Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym

W zawodach wzięło udział 37 chłopców i 29 dziewcząt. Rozegrano 120 gier indywidualnych. Awans do rozgrywek rejonowych uzyskały po cztery osoby z każdej kategorii. Na turnieju obecny był Wójt Gminy Werbkowice – Pan Lech Bojko.

Reklamy

We wtorek 9 października w Hali im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach został rozegrany indywidualny turniej tenisa stołowego w ramach powiatowego stopnia Igrzysk szkół podstawowych.

Niestety – nie wiedzieć czemu, z Hrubieszowa wystąpiła jedynie reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1…

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM
WERBKOWICE 9.10.2007 r.

CHŁOPCY rocznik 1995/96

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA OPIEKUN
1 Łuszczak Patryk 1996 SP Gozdów Obszyński Marek
2 Kowalczuk Patryk 1996 SP Gozdów Obszyński Marek
3 Gierszon Kamil 1996 SP Gozdów Obszyński Marek
4 Kucharski Mateusz 1996 SP 1 Hrubieszów Giergiel Jacek
5-6 Antonowicz Patryk 1995 SP Teratyń Strycharczuk Izabela
5-6 Kropop Dawid 1996 SP Podhorce
7-8 Małyszek Szymon 1996 SP Mircze Klajda Waldemar
7-8 Nowicki Krzysztof 1995 SP Teratyń Strycharczuk Izabela
9-12 Zuszman Damian 1995 SP Honiatycze Obszyński Marek
9-12 LaskowskiAdrian 1995 SP Wiszniów Nowosad Czesława
9-12 Nieradko Patryk 1995 SP Nieledew Szkalej Dariusz
9-12 Kowalczuk Kamil 1995 ZS Kryłów Chodźko Zofia
13-16 Romańczuk Adrian 1995 SP Mircze Klajda Waldemar
13-16 Śpiewak Maciej 1995 SP Werbkowice Dołowy Anna
13-16 Pukaluk Damian 1995 SP Mircze Klajda Waldemar
13-16 Donach Piotr 1996 SP Werbkowice Dołowy Anna
17-24 Jędra Damian 1995 SP Wiszniów Nowosad Czesława
17-24 Makowiec Dawid 1995 ZS Kryłów Chodźko Zofia
17-24 Steć Krzysztof 1996 SP Nieledew Szkalej Dariusz
17-24 Kawka Wiktor 1996 SP Werbkowice Dołowy Anna
17-24 Badyła Kamil 1995 SP Wiszniów Nowosad Czesława
17-24 Ożgo Michał 1996 SP Gozdów Obszyński Marek
17-24 Gębala Krystian 1995 SP 1 Hrubieszów Giergiel Jacek
17-24 Zamościński Mariusz 1995 SP Teratyń Strycharczuk Izabela
25 Bajak Maciej 1995 ZS Kryłów Chodźko Zofia

DZIEWCZĘTA rocznik 1995/06

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA OPIEKUN
1 Mazur Natalia 1995 SP Teratyn Strycharczuk Izabela
2 Mazur Agata 1996 SP Teratyn Strycharczuk Izabela
3 Cieżka Justyna 1995 SP Teratyn Strycharczuk Izabela
4 Kliszcz Barbara 1995 SP Honiatycze Obszyński Marek
5-6 Pączkowska 1995 SP Wiszniów Nowosad Czesława
5-6 Wójcicka Marta 1995 SP 1 Hrubieszów Giergiel Jacek
7-8 Wietrzyk Katarzyna 1996 SP Mircze Klajda Waldemar
7-8 Nawój Katarzyna 1995 SP Wiszniów Nowosad Czesława
9-12 Wyskiel Katarzyna 1995 SP Podhorce
9-12 Paluch Alicja 1995 SP Wiszniów Nowosad Czesława
9-12 Wójcicka Dorota 1995 SP 1 Hrubieszów Giergiel Jacek
9-12 Zielińska Iwona 1996 SP Teratyn Strycharczuk Izabela
13-16 Hordyj Dorota 1995 SP Nieledew Szkalej Dariusz
13-16 Krupa Żaneta 1995 ZS Kryłów Chodźko Zofia
13-16 Dziuba Paulina 1995 SP Terebiń Polikowska Barbara
13-16 Marzęta Klaudia 1996 SP Podhorce
17-24 Baryła Dorota 1996 ZS Kryłów Chodźko Zofia
17-24 Reszczyńska Olga 1995 SP Werbkowice Dołowy Anna
17-24 Stankiewicz Weronika 1995 ZS Kryłów Chodźko Zofia
17-24 Fuks Ewelina 1995 SP Nieledew Szkalej Dariusz
17-24 Mendoń Aleksandra 1995 SP Werbkowice Dołowy Anna

CHŁOPCY rocznik 1997 i młodsi

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA OPIEKUN
1 Eling Ernest 1997 SP Gozdów Obszyński Marek
2 Wawer Dariusz 1997 SP Gozdów Obszyński Marek
3 Kluczyk Paweł 1997 SP Gozdów Obszyński Marek
4 Sikora Michał 1997 SP Teratyń Strycharczuk Izabela
5-6 Nieczyporowski Adrian 1997 SP Mircze Klajda Waldemar
5-6 Wilczewski Arkadiusz 1998 ZS Kryłów Chodźko Zofia
7-8 Sędłak Marcin 1997 ZS Kryłów Chodźko Zofia
7-8 Skóra Michał 1997 SP Mircze Klajda Waldemar
9-12 Wolanin Łukasz 1997 ZS Kryłów Chodźko Zofia
9-12 Rykaluk Grzegorz 1997 SP Mircze Klajda Waldemar
9-12 Banachiewicz Paweł 1997 SP Wiszniów Nowosad Czesława
9-12 Milewicz Piotr 1997 SP Wiszniów Nowosad Czesława

DZIEWCZĘTA rocznik 1997 i młodsze

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA OPIEKUN
1 Badyła Dominika 1997 SP Wiszniów Nowosad Czesława
2 Roman Aleksandra 1997 SP Wiszniów Nowosad Czesława
3 Teresińska Angelika 1997 SP Wiszniów Nowosad Czesława
4 Kaczoruk Kinga 1997 SP Gozdów Obszyński Marek
5-6 Kropop Diana 1997 SP Gozdów Obszyński Marek
5-6 Dąbrowska Patrycja 1997 ZS Kryłów Chodźko Zofia
7-8 Jaskuła Katarzyna 1997 SP Gozdów Obszyński Marek
7-8 Baran Sylwia 1998 ZS Kryłów Chodźko Zofia

zobacz zdjęcia >>

Komunikaz z zawodów – plik do pobrania >>