22 czerwca 2024

Przed nami XXVII Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie zapraszają do uczestnictwa w XXII Grand Prix w tenisie stołowym, które odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2013 r. w sali sportowej ZSM nr 3. Początek turnieju o godz. 11:00.

Reklamy


XXVII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

Organizatorzy:

Reklamy

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

Termin:

Reklamy

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2013 r. do maja 2014 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2013 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2013/2014 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:
M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane będą na 10 stołach. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

RANKING
PO DWÓCH TURNIEJACH GRAND PRIX – SEZON 2013-14

lp Nazwisko i imię Miejscowość XXV GP XXVI GP RAZEM
1. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 100 200
2. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 60 90 150
3. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 145
4. KROPOP DAWID Podhorce 70 70 140
5. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 55 60 115
6. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 46 65 111
7. WYSKIEL PATRYK Podhorce 40 55 95
8. ŁUSZCZ ANDRZEJ Werbkowice 90 x 90
9. BIEŃKO MAREK Podhorce 39 50 89
10. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 41 46 87
11. GOCH DOMINIK Podhorce 42 45 87
12. KUTERA SZYMON Teptiuków 43 37 80
13. SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 x 80
14. CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce 34 41 75
15. GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 31 43 74
16. SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 38 36 74
17. ZAREK WERONIKA Chyżowice 32 38 70
18. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 33 33 66
19 GRENIUK ADRIAN Chyżowice 29 35 64
20. HOŁUBOWICZ NATALIA Chyżowice 25 34 59
21. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 28 23 51
22. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce 50 x 50
23. KURZAWA MARIAN Gozdów x 48 48
24. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce 48 x 48
25. GIERSZON KAMIL Gozdów 45 x 45
26. SZELĄG PAWEŁ Hrubieszów x 44 44
27. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 44 x 44
28. ZYBURA CEZARY Hrubieszów x 42 42
29. CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów x 40 40
30. NOSEK MARCIN x 39 39
31. JASKORSKI KAROL Moroczyn 37 x 37
32. JASINA PAULA Brodzica 36 x 36
33. SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 35 x 35
34. KUTERA MAGDALENA Teptiuków x 32 32
35. GĄSKA DAWID Hrubieszów x 31 31
36. CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów x 30 30
37. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 30 x 30
38. KRACZKOWSKI KRZYSZTOF Hrubieszów x 29 29
39. KOPERA SZYMON Hrubieszów x 28 28
40. KOWALSKI KORDIAN Hrubieszów x 27 27
41. LIPNICKI KAMIL 27 x 27
42. TRYCH DOMINIK Hrubieszów x 26 26
43. ŁOPOCKA KAMILA Hrubieszów 26 x 26
44. FLISIUK ŁUKASZ Hrubieszów x 25 25
45. PRZEWORSKI MICHAŁ Hrubieszów x 24 24
46. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x 22 22
47. KSIĘŻYK MIKOŁAJ Hrubieszów x 21 21
48. PIETRUSIEWICZ FILIP Hrubieszów x 20 20
49. GROSMAN ŁUKASZ Hrubieszów x 19 19

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: