Piłkarskie rozgrywki 26/27.05.2012 r.

W zamojskiej Klasie Okręgowej wygrane Unii Hrubieszów i Kryształu Werbkowice. W Klasie A Płomień/Spartan Nieledew wygrywa, a Huragan Hrubieszów minimalnie przegrał na wyjeździe. W Klasie B, żaden zespół z naszego powiatu nie rozegrał meczu, czyżby …? Fulara w II lidze?

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 26/27.05.2012 r.

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Tur Turobin 5:4, 

Unia: Mac – Zając (75’ Lisiczyński), Białacki, Mossurec, Kondrat, Kawarski (45’ Otręba), Kucy (60’ Bednarek), Borys, Nowak, Oleszczuk, Bronicki (70’ Gajewski). 

Bramki: Nowak (5’), Białacki (22’-k), Bronicki (38’), Kondrat (57’), Borys (85’) – M. Kowalik (42’), Omiotek (80’), samobójcza (82’), Stalak (89’).

 

Kryształ Werbkowice  –     Victoria Łukowa-Chmielek  1    :    0

Echo Zawada              –     Olimpiakos Tarnogród  1    :     3, s. gł. Artur Tymecki

AMSPN Hetman Zamość    -Igros Krasnobród       4    :     0

Ostoja Skierbieszów   –     Olimpia Miączyn           2    :     1

Entra Sparta Łabunie –     Korona Łaszczów        0    :     1

Ro-Ma Relax Księżpol  –     Tanew Majdan Stary    1    :     4

Grom Różaniec            –     Aleksandria Aleksandrów  4    :    1

 

Tabela

1     AMSPN Hetman Zamość 25  73   116:11 

2     Aleksandria Aleksandrów 25  58             71:29 

3     Ostoja Skierbieszów     25    54   61:29 

4     Korona Łaszczów         25    54   56:24 

5     Kryształ Werbkowice    25    51   55:26 

6     Grom Różaniec              25    48   64:39 

7     Igros Krasnobród         25    36   58:43 

8     Unia Hrubieszów          25    35   58:60 

9     Olimpia Miączyn            25    33   54:38 

10   Entra Sparta Łabunie   25    26   44:53 

11   Tur Turobin                   25    24   39:68 

12   Tanew Majdan Stary     25    22   30:69 

13   Victoria Łukowa-Chmielek 25  21            34:70 

14   Echo Zawada                25    18   31:74 

15   Ro-Ma Relax Księżpol    25    15   28:87 

16   Olimpiakos Tarnogród 25     7     17:96 

 

Termin – 2/3 czerwca 2012 r. – sobota/niedziela

N 17 (Krasnobród) Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów

N 15-17 (Mircze) Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród

N 14 (Łaszczów) Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów

N 15-17 (Miączyn) Olimpia Wojan Miączyn – Grom Różaniec

S 15  (Łukowa) Aleksandria Aleksandrów – AMSPN Hetman Zamość

N 16 (Turobin) Tur Turobin – Relax Księżpol

N 16 (Majdan Stary) Tanew Majdan Stary – Echo Zawada

N 15-17 (Łukowa) Victoria Łukowa Chmielek – Entra-Sparta Łabunie

 

Zamojska Klasa A – grupa II

Andoria Mircze                –     Metanoja Lipsko       0    :     3vo         

Pogoń 96 Łaszczówka   –     Graf Chodywańce     9    :     0

Płomień-Spartan Nieledew   – Orkan Bełżec          2    :     0

Zryw Ulhówek                –     Huragan Hrubieszów      3    :     2

Ruch Machnów Nowy     –     Szyszła Tarnoszyn    3    :     6, s. gł. Tomasz Lenard

Granica Lubycza Królewska  – Szumy Susiec          4    :     0

Spartakus Szarowola 1  –     Omega II Stary Zamość  6    :     2, s.gł. Jarosław Jasina

 

Tabela

1     (1)    Orkan Bełżec                   23    58   59:15 

2     (2)    Płomień-Spartan Nieledew 23        55        73:28 

3     (3)    Spartakus Szarowola 1   23    53   71:27 

4     (4)    Granica Lubycza Królewska 23  51             58:18 

5     (5)    Pogoń 96 Łaszczówka    23    38   67:35 

6     (6)    Huragan Hrubieszów      22    33   63:52 

7     (7)    Szumy Susiec                  23    29   36:57 

8     (8)    Ruch Machnów Nowy      23    28   35:51 

9     (9)    Zryw Ulhówek                 23    27   36:70 

10   (10) Szyszła Tarnoszyn          23    27   50:49 

11   (11) Omega II Stary Zamość 22    22   39:61 

12   (12) Andoria Mircze                23    17   30:57 

13   (13) Graf Chodywańce           23    14   24:71 

14   (14) Metanoja Lipsko             23    10   31:81

 

Termin – 2/3 czerwiec 2012 r. – sobota/niedziela

S 15-17 (Teptiuków) Huragan Hrubieszów – KS „Spartakus” Szarowola

S 16 (Stary Zamość) Omega II Stary Zamość – Granica Lubycza Król.

N 11-13 (Susiec) Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew

ODWOŁANY (Bełżec) Orkan Bełżec – Andoria Mircze

N 16 (Lipsko) Metanoja Lipsko – Ruch Machnów Nowy

N 14-16 (Tarnoszyn) Szyszła Tarnoszyn – Pogoń 96 Łaszczówka

N 15 (Jarczów) Graf Chodywańce – Zryw Ulhówek

 

Zamojska Klasa B

Perła Telatyn        –     GLKS Jarosławiec          3    :     0vo

GKS Tarnawatka  –     AMSPN Hetman II Zamość   0    :         5

Sparta Wożuczyn –     Altus Szychowice          X    :     X

Kresy Dołhobyczów    – Potok Sitno                 X    :     X

 

Tabela 

1    (2)   AMSPN Hetman II Zamość 14  38     59:9 

2    (1)   Sparta Wożuczyn          14    37   74:13 

3    (3)   Legion Komarów            14    27   40:25 

4    (4)   Potok Sitno                    13    24   45:23 

5    (5)   Perła Telatyn                 14    23   48:33 

6    (6)   Kresy Dołhobyczów       14    18   34:39 

7    (7)   GKS Tarnawatka            14    10   23:54 

8    (8)   GLKS Jarosławiec           14    4     13:72 

9    (9)   Altus Szychowice           13    1     14:82 

 

Termin – 3 czerwiec 2012 r. – niedziela – godz. 15:00 (termin obligatoryjny)

N 15 (Komarów) Legion Komarów – Kresy Dołhobyczów

N 15 (Sitno) Potok Sitno – Perła Telatyn

ODWOŁANY – Jarosławiec wycofał się z rozgrywek GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka

N 15 (Zamość) AMSPN Hetman II Zamość – Altus Szychowice

pauzuje – Sparta Wożuczyn

 

Fulara w II lidze?

Ze strony Unii:

Obrońca Omegi Stary Zamość, a zarazem wychowanek Unii Hrubieszów Piotr Fulara znalazł się na celowniku Stali Stalowa Wola. Fulara jest jednym z zawodników, którym przygląda się trener Mirosław Kalita i który może w najbliższym czasie pojawić się na testach w Stalowej Woli.

Warto przypomnieć, że w Stali Stalowa Wola gra Tomasz Demusiak z Mircza (mak).

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Jakub Żygawski skutecznie broni bramki Unii Hrubieszów (zdj. ze str. Unii).