Rozgrywki piłkarskie

Najważniejszy mecz derbowy zakończył się wygraną Kryształu. Płomień na wyjeździe wywalcza raczej niespodziewanie cenne 3 punkty. W klasie A Huragan nie zagrał, a Kresy zdobyły 1 punkt. W B klasie Andoria pnie się do góry i za tydzień gra z Altusem w derbach gminnych.

Reklamy

b>Zamojska Klasa Okręgowa
Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów 3:1 (1:0); Bramkidla Kryształu zdobyli: Mac (10 min.), Śmiałko (72), Brzozowski (81), dla Unii Suduł (87), ponadto w Krysztale grali: Suchodolski, Paweł Musiał, Krupa, Pomykała, Wyszyński, P. Kaczoruk, Wójtowicz (81`B.Juszczuk), Reszczyński, Brzozowski (85`Hadło); W Unii grali: Kozicki, Flisiak (84`Barszcz), Bednarz, Ślązak, Kalaciński, Przeworski, Onkiewicz, Lebiedowicz, Bednarek (46`Błaszczyński), Suduł, Oleszczuk

Roztocze Szczebrzeszyn – Płomień-Spartan Nieledew 2:3 (2:2), bramki dla Plomienia zdobyli: Maciejewski 25 i 32 min., Rutkowski 80 min., ponadto grali: Szczepaniak, Oleszczuk, Kondraciuk, Bobak, Pilarczyk (od 65 min. Bakalarczyk), Janicki, Szaruga, Świst (od 89 min. J. Kopczyński), Kozuch, trener Mirosław Nowak

Omega Stary Zamość – Orzeł Tereszpol 3:0 (1:0)

Hetman II Zamość – Korona Łaszczów 7:1 (3:0)

Zart-Met Olender Sól – Sparta Wożuczyn 1:0 (0:0)

Granica Lubycza Królewska – Ostoja Skierbieszów 1:1 (1:0)

Huczwa Tyszowce – Nord 98 Wysokie 6:2 (4:1)

Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa-Chmielek 0:0

Tabela po 11 kolejkach:
1. Hetman II Zamość 28 38-9
2. Olender Sól 28 20-2
3. Sparta Wożuczyn 21 17-10
4. Korona Łaszczów 19 22-20
5. Huczwa Tyszowce 19 32-25
6. Roztocze Szczebrzeszyn 19 24-19
7. Kryształ Werbkowice 19 20-20
8. Olimpiakos Tarnogród 17 17-17
9. Unia Hrubieszów 16 31-23
10. Victoria Łukowa/Chmielek 13 14-9
11. Omega Stary Zamość 12 19-28
12. Nord 98 Wysokie 11 18-24
13. Ostoja Skierbieszów 10 7-24
14. Płomień Spartan Nieledew 10 13-27
15. Granica Lubycza Królewska 7 12-22
16. Orzeł Tereszpol 6 7-32

Strzelcy bramek:

13 goli – Jacek Paszkiewicz (Huczwa)
11 – Rafał Szkamruk (Hetman II)
9 – 3 zawodników
8 – Rafał Oleszczuk i Sebastian Suduł (obaj Unia), Artur Mac (Kryształ)
7 – Daniel Maciejewski (Płomień), A. Lipski (Roztocze)

Kolejka 12 – 21 października (niedziela)

Płomień Spartan Nieledew – Olimpiakos Tarnogród g.15.00
Unia Hrubieszów – Roztocze Szczebrzeszyn g.15.00
Nord 98 Wysokie – Kryształ Werbkowice g.14.00
Korona Łaszczów – Victoria Łukowa/Chmielek
Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce
Orzeł Tereszpol – Granica Lubycza Królewska
Sparta Wożuczyn – Omega Stary Zamość
Hetman II Zamość – Olender Sól

Zamojska Klasa A grupa 2
Kresy Dołhobyczów – Igros Krasnobród 2:2
Szumy Susiec – Huragan Hrubieszów nie odbył się
Orkan Bełżec – Ruch Machnów Nowy 1:3
Legion Komarów – Perła Telatyn 5:5
Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn 2:2
Pogoń 96 Łaszczówka – Echo Zawada 4:1

Tabela
1. Pogoń 96 Łaszczówka 9 24 25-12
2. Olimpia Miączyn 9 18 27-15
3. Szumy Susiec 7 16 17-7
4. Orkan Bełżec 8 12 12-11
5. Huragan Hrubieszów 8 11 22-14
6. Igros Krasnobród 8 11 16-19
7. Sparta Łabunie 8 10 15-9
8. Echo Zawada 9 10 12-16
9. Legion Komarów 9 10 28-31
10. Perła Telatyn 9 10 19-19
11. Kresy Dołhobyczów 9 7 13-38
12. Ruch Machnów Nowy 9 4 10-25

Kolejka 10 – 20-21 października

Huragan Hrubieszów -Sparta Łabunie
Perła Telatyn -Kresy Dołhobyczów
Ruch Machnów Nowy -Echo Zawada
Olimpia Miączyn -Pogoń 96 Łaszczówka
Igros Krasnobród -Szumy Susiec
Orkan Bełżec -Legion Komarów

Zamojska Klasa B grupa 2
Orzeł Cześniki – GKS Jarosławiec nie odbył się
Szyszła-Zryw Ulhówek – Altus Szychowice 4:3
Andoria Mircze – Graf Chodywańce 5:2
Płoszczanin Płoskie – GKS Tarnawatka 2:2

Tabela
1. Orzeł Cześniki 6 16 36-11
2. Andoria Mircze 6 14 24-11
3. Szyszła/Zryw Ulhówek 6 11 19-13
4. Orion Grabowiec 6 10 13-10
5. Altus Szychowice 6 10 15-15
6. Graf Chodywańce 7 5 11-23
7. GKS Tarnawatka 6 4 11-18
8. Płoszczanin Płoskie 6 3 9-25
9. GLKS Jarosławiec 5 1 4-16

Kolejka 8

Pauzuje: Graf Chodywańce.
Altus Szychowice -Andoria Mircze
GLKS Jarosławiec -Płoszczanin Płoskie
GKS Tarnawatka -Szyszła/Zryw Ulhówek
Orion Grabowiec -Orzeł Cześniki

Wojewódzka I Liga Juniorów Młodszych

Unia Hrubieszów – Avia Świdnik 0:4 (0:1)

Tabela po 9 kolejkach

1. Górnik Łęczna 24 54:2
2. Wisła Puławy 24 33:5
3. Hetman Zamość 19 19:6
4… 11
12. Stal Kraśnik 7 10:38
13. Orlęta Łuków 4 15:51
14. Unia Hrubieszów 1 11:51

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych grupa Pułudnie

Motor Lublin – Unia Hrubieszów 2:0

Tabela

1. Hetman Zamość 8 24 45:2
2. Tomasovia T. 9 39:14
3. 3. Widok Lublin 9 20 28:7
4. Włodawianka 9 19 48:20
5. Sygnał Lublin 9 18 25:10
6. Jedynka Krasnystaw 9 16 27:16
7. Lublinianka 9 16 26:21
8. Unia Hrubieszów 9 10 13:19
9. Motor Lublin 9 10 12:18
10. MUKS Kraśnik 9 25:30
11. Avia Świdnik 9 8 24:55
12. Dystans Chełm 9 7 12:28
13. OSiR Biłgoraj 8 1 2:47
14. Janowianka 9 0 6:45

Następny mecz

Unia Hrubieszów – MUKS Kraśnik 20 X

Klasa Okręgowa Juniorów

Kolejka 11 – 13/14 październik
Hetman Zamość – Korona Łaszczów 1 : 3
Zart Met Olender Sól – Sparta Wożuczyn 5 : 0
Omega Stary Zamość – Orzeł Tereszpol 2 : 0
Granica Lubycza Król.- Ostoja Skierbieszów 2 : 0
Huczwa Tyszowc – Nord 98 Wysokie 4 : 4
Roztocze Szczebrzeszyn – Płomień-Spartan Nieledew 3 : 1
Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa Chmielek 0 : 4
Kryształ Werbkowice – pauza

Tabela
1.Victoria Łukowa Chmielek 11 28 36-8
2. Roztocze Szczebrzeszyn 11 28 49-16
3. Sparta Wożuczyn 10 22 31-17
4. Granica Lubycza Król. 10 20 18-9
5. Olimpiakos Tarnogród 11 16 20-23
6. Zart Met Olender Sól 10 15 19-21
7. Kryształ Werbkowice 10 15 13-15
8. Nord 98 Wysokie 10 14 21-24
9. Hetman Zamość 10 12 26-28
10. Huczwa Tyszowce 10 12 25-35
11. Omega Stary Zamość 10 10 14-24
12. Orzeł Tereszpol 10 10 16-18
13. Płomień-Spartan Nieledew 11 8 17-25
14. Korona Łaszczów 10 7 16-33
15. Ostoja Skierbieszów 10 4 9-34

Orange Ekstraklasa
Rozegrano mecz towarzyski Karpaty Lwów (ekstraklasa na Ukrainie) – GKS Bełchatów 0:0, Dawid Nowak grał przez pierwsze 75 minut.
Tomasz Kiełbowicz przebywał na obozie kadry Polski przygotowując się do meczu towarzyskiego z Węgrami.

III Liga
Świetny mecz zagrała Łada Biłgoraj, a w niej Piotr Fulara, wygrywając na wyjeździe 1:2 (1:0) z liderem rozgrywek Kolejarzem Struże i zajmują 13 miejsce w tabeli.

Lubelska Klasa Okręgowa
Sygnał Lublin z Krystianem Okoniewskim pokonał Polesie Kock 2:1 (0:0) i zajmują 3 miejsce w tabeli

Lubelska klasa A grupa III
GKS Niedźwiada z grającym trenerem Markiem Hubertem Kitlińskim wygrała na wyjeździe z LKS Kamionką 2:3 (1:2) i zajmuje 8 miejsce w tabeli.

Opracował – mak
Na zdjęciu – Płomień Spartan Nieledew przed meczem pucharowym z Huraganem Hrubieszów, w ostatniej kolejce ligowej sprawił ogromną niespodziankę, ale pod okiem innego trenera.