol Gryf Gmina II Zamość 17 października, 15:00
Graf Chodywańce Ostoja Skierbieszów 16 października, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) Orzeł Tereszpol 17 października, 15:00
Potok Sitno Szumy Susiec 16 października, 14:00

***

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II
Kolejka 7 – 9-10 października
Szyszła Tarnoszyn 4-1 Roztocze II Szczebrzeszyn 10 października, 13:00
BKS Bodaczów 8-1 Igros II Krasnobród 9 października, 14:00
Perła Telatyn 2-2 Ruch Machnów Nowy 10 października, 11:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Huragan Hrubieszów 9 października, 12:00
Perła Deszkowice 0-4 Delta Nielisz 10 października, 13:00

Huragan odniósł kolejne zwycięstwo, pokonując pewnie na wyjeździe GKS Sparta Wożuczyn 0:3

Skład: Żygawski, Gilarski, Białacki, Przeworski, Kokoć, Fulara, Hryniak, Wiejak, Kamiński, Oleszczuk A, Oleszczuk K. Na zmianę wchodzili: Frąk, Lebiedowicz. Bramki zdobyli: Oleszczuk K. x2, Gilarski (źródło: Wójt Gminy Hrubieszów – Tomasz Zając)

Tabela po 7 rundach

1.  Delta Nielisz 21 7 0 0 27-5
2.  BKS Bodaczów 18 6 0 1 27-11
3.  Huragan Hrubieszów 18 6 0 1 43-5
4.  Sparta Wożuczyn 10 3 1 3 28-14
5.  Perła Deszkowice 10 3 1 3 10-14
6.  Igros II Krasnobród 9 3 0 4 15-20
7.  Szyszła Tarnoszyn 6 1 3 3 14-20
8.  Ruch Machnów Nowy 5 1 2 4 12-27
9.  Roztocze II Szczebrzeszyn 3 1 0 6 6-37
10.  Perła Telatyn 1 0 1 6 6-35
Kolejka 8 – 16-17 października
Roztocze II Szczebrzeszyn Delta Nielisz 17 października, 13:00
Huragan Hrubieszów Perła Deszkowice 16 października, 16:00
Ruch Machnów Nowy Sparta Wożuczyn 16 października, 15:00
Igros II Krasnobród Perła Telatyn 17 października, 15:00
Szyszła Tarnoszyn BKS Bodaczów 17 października, 13:00

­

Opracował – mak

Foto – strona MKS Unia Hrubieszów


Zobacz też:

Kolejne medale Unii Hrubieszów na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów! – ZDJĘCIA

Kolejne medale Unii Hrubieszów na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów! – ZDJĘCIA