30 maja 2024

Przygotowania piłkarzy Unii Hrubieszów do rundy wiosennej

Pierwszy zespół Unii Hrubieszów cały czas bardzo intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej w Zamojskiej Klasie Okręgowej. W obecnie trwającym tygodniu zawodnicy Marcina Nowaka będą trenować cztery razy, a ostanie zajęcia zaplanowane są w sobotę 7 lutego.


Tylko we wczorajszym treningu uczestniczyło 22 zawodników, a wśród nieobecnych było trzech zawodników z Ukrainy (sprawy wizowe) oraz Sławomir Ryć i Patryk Kondrat.  

Z pierwszą drużyną trenowali również zdolni juniorzy i już teraz warto zapamiętać ich nazwiska, bowiem w perspektywie czasu będą zapewne coraz częściej pojawiać się w pierwszym zespole. A są to m.in.: Smoła, Więch, Fiołek.

Zespół Marcina Nowaka trenuje zarówno w hali, jak i na dworze, korzystając również z pobliskiego parku, gdzie jest możliwość przeprowadzenia treningów biegowych. Sprzyjająca pogoda sprawia, że treningi odbywają się także na boisku bocznym.

W następnym tygodniu zawodników Unii Hrubieszów czeka jeszcze bardziej ciężka i wymagająca praca. Do treningów dojdzie również zaplanowany sparing z Kryształem Werbkowice oraz udział w turnieju halowym, który zostanie rozegrany 14 lutego w Żdanowie.



józek