Piłkarskie rozgrywki – runda wiosenna

W dniach 24/25.03.2012 rozpoczęła się runda wiosenna w Zamojskiej Klasie Okręgowej, w której Kryształ Werbkowice zremisował, a Unia Hrubieszów nie rozegrała meczu w związku z nie dopuszczeniem boiska przez Policję do gry. Juniorzy młodsi Unii na tym boisku doskonale poradzili sobie z rywalami z Janowa. Niestety zaplecze Kryształu poniosło porażkę. Niższe ligi jeszcze nie grają, chyba, że mają zaległe mecze.

Reklamy

Rozgrywki ligowe 24./25.03.2012 r.


Zamojska Klasa Okręgowa

Runda II wiosenna

 

Korona Łaszczów        –     Tanew Majdan Stary   0    :     2

Olimpiakos Tarnogród  –     Tur Turobin                 0    :     2

Victoria Łukowa-Chmielek  -Igros Krasnobród      1    :     1

Kryształ Werbkowice –     Olimpia Miączyn        0    :     0 

Kryształ: 1. Robert Suchodolski , 2. Krzysztof Krupa  3. Paweł Kaczoruk  4. Łukasz Śmiałko   5. Maciej Wójtowicz  (60’ Damian Tyrka)   6. Sebastian Juszczuk   7. Tomasz Przeworski  (70’Roman Martyniuk)  8. Bartek Reszczyński  9. Damian Podolak  (20’ Paweł Kusiak)   10.Mariusz Musiał   11. Daniel Waga  

Ro-Ma Relax Księżpol   –     Grom Różaniec            0    :     2

Echo Zawada               –     Ostoja Skierbieszów   0    :     3

Entra Sparta Łabunie  –     Aleksandria Aleksandrów  0    :    4

Unia Hrubieszów         –     AMSPN Hetman Zamość    X    :    X

Tabela

1     (1)    AMSPN Hetman Zamość 15  43   77:7 

2     (2)    Aleksandria Aleksandrów 16  40     50:19 

3     (3)    Korona Łaszczów         16    35   37:16 

4     (4)    Grom Różaniec              16    33   45:23 

5     (6)    Ostoja Skierbieszów     16    31   32:20 

6     (5)   Kryształ Werbkowice 16  29   29:18 

7     (7)    Olimpia Miączyn            16    27   39:22 

8     (8)    Igros Krasnobród         16    25   48:29 

9     (9)    Entra Sparta Łabunie   16    21   32:31 

10   (10) Echo Zawada                16    15   24:43 

11   (13) Tur Turobin                   16    14   25:48 

12   (11) Victoria Łukowa-Chmielek 16  14    22:47 

13   (14) Tanew Majdan Stary     16    13   22:47 

14   (12) Unia Hrubieszów        15  13   29:47 

15   (15) Ro-Ma Relax Księżpol    16    8     17:54 

16   (16) Olimpiakos Tarnogród   16    4     10:67 

W nawiasie miejsce po wcześniejszej kolejce.

 

Następna kolejka:

Termin 17 – 31 marzec / 1 kwiecień 2012 r. – sobota/niedziela

N 14.00 Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów (Hrubieszów)

N 13-15 Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów (Mircze)

S 16 AMSPN Hetman Zamość – Relax Księżpol (Zamość)

S 16 Grom Różaniec – Echo Zawada (Różaniec)

N 13-15 Olimpia Wojan Miączyn – Entra-Sparta Łabunie (Miączyn)

N 14-16 Victoria Łukowa Chmielek – Aleksandria Aleksandrów (Łukowa)

N 13-15 Igros Krasnobród – Olimpiakos Tarnogród (Krasnobród)

N 14-16 Tur Turobin – Tanew Majdan Stary (Turobin)


Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Olimpiakos Tarnogród  –     Tur Turobin                 2    :     0

Victoria Łukowa-Chmielek  – Igros Krasnobród     2    :     0

Kryształ Werbkowice   –     Olimpia Miączyn          2    :     3

Sparta Łabunie            –     Aleksandria Aleksandrów  0    :    1

 

Tabela

1     (1)    Olimpia Miączyn            11    27   45:16 

2     (4)    Aleksandria Aleksandrów 11  21     19:16 

3     (2)    Igros Krasnobród         11    19   24:16 

4     (3)    Sparta Łabunie             11    19   22:12 

5     (5)    Ostoja Skierbieszów     10    16   21:16 

6     (6)    Tanew Majdan Stary     10    15   15:16 

7     (7)   Kryształ Werbkowice 11  15   19:18 

8     (8)    Grom Różaniec              10    12   30:27 

9     (9)    Korona Łaszczów         10    11   15:23 

10   (10) Tur Turobin                   11    9     12:24 

11   (11) Victoria Łukowa-Chmielek    11  6  8:48 

12   (12) Olimpiakos Tarnogród   1      3     2:0 

 

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Unia Hr – Janowianka            7 : 3

Czarni D – Opolanin               0 : 4

UKS Widok – Sp 51 Omega      0 : 3

BKS UNIA – Ogniwo W           2 : 4

Stal P – Huragan   1 : 2

Wisła P – OSiR B  0 : 3

Granit – Stal Kr      2 : 2

 

Lubelska Klasa A – grupa III

GKS Niedźwiada               –     KS Ciecierzyn                          1-1

Vir Dorohucza                   –     GLKS Michów                           7-3

Ludwiniak Ludwin            –     KS Nasutów                            2-2

Huragan Siostrzytów       –     Wodnik Uścimów                     1-2

Zawisza Garbów              –     LKS Trawniki                           2-2

Perła Rokitno                    –     Błękit Cyców                           3-0

Tajfun Ostrów Lubelski    –     Świdniczanka Świdnik Mały     2-1

 

Tabela po 14 rundach

1.    Tajfun Ostrów Lubelski    36  65-17

2.    Świdniczanka Świdnik Mały 34     33-8

3.    KS Ciecierzyn                   31  42-25

4.    Vir Dorohucza                   29  38-21

5.    Perła Rokitno                    28  43-16

6.    Ludwiniak Ludwin            25  35-27

7.    GKS Niedźwiada             20  32-34

8.    Błękit Cyców                     18  26-25

9.    Zawisza Garbów              15  20-35

10.  GLKS Michów                    13  30-46

11.  LKS Trawniki                     11  20-44

12.  Wodnik Uścimów              9    17-42

13.  KS Nasutów                     7    19-51

14.  Huragan Siostrzytów       6    19-48

 

Marek Hubert Kitliński – wychowanek Unii Hrubieszów, grający trener GKS Niedźwiady

– Zawodnicy GKS Niedźwiada od remisu rozpoczęli rundę wiosenną w piłkarskiej A-klasie z zajmującą 3 miejsce w tabeli KS Ciecierzyn. Podejmowali oni na własnym boisku KS Ciecierzyn, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bramkę zdobył w 17. minucie Przemysław Komar, goście wyrównali siedem minut później. Istotną rolę dla przebiegu tego dosyć wyrównanego meczu odegrał silny wiatr.

 

Źródła: ZOZPN, 90minut, LOZPN, Kryształ Werbkowice, GKS Niedźwiada

Opracował – mak

Na zdjęciu – Robert Suchodolski – znakomity bramkarz Kryształu Werbkowice