Piłkarskie rozgrywki

W V lidze derbowy remis, Unia przegrała jak w hokeja, ale zawodnicy pokazali charakter – szkoda, że nie wyszło. W A klasowych derbach Huragan zniszczył Kresy. W B klasie Altus Szychowice też hokejowo, ale zwycięsko.

Reklamy

Juniorzy i trampkarze jak chcą być dobrzy w przyszłości, muszą bardziej przykładać się do treningów i nie mieć kompleksów.

Zamojska Klasa Okręgowa

Płomień-Spartan Nieledew – Kryształ Werbkowice 2:2 (1:1), bramki zdobyli, dla Płomienia: Świst w 28 min. i Bobak 72, Kryształu: Mac w 23 min. z karnego i 47 min.

Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce 5:6 (1:4), bramki dla Unii zdobyli: Suduł w 32 i 71 min. Przeworski 56, Lebiedowicz 66, Onkiewicz 76 i było 5:5 ale …Paszkiewicz (4 gole w meczu) z Huczwy w 83 min i 5:6

Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród 1:3 (0:1)
Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość 2:1 (2:0)
Orzeł Tereszpol – Zart-Met Olender Sól 0:1 (0:1)
Sparta Wożuczyn – Hetman II Zamość 1:1 (0:0)
Victoria Łukowa-Chmielek – Roztocze Szczebrzeszyn 0:1 (0:0)
Nord 98 Wysokien – Granica Lubycza Królewska 1:1 (1:0)

TABELA po 10 rundach:
1. Hetman II Zamość 25 31-8
2. Olender Sól 25 19-2
3. Sparta Wożuczyn 21 17-9
4. Korona Łaszczów 19 21-13
5. Roztocze Szczebrzeszyn 19 22-16
6. Huczwa Tyszowce 16 26-23
7. Olimpiakos Tarnogród 16 17-17
8. Kryształ Werbkowice 16 17-19
9. Unia Hrubieszów 16 30-20
10. Victoria Łukowa/Chmielek 12 14-9
11. Nord 98 Wysokie 11 16-18
12. Ostoja Skierbieszów 10 7-22
13. Omega Stary Zamość 9 16-28
14. Płomień Spartan Nieledew 7 10-25
15. Orzeł Tereszpol 6 7-29
16. Granica Lubycza Królewska 4 10-22

Król strzelców: 11 goli – Jacek Paszkiewicz (Huczwa), 8 – 3 zawodników, 7 – Artur Mac (Kryształ), Rafał Oleszczuk i Sebastian Suduł obaj Unia, + 1 zaw., 6 – 4 zaw., 5 – Mariusz Bednarz (Unia), Daniel Maciejewski (Płomień) + 3 z., 4 – Tomasz Przeworski (Unia) + 7 z., 3 – Piotr Musiał i Marcin Pomykała obaj Kryształ, Adam Onkiewicz (Unia)

Następna kolejka 11 – 13-14 października

Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 13 października (Sobota) godz. 14.00

Roztocze Szczebrzeszyn -Płomień Spartan Nieledew 13 października (Sobota) godz. 15.00
Hetman II Zamość -Korona Łaszczów
Olender Sól -Sparta Wożuczyn
Omega Stary Zamość -Orzeł Tereszpol
Granica Lubycza Królewska -Ostoja Skierbieszów
Huczwa Tyszowce -Nord 98 Wysokie
Olimpiakos Tarnogród -Victoria Łukowa/Chmielek

Zamojska Klasa A – grupa 2

Huragan Hrubieszów – Kresy Dołhobyczów 7:1
Perła Telatyn – Orkan Bełżec 1:0
Olimpia Miączyn – Szumy Susiec1:1
Ruch Machnów Nowy – Pogoń 96 Łaszczówka 2:4
Echo Zawada – Sparta Łabunie 1:1
Igros Krasnobród – Legion Komarów 4:3

TABELA:
1. Pogoń 96 Łaszczówka 8 21 21-11
2. Olimpia Miączyn 8 17 25-13
3. Szumy Susiec 7 16 17-7
4. Orkan Bełżec 7 12 11-8
5. Huragan Hrubieszów 8 11 22-14
6. Echo Zawada 8 10 11-12
7. Igros Krasnobród 7 10 14-17
8. Sparta Łabunie 7 9 13-7
9. Perła Telatyn 8 9 14-14
10. Legion Komarów 8 9 23-26
11. Kresy Dołhobyczów 8 6 11-36
12. Ruch Machnów Nowy 8 1 7-24

Następna kolejka 9 – 13-14 października

Kresy Dołhobyczów -Igros Krasnobród
Szumy Susiec -Huragan Hrubieszów
Orkan Bełżec -Ruch Machnów Nowy
Legion Komarów -Perła Telatyn
Sparta Łabunie -Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka -Echo Zawada

Zamojska Klasa B – grupa 2

Altus Szychowice – Płoszczanin Płoskie 5:3
GKS Jarosławiec – Orion Grabowiec 0:2
Graf Chodywańce – Szyszła-Zryw Ulhówek 0:5
GKS Tarnawatka – Orzeł Cześniki 1:7

TABELA
1. Orzeł Cześniki 6 16 36-11
2. Orion Grabowiec 6 10 13-10
3. Altus Szychowice 5 10 12-11
4. Andoria Mircze 4 8 13-8
5. Szyszła/Zryw Ulhówek 5 8 15-10
6. Graf Chodywańce 6 5 9-18
7. GKS Tarnawatka 5 3 9-16
8. Płoszczanin Płoskie 5 2 7-23
9. GLKS Jarosławiec 4 1 3-10

Następna kolejka 7 – 14/13 października

Pauza: Orion Grabowiec.

Szyszła/Zryw Ulhówek -Altus Szychowice
Andoria Mircze -Graf Chodywańce
Orzeł Cześniki -GLKS Jarosławiec
Płoszczanin Płoskie -GKS Tarnawatka

Wojewódzka I liga Juniorów Młodszych

Wisła Puławy – Unia Hrubieszów 9:0 (3:0)

TABELA po 8 rundach

1. Wisła Puławy 21 32:5
2. Hetman Zamość 19 19:5
3. Górnik Łęczna 18 42:2
4……..11
12. Wieniawa Lublin 5 11:20
13. Orlęta Łuków 4 15:39
14. Unia Hrubieszów 1 11:47

trener Jacek Jaworski zrezygnował z prowadzenia drużyny, w której m.in. grają: Odorczyk, Otręba, Czyrka, Wysocki, Gomuła, Marut, Głowacz, Grzeszczuk, Koszyniuk, Pokrywka, Skrzyński, Bednarz

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych grupa Południe

Unia Hrubieszów – Widok Lublin 2:1

TABELA

1. Hetman Zamość 7 21 43:2
2. Tomasovia 8 21 39:12
3. Sygnał Lublin 8 18 24:6
4…….6
7. Lublinianka 8 13 23:21
8. Unia Hrubieszów 8 10 13:17
9. Avia Świdnik 8 8 24:49
10. Motor Lublin 8 7 10:18
11……..14.

Następny mecz

Motor Lublin – Unia Hrubieszów

Klasa Okręgowa Juniorów

Termin 10 – 6/7 października

Płomień-Spartan Nieledew – Kryształ Werbkowice1 : 2
Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród 2 : 2
Victoria Łukowa Chmielek – Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 1
Nord 98 Wysokie – Granica Lubycza Król. 0 : 1
Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość 1 : 2
Orzeł Tereszpol – Zart Met Olender Sól 1 : 3
Sparta Wożuczyn – Hetman Zamość 2 : 1
pauza – Huczwa Tyszowce

Tabela
1. Victoria Łukowa Chmielek 10 25 32-8

2. Roztocze Szczebrzeszyn 10 25 46-15

3. Sparta Wożuczyn 9 22 31-12
4. Granica Lubycza Król. 9 17 16-9
5. Olimpiakos Tarnogród 10 16 20-19
6. Kryształ Werbkowice 10 15 13-15

7. Nord 98 Wysokie 913 17-20
8. Hetman Zamość 9 12 25-25

9. Zart Met Olender Sól 9 12 14-21
10. Huczwa Tyszowce 9 11 21-31
11. Orzeł Tereszpol 9 10 16-16

12. Płomień-Spartan Nieledew 10 8 16-22
13. Omega Stary Zamość 9 7 12-24
14. Korona Łaszczów 9 4 13-32

15. Ostoja Skierbieszów 9 4 9-32

Orange Ekstraklasa

Legia Warszawa przegrała w Poznaniu z Lechem 1:0, T. Kiełbowicz grał cały mecz. Legia spadła z lidera na 2 miejsce, o 2 punkty za Wisłą Kraków.
Dawid Nowak grał cały mecz, ale jego GKS Bełchatów (8 miejsce w tabeli) przegrał u siebie z Polonią Bytom (11 miejsce w tabeli) 0:3.

III liga

Łada Biłgoraj (14 miejsce w tabeli)wreszcie wygrała, u siebie z Okocimsko Brzesko 1:0, niestety Piotr Fulara w meczu nie wystąpił.

Lubelska Klasa Okręgowa

Bardzo dobry mecz Krystiana Okoniewskiego, jego Sygnał Lublin (4 miejsce w tabeli) wygrał w Rykach z miejscowym MKS 1:4 (0:2).

Lubelska Klasa A grupa III

Grający trener Marek Hubert Kitliński wreszcie zadowolony, jego drużyna GKS Niedźwiada (9 miejsce w tabeli) dość łatwo pokonała dotychczasowego wicelidera tabeli GKS Niemce 3:1 (2:0).

Opracował – mak

Na zdjęciu – Huragan Hrubieszów zdecydowanie pokonał rywali z Dołhobyczowa. Drugi od lewej, stoi grający trener drużyny Piotr Bodnar.