22 czerwca 2024

Powiatowe zawody lekkoatletyczne SZS – sztafety LA

W poniedziałek 28.04.2014 r. na stadionie HOSiR w Hrubieszowie zawodnicy wszystkich typów szkół przystąpili do rywalizacji w pasjonujących sztafetach 4×100 m i szwedzkiech. Najlepsi awansują do zawodów rejonowych, następnie wojewódzkich, po których można awansować do zawodów krajowych!

Reklamy

 

KOMUNIKAT

Powiatowe zawody Szkolnego Związku Sportowego

Reklamy

Sztafety 4×100 m i szwedzkie (100m – 200m – 300m – 400 m) 

 

Do zawodów rejonowych awansowały po dwie najlepsze sztafety z każdej kategorii.

Reklamy

 

Sztafeta 4x100m chłopców Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Szlonzak,Gajewska,

Richter,Krotkiewicz

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

58.44

2.

Zubko,Tymoszuk,

Woźnica,Dudek

ZS Horodło

59.74

3.

Wawrzonek,Greszta,

Stecko,Świeca

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

1.03.05

4.

 

 

 

SZS Mircze

1.07.68

5.

 

 

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

1.11.48

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

 

Mazur,Fiołek,Fila,Paradowski

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

59,83

2.

Krasucki,Steć,Martyniuk Jakub, Martyniuk Marek

 

 

SP Nieledew

1.01.04

3.

 

 

 

SZS Mircze

1.01.40

4.

 

 

 

ZS Horodło

1.09.68

5.

 

 

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

DQ


Sztafeta szwedzka dziewcząt Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Flaks,Hryciuniak,Kudyk,Czop

 

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

2,54,04

2.

Wesołek,Grzyb,Śmietanka,Chrząstek

 

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,56,95

3.

 

 

 

ZS Horodło

3,08,73

4.

 

 

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,09,01

5.

 

 

 

SP Dołhobyczów

3,22,40

6.

 

 

 

 

SZS Mircze

3,23,50

 

Sztafeta szwedzka chłopców Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Chorzępa,Duda,Stronkowski,Herda

 

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

2,47,84

2.

Mazur,Fijołek,Fila,Paradowski

 

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,55,28

3.

 

 

 

ZS Horodło

2,58,15

4.

 

 

 

SP Dołhobyczów

3.13.37

5.

 

 

 

SZS Mircze

3.17.90

 

Sztafeta 4x100m chłopcy Gimnazja

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Popławski,Skoczylas,Fiołek,Jóźwiak

 

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

47,14

2.

Szuryński,Pakuła,Tarnowski, Krawczuk

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

50,56

3.

 

 

 

ZS Horodło

51,85

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt Gimnazja

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

 

Dżygało,Szostak,Kowalska, Radomska

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

58,34

2.

Sobiłło,Charatynowicz,Semenowicz, Wrońska

ZS Horodło

1,00,33

3.

 

 

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

1,01,70

 

Sztafeta szwedzka chłopcy Gimnazja

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Załuski,Borowski, Bil, Kołodziejczyk

 

 

ZS Horodło

2,20,84

2.

Echta,Klimowicz,Łoza,Baranowski

 

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,21,05

3.

 

 

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,21,24

 

Sztafeta szwedzka dziewczęta Gimnazja

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Wołyniec,Konsowicz,Winiarczyk, Kowalczuk

ZS nr 2 w Hrubieszowie

2,40,83

2.

Hoduj,Pachla,Suchowska,Tlak

 

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,47,03

 

Sztafeta 4x100m chłopcy Sz.Ponadgimnazjalne

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Traczuk,Nowosad,Golec,Laszuk

 

ZS nr 3 w Hrubieszowie

48,90

2.

Kościowski, Horszczaruk, Koza, Kapkin

ZS nr 4 w Hrubieszowie

50,08

3.

 

 

ZS nr 1 w Hrubieszowie

52,56

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt Sz.Ponadgimnazjalne

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Deresz,Małecka,Mil,Jarosz

 

ZS nr 3 w Hrubieszowie

57,43

2.

Obidzińska,Powroźnik, Dąbrowska, Pilarska

ZS nr 4 w Hrubieszowie

1,05,41

 

Sztafeta szwedzka dziewcząt Sz.Ponadgimnazjalne

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Kidyba,Sykut,Kowalska,Zachaj

 

ZS nr 2 w Hrubieszowie

2,48,86

2.

Mazur,Soja,Hyżowiecka,Dorman

 

ZS nr 3 w Hrubieszowie

2,51,48

 

Sztafeta szwedzka chłopców Sz.Ponadgimnazjalne

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Esing,Załoga,Łopocki,Stepaniuk

 

ZS nr 2 w Hrubieszowie

2,11,49

2.

Gontarz,Hraciuk,Polikowski,Pietryna

 

ZS nr 3 w Hrubieszowie

2,16,12

3.

 

 

ZS nr 1 w Hrubieszowie

2,20,62

4.

 

 

ZS nr 4 w Hrubieszowie

2,37,01

 

 

Tomasz Magdziak

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

 

PATRONAT: