Puchar Polski w Koluchstyl – Werbkowice 2019

27 kwietnia w hali sportowej w Werbkowicach, odbył się turniej Pucharu Polski w Koluchstyl.

Reklamy

 

W zawodach wzięło udział 160 zawodników i zawodniczek z 23 klubów z całej Polski.

Zawody otworzyły Wójt Gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska oraz Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Maryla Symczuk, które z rąk Prezydenta Światowej Organizacji Koluchstyl Wiesława Kolucha – twórcy Polskiej Sztuki Walki, posiadacza 9 dan w Koluchstyl i Jujitsu otrzymały nominacje do tytułu Przyjaciel Koluchstyl.

W czasie turnieju zostały również nadane stopnie mistrzowskie dla Jana Bajana – stopień 5 dan w Jujitsu oraz 4 dan w Koluchstyl dla Zdzisława Wołosa, 1 dan dla Roberta Jóźwiaka, 1 dan dla Katarzyny Brud, 1 kyu dla Adama Siudy – wszystkie osoby z UKS GROT Michał Werbkowice.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, uczestniczyło w nich 11 osób z tytułami mistrzów świata.

 

Wyniki zawodów:


Dzieci Dziewczynki kat 2010-2012 -20 kg

– Lilia Płaneta I m Zamość

– Zuzanna Sikora II m Zamość


Dzieci Dziewczynki kat 2010-2012 -25 kg

– Maja Oleszczuk Im UKS GROT Michał Werbkowice

– Ewa Kobos II m KS Bielawy –Strzegocice

– Urszula Kobos III m KS Bielawy –Strzegocice

– Martyna Klimek III m UKS Kleosin


Dzieci Dziewczynki kat 2010-2012 -27 kg

– Julia Elsner I m UKS Niedźwiadek Warszawa

– Wiktoria Sokół II m UKS Choroszcz


Dzieci Dziewczynki kat 2010-2012 -30 kg

– Nikola Zygmunt Im Zamość

– Anita Feliksiak II m Zamość

– Kaja Kaczan III m Zamość

 

Dzieci Dziewczynki kat 2010-2012 -35 kg

– Lena Brzozowska I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Ewa Majewska IIm UKS Kleosin

– Julia Knap III m UKS GROT Michał Werbkowice


Dzieci Chłopcy kat 2010-2012 -24 kg

– Mateusz Klimek I m UKS Kleosin

– Michał Jóżwiak II m UKS Grot Michał Werbkowice

– Bartek Knap III m UKS Grot Michał Werbkowice

– Szymon Markowski III m UKS Kleosin


Dzieci Chłopcy kat 2010-2012 -30 kg

– Wojtek Groniewski I m Zamość

– Szymon Groniewski II m Zamość

– Bartek Kama III m Zamość


Dzieci Chłopcy kat 2010-2012 -35 kg

– Symon Ciucki I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Jakub Ciucki II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Jakub Łopatiuk III m UKS GROT Michał Werbkowice


Dzieci Chłopcy kat 2010-2012 -45 kg

– Piotr Szpindor I m Zamość

– Kuba Czekierda II m Zamość

– Mikołaj Garbaty III m Zamość


Dzieci Chłopcy kat 2010-2012 -50 kg

– Marek Skierski I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Kacper Matreowski II m KS Bielawy –Strzegocice


Młodzicy Dziewczynki Kat 2007-2009 -38kg

– Anna Mociak I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Nicola Szpak II m KS Bielawy –Strzegocice


Młodzicy Dziewczynki Kat 2007-2009 -49kg

– Nikola Bednarczuk I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Anna Gomuka II m KS Bielawy –Strzegocice


Młodzicy Dziewczynki Kat 2007-2009 -56kg

– Julia Ścibak I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Maja Groniewska II m UKS CSW Lider Zamość

– Agata Jakubczyk III m UKS CSW Lider Zamość


Młodzicy Chłopcy Kat 2007-2009 -33kg

– Łukasz Markowski I m UKS Kleosin

– Jakub Bednarczuk II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Kacper Piela III m UKS GROT Michał Werbkowice

– Krzysztof Kempa III m UKS GROT Michał Werbkowice


Młodzicy Chłopcy Kat 2007-2009 -39kg

– Krzysztof Sawicki I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Piotr Uszko II m UKS GROT Michał Werbkowice


Młodzicy Chłopcy Kat 2007-2009 -45kg

– Sebastian Łapiński I m Sumo Koluch Białystok

– Filip Kokoć II m UKS GROT Michał Werbkowice


Młodzicy Chłopcy Kat 2007-2009 -47kg

– Filip Turzyński I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Kamil Kłusek II m KS Bielawy –Strzegocice

– Maksymilian Dzik III m KS Bielawy –Strzegocice


Młodzicy Chłopcy Kat 2007-2009 -60kg

– Bartłomiej Gontarz I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Dawid Florek II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Oskar Furman III m KS Bielawy –Strzegocice

 

Kadeci Dziewczynki Kat 2004 -2006 – 60kg

– Matylda Bień I m UKS GROT Michał Werbkowice

– Ola Gołębiowska II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Julia Szwed III m Tarnowskie Góry

– Natalia Terejko III m UKS GROT Michał Werbkowice


Juniorki Dziewczyny kat 2001-2003 -55 kg

– Marta Gruszkiewicz I m UKS Sorga Zamość

– Agnieszka Elsner UKS Niedźwiadek Warszawa

– Nicola Prudnik III m Tarnowskie Góry

– Weronika Zakrzewska III m UKS Terminator Wysokie


Juniorki Dziewczyny kat 2001-2003 -64 kg

– Ewelina Jachimczuk I m UKS Terminator Wysokie

– Julia Zwolak II m UKS Orzeł Stary Zamość

– Anna Szwed III m Tarnowskie Góry


Juniorki Dziewczyny kat 2001-2003 + 75

– Pakula Wiktoria I m UKS CSW Lider Zamość


Juniorzy Chłopcy kat 2001-2003 -70 kg

– Grzegorz Cwalina I m KS SUMO Koluch Białystok

– Gabriel Safonow II m UKS Niedzwiadek Warszawa

– Antoni Sadowski III m KS SUMO Koluch Białystok

– Michał Jóżwiak III m UKS GROT Michał Werbkowice


Juniorzy Chłopcy kat 2001-2003 -75 kg

– Michał Marguła I m UKS Sorga Zamość

– Paweł Kosakowski II m Sumo Koluch


Juniorzy Chłopcy kat 2001-2003 -85 kg

– Oskar Nowak I m Tarnowskie Góry

 

Juniorzy Chłopcy kat 2001-2003 +85 kg

– Damian Wróblewski I m UKS Terminator Wysokie

– Marek Makowski II m UKS Terminator Wysokie

– Jakub Siuchta III m UKS Niedźwiadek


Seniorki – 52 kg

– Marta Gruszkiewicz I m UKS Sorga Zamość

– Agnieszka Elsner II m UKS Niedźwiadek

– Maja Groniewska III m UKS CSW Lider Zamość


Seniorki – 58 kg

– Magdalena Hruściel I m UKS Sorga Zamość

– Joanna Kruk II m UKS SUMO Koluch

– Julia Zwolak III m UKS Orzeł Stary Zamość

– Weronika Zakrzewska III m UKS Terminator Wysokie


Seniorki – 65kg

– Monika Skiba I m UKS Niedzwiadek

– Matylda Bień II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Izabela Huk III m UKS CSW Lider Zamość


Seniorki – 74kg

– Julia Łodzińska I m KS Sumo Koluch

– Aleksandra Urbaniak II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Ewelina Jachimczuk III m UKS Terminator Wysokie


Seniorki + 75kg

– Klaudia Dudek I m UKS Terminator Wysokie

– Katarzyna Brud II m UKS GROT Michał Werbkowice

– Wiktoria Pakuła III m UKS CSW Lider Zamość

 

Seniorzy-67 kg

– Michał Marguł I m UKS Sorga Zamość

– Krzysztof Kwiatkowski II m UKS Terminator Wysokie

– Gabriel Safonow III m UKS Niedźwiadek

– Grzegorz Chwalina III m KS Sumo Koluch


Seniorzy-74 kg

– Piotr Kułakowski I m KS Sumo Koluch

– Paweł Majewski II m KS Sumo Koluch

– Paweł Kiecana III m UKS CSW Lider Zamość

– Paweł Kosakowski III m KS Sumo Koluch


Seniorzy-83 kg

– Patryk Pietrzeniak I m KS Sumo Koluch

– Jan Romanowski II m KS Sumo Koluch

– Paweł Szymański III m UKS Niedźwiadek

 

Seniorzy-91 kg

– Piotr Cwalina I m KS Sumo Koluch

 – Wojciech Horaczy II m Bestios Białystok

– Jakub Siuchta III m UKS Niedźwiadek


Seniorzy-100 kg

– Paweł Zimoch I m KS Sumo Koluch

– Damian Wróblewski II m UKS Terminator Wysokie

– Daniel Cyprian III m Tarnowskie Góry


Seniorzy+100 kg

– Edward Koluch I m KS Sumo Koluch

– Tomasz Franasik II m Tarnowskie Góry

– Marek Makowski III m UKS Terminator Wysokie

 

 

(fot. UKS Grot-Michał)