Powiatowa Gimnazjada – piłka ręczna chłopców

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W finale powiatowych zawodów Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców zmierzyły się drużyny Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3. Nieznacznie wygrał zespół Trójki, ale obie reprezentacje awansowały do zawodów rejonowych.

***

W przerwach między poszczególnymi meczami występowała działająca przy HDK grupa taneczna GTW – miejmy nadzieję, że taneczne atrakcje przygotowywane przez dziewczęta staną się zwyczajem w czasie imprez hrubieszowskiego SZS.
Skład zespołu:
Ola Szeląg, Karolina Łukiewicz, Magda Hajkiewicz, Agata Masłosz, Paulina Chmarzyńska, Marta Flisiak, Anna Czerwonka, Majka Zglinicka, Sara Perelmuter.

***

KOMUNIKAT
z powiatowej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców przeprowadzonej w hali HOSiR w dniu 15.12.2009 r.

Do rozgrywek przystąpiło 6 zespołów, które drogą losowania podzielono na 2 grupy eliminacyjne:

Grupa A:
1. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – opiekun Kamil Wojciechowski
2. Gimnazjum Trzeszczany – opiekun Zygmunt Chwedczuk
3. Gimnazjum Moniatycze – opiekun Anna Kosakowska

W meczach Grupy A padły następujące wyniki:
1.Gimnazjum Nr 3 – Gimnazjum Moniatycze 14:3
2.Gimnazjum Nr 3 – Gimnazjum Trzeszczany 11:1
3.Gimnazjum Moniatycze – Gimnazjum Trzeszczany 6:4

Końcowa tabela Grupy A:
I miejsce – Gimnazjum Nr 3 pkt 4 bramki 25:4
II miejsce – Gimnazjum Moniatycze pkt 2 bramki 9:18
III miejsce – Gimnazjum Trzeszczany pkt 0 bramki 5:17

Grupa B
1. Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów – opiekun Robert Jóźwiak
2. Gimnazjum ZS Nr 2 Hrubieszów – opiekun Andrzej Chwedczuk
3. Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów – opiekun Tomasz Magdziak

W meczach Grupy B padły następujące wyniki:
1.Gimnazjum Nr 2 – Gimnazjum SZ Nr 2 7:4
2.Gimnazjum ZS Nr 2 – Gimnazjum Nr 1 7:4
3.Gimnazjum Nr 2 – Gimnazjum Nr 1 7:3

Końcowa tabela Grupy B:
I miejsce – Gimnazjum Nr 2 pkt 4 bramki 14:7
II miejsce – Gimnazjum ZS Nr 2 pkt 2 bramki 11:11
III miejsce – Gimnazjum Nr 1 pkt 0 bramki 7:14

W meczu finałowym spotkali się zwycięzcy grup eliminacyjnych:
Gimnazjum Nr 3 – Gimnazjum nr 2 7:6

W meczu o miejsce III Gimnazjum Moniatycze pokonało Gimnazjum ZS Nr 2 9:4

Ostateczna kolejność w turnieju:
I miejsce – Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów
II miejsce – Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów
III miejsce – Gimnazjum Moniatycze
IV miejsce – Gimnazjum ZS Nr 2 Hrubieszów
V miejsce – Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów
VI miejsce – Gimnazjum Trzeszczany

Do finału rejonowego awansowały 2 czołowe zespoły, które wystąpiły w następujących składach:

Gimnazjum Nr 3:
Jureczko Marcin, Chachler Mateusz, Grzyb Bartłomiej, Drączkowski Kamil, Krygiel Patryk, Pańko Mateusz, Nowosad Kacper, Bartkowiak Radosław, Kłodziński Iwo, Zająć Mariusz, Żygawski Jakub, Sacharczuk Jakub, Dąbek Jakub, Kazan Dominik,
opiekun Kamil Wojciechowski.

Gimnazjum Nr 2:
Osmański Przemysław, Łamejko Krystian, Kapkin Jarosław, Dec Dawid, Kurzyński Jakub,Szeweńko Kacper, Niedobit Kamil, Pasieka Bogusław, Pasieka Kamil, Woźniak Rafał, Wiszniewski Maciej, Mielniczuk Jakub, Jagiełło Michał, Kicun Paweł,
opiekun Krzysztof Jóźwik.

***

Opracował: B. Lachowicz

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009