Powiatowe zawody Gimnazjady SZS – Liga LA

Wyniki powiatowych zawodów Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego Ligi Lekkoatletycznej.

Reklamy

 

Dziewczęta:

ZSM nr 3 Hrubieszów- 1084pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Bronicka Kinga 97 14,31 100m 105
2 Kidyba Paula 97 14,21 100m 108
3 Zając Dominika 97 8,98 kula 99
4 Dziomaga Maryla 98 14,75 100m 94
5 Soja Wiktoria 98 1,54,08 600m 90
6 Suchowska Paula 98 1,55,44 600m 88
7 Hołdaś Aleksandra 97 4,25 w dal 88
8 Chodun Joanna 98 135 wzwyż 86
9 Ścibor Zuzanna 97 4,20 W dal 86
10 4x100m 56,58 4x100m 85
11 Szlonzak Katarzyna 98 52,84 300m 78
12 Radomska Anna 98 4,02 W dal 77
Daciuk Aleksandra 98 130 wzwyż 76
Niemczyk Karolina 99 130 wzwyż 76
Mackiewicz Łucja 98 6,4 kula 21

 

ZS nr 2 Hrubieszów- 901pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Kowalczuk Monika 98 14,11 100m 111
2 Sykut Kamila 97 15,08 100m 87
3 Ikonowicz Ewa 98 135 Wzwyż 86
4 Wołyniec Oliwia 99 51,59 300m 84
5 Jasina Paula 98 8,43 Kula 83
6 Gajewska Ewelina 97 130 Wzwyż 76
7 Palonka Magdalena 99 8,19 Kula 75
8 Waś Karolina 99 2,03,72 600m 72
9 4x100m
Sykut,Waś,Wołyniec,Kowalczuk 59,84 4x100m 66
10 Wałoga Gabriela 99 57,11 300m 58
11 Flaks Klaudia 98 7,52 Kula 53
12 Danilczuk Klaudia 99 2,16,01 600m 50
Brzoza Anita 99 3,43 W dal 47
Patyjewicz Weronika 99 115 wzwyż 46

 

ZSM nr 2 Hrubieszów- 861pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Kupiec Aleksandra 99 14,57 100m 98
2 Mil Karolina 97 14,66 100m 96
3 Szumiata Klaudia 99 14,91 100m 90
4 Nazar Paulina 99 4,07 W dal 79
5 Rapa Magdalena 97 53,33 300m 76
6 Ryczko Klaudia 98 54,24 300m 71
7 Barańczuk Karolina 99 2,05,10 600m 70
8 Smyk Jagoda 97 3,76 W dal 64
9 4x100m 1,01,27 4x100m 59
10 Kwaśnik Martyna 99 3,60 W dal 56
11 Gorajek Julia 99 120 Wzwyż 56
12 Radzis Dominika 99 115 wzwyż 46
Gąsior Karolina 98 6,83 kula 32
Domańska Aleksandra 99 6,31 kula 19
Sidorowicz Joanna 98 18,24 oszczep 32

 

G. Mircze- 821pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Trybuła Agata 98 50,13 300m 92
2 Karwacka Karolina 98 135 wzwyz 86
3 Kowalczuk Weronika 98 15,21 100m 84/78
4 Talarowska Karina 98 53,06 300m 77
5 Pogorzelska Karolina 98 15,96 100m 66/61
6 Mielniczuk Paulina 97 125 Wzwyż 66
7 Kierepka Marlena 97 3,79 W dal 65
8 Roman Aleksandra 97 3,67 W dal 59
9 Baj Katarzyna 97 16,33 100m 58/54
10 4x100m
Roman,Ślepko,Teresińska,Trybuła 1,00,90 4x100m 61
11 Ślepko Aleksandra 98 120 Wzwyż 56
12 Teresińska Angelika 97 7,47 kula 51
Lewicka Dominika 97 6,70 Kula 29
Badyła Dominika 97 6,41 kula 22

 

ZS G Werbkowice- 800 pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Jarosz Karolina 97 14,71 100m 95
2 Bożek Emilia 97 14,78 100m 93
3 Kliszcz Gabriela 98 1,59,66 600m 80
4 Luchowska Patrycja 97 7,98 Kula 68
5 Musur Klaudia 99 125 Wzwyż 66
6 Sanek Katarzyna 99 2,08,81 600m 63
7 Drewniak Aleksandra 98 56,08 300m 62
8 Musur Ada 97 7,70 kula 59
9 Sokołowska Weronika 99 57,17 300m 58
10 Koryszko Klaudia 99 120 Wzwyż 56
11 4x100m 1,02,75 4x100m 51
12 Iwanna Dymytruk 99 3,46 wdal 49

 

ZSM nr 1 Hrubieszów- 772pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Martula Paulina 97 14,63 100m 97
2 Pal Dagmara 99 15,24 100m 83
3 Misiak Jagoda 97 4,03 W dal 77
4 Małecka Daria 97 130 Wzwyż 76
5 Śniadowska Jesicca 98 15,75 100m 71
6 Zachaj Patrycja 97 55,18 300m 66
7 Ostrowska Paulina 99 56,67 300m 60
8 Mosek Aleksandra 97 120 Wzwyż 56
9 Naworol Agnieszka 97 7,55 Kula 54
10 Makuch Katarzyna 98 3,50 W dal 51
11 4x100m
Makuch,Śniadowska,Pal,Zachaj 1,03,26 4x100m 49
12 Jaskowiak Klaudia 98 6,81 Kula 32
Nieradko Natalia 99 2,31,51 600m 23
Stopyra Karolina 99 5,21 kula 0

 

ZS G. Horodło- 671pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Wrońska Ewa 98 14,25 100m 107
2 Charatynowicz Katarzyna 98 50,32 300m 91
3 Pyrz Karolina 97 15,26 100m 82
4 Bojko Karolina 98 54,47 300m 70
5 4x100m
Pyrz,Charatynowicz,Bojko,Wrońska 1,01,22 4x100m 59
6 Janik Anita 97 2,16,32 600m 50
7 Semenowicz Sylwia 99 59,41 300m 49
8 Małyska Joanna 99 7,15 Kula 41
9 Jeczeń Natalia 97 6,93 Kula 35
10 Karpińska Arleta 97 18,00 Oszczep 31
11 Kozak Emilia 99 6,75 Kula 30
12 Usowska Izabela 97 16,84 oszczep 26

Chłopcy:

G 3 Hrubieszów- 1137 pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Małyszka Paweł 97 11,66 100m 155
2 Traczuk,Skoczylas,Fijołek,Małyszka 48,10 4x100m 150
3 Skoczylas Dominik 98 12,13 100m 129
4 Jóźwiak Damian 98 160 Wzwyż 90
5 Frańczuk Mateusz 97 160 Wzwyż 90
6 Traczuk Krystian 97 13,07 100m 89
7 Kazan Kacper 98 44,10 300m 88
8 Czerniak Oktawian 98 44,29 300m 87
9 Warecki Kamil 99 47,75 300m 70
10 Orzechowski Miłosz 99 9,16 Kula 66
11 Kasztelan Przemysław 99 3,24,22 1000m 63
12 Fijołek Patryk 99 4,65 W dal 60
Chachler Hubert 99 3,27,33 1000m 59
Popławski Kacper 98 4,34 W dal 50
Chmarzyński Paweł 97 7,90 Kula 41
Koronowicz Andrzej 98 3,49,51 1000m 33
Chachler Bartek 99 4,30 W dal PK 49

 

ZS nr 2 Hrubieszów- 1087pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Esing Ernest 97 12,41 100m 116
2 Gnieciak Maciej 97 10,65 Kula 102
3 Stadnicki Kacper 97 12,66 100m 104
4 Stadnicki,Załoga,Esing,Kopczyński 0 50,73 4x100m 113
5 Bobak Marek 97 43,50 300m 92
6 Pietrusiewicz Kacper 97 43,42 300m 92
7 Załoga Bartosz 97 43,91 300m 89
8 Jasina Jarosław 97 10,08 Kula 88
9 Kasperski Bartosz 97 150 Wzwyż 75
10 Kozyra Maciej 97 3,16,07 1000m 73
11 Jurkiewicz Michał 97 5,01 W dal 72
12 Kopczyński Kamil 98 4,98 W dal 71
Borsukiewicz Szymon 97 3,18,76 1000m 69
Kowalewski Marcin 98 8,70 kula 57
Koper Paweł 98 3,33,70 1000m 51
Krotkiewicz Piotr 99 14,35 100m 52
Tomaszczuk Bartosz 99 47,53 300m 71PK

 

ZSM nr 1 Hrubieszów- 947pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Malesa Arek 97 12,05 100m 133
2 4x100m
Sikora,Malesa,Budny 51,65 4x100m 103
3 Sikora Michał 97 13,15 100m 87
5 Gruszczyński Piotr 97 45,66 300m 80
6 Borusiewicz Mateusz 99 46,47 300m 76
7 Gruszczyński Paweł 97 47,46 300m 71
8 Budny Łukasz 97 3,19,36 1000m 69
9 Antonowicz Hubert 98 145 wzwyż 68
10 Pogwizd Karol 97 140 wzwyż 60
11 Oleszczuk Dawid 98 8,75 kula 58
12 Pogwizd Konrad 97 29,21 oszczep 56
Zybura Cezary 99 4,26 W dal 47
Sadowski Patryk 98 130 wzwyż 46
Zachaj Rafał 99 3,49,41 1000m 33

 

G. Mircze- 944pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Socha Patryk 97 12,24 100m 123
2 Socha,Kusztkiewicz,Sóra,Laszuk 50,01 4x100m 122
3 Laszuk Sebastian 97 170 wzwyż 110
4 Milewicz Piotr 97 160 wzwyż 90
5 Kusztykiewicz Konrad 97 5,29 W dal 82
6 Klamer Łukasz 97 45,50 300m 81
7 Załoga Marcin 97 3,11,47 1000m 80
8 Skóra Michał 97 5,17 W dal 78
9 Kot Karol 98 47,15 300m 73
10 Dziadosz Hubert 99 3,31,45 1000m 54
11 Brzózan Tomasz 99 3,33,39 1000m 51

 

ZS Werbkowice-930pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Bednarczuk Rafał 97 182 wzwyż 150
2 Bodesko Adrian 97 165 Wzwyż 100
3 Dec,Luchowski,Abramiuk,Ślusarz 51,98 4x100m 100
4 Wawer Darek 97 9,93 Kula 83
5 Luchowski Bartek 97 46,05 300m 78
6 Ślusarz Grzegorz 97 3,13,84 1000m 76
7 Dec Szymon 97 47,44 300m 71
8 Litaszewski Krzysztof 97 9,21 Kula 67
9 Adamiuk Bartosz 97 30,80 oszczep 65
10 Matwiej Grzegorz 97 4,56 W dal 57
11 Łukasiuk Grzegorz 97 27,20 oszczep 47
12 Jeleń Marcin 97 3,45,81 1000m 36
Ślusarz Paweł 99 3,85 W dal 34

 

ZSM nr 2 Hrubieszów- 901pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Stepaniuk Marcin 97 12,01 100m 135
2 4x100m
Niemczyk,Stepaniuk,Tabuła,Cmielewski 0 50,54 4x100m 115
3 Niemczyk Igor 97 12,79 100m 99
4 Chmielewski Marek 97 43,67 300m 91
5 Woźniak Michał 97 3,12,42 1000m 79
6 Powęzka Maciej 97 46,02 300m 78
7 Kasprzak Hubert 99 150 Wzwyż 75
8 Kliszczuk Mateusz 98 48,80 300m 65
9 Szura Michał 97 8,98 Kula 63
10 Baran Jakub 97 29,40 Oszczep 57
11 Stepaniuk Paweł 98 3,39,27 1000m 44

 

G Dołhobyczów- 898 pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Dudek Michał 97 13,04 100m 90
2 Bucior Szymon 97 43,97 300m 89
3 Kobel,Grzeszczuk,Bucior,Ożóg 53,5 4x100m 85
4 Korzec Albert 97 45,24 300m 82
5 Kobel Łukasz 98 13,28 100m 82
6 Grzeszczuk Grzegorz 97 9,63 Kula 76
7 Jasiński Szymon 99 5,06 W dal 74
8 Borek Paweł 97 3,15,72 1000m 73
9 Bielecki Marcin 98 30,60 Oszczep 64
10 Wronowski Tomasz 98 8,99 Kula 63
11 Fal Jakub 98 4,67 W dal 61
12 Ożóg Kamil 99 49,89 300m 59
Mroczkowski Sylwester 99 4,52 W dal 56
Muchniak Krzysztof 98 8,50 kula 53
Sztafij Marcin 97 24,42 oszczep 36

 

ZS G. Horodło- 814 pkt
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Konkurencja Punkty
1 Wężyk Marcin 97 12,82 100m 98
2 Kaczanowski Bartłomiej 97 3,08,90 1000m 84
3 Baraniuk Bartosz 99 46,40 300m 77
4 Buliński Norbert 98 13,57 100m 73
5 Borowski Michał 98 3,17,83 1000m 71
6 4x100m
Buliński,Baraniuk,Bil,Barcziuk 0 55,64 4x100m 67
7 Gajewski Przemysław 97 4,79 W dal 65
8 Dańczuk Mateusz 97 4,72 W dal 63
9 Barczuk Krystian 99 49,28 300m 62
10 Bil Tomasz 98 13,99 100m 61
11 Janik Adrian 99 4,25 W dal 47
12 Fedaczyński Jakub 99 52,73 300m 46
Rogoznicki Patryk 97 6,91 kula 22

 

Komunikat – plik do pobrania »

 

Opracował: Tomasz Magdziak