27 września 2023

Seminarium Sztuk Walki Kyodokyokushin

W dniach 1-2 sierpnia w Warszawie odbyło się Seminarium Sztuk Walki Kyodokyokushin.

Reklamy

UKS Sportów Walki Werbkowice reprezentował sensei Zdzisław Wołos Branch Chief 4 dan. W czasie spotkania, w którym uczestniczyło 18 instruktorów z całej Polski, zostały wręczone dyplomy na stopnie dan oraz nominacje na Branch Chief i Dojo Operator.

Sobota była pierwszym dniem intensywnego seminarium sztuk walki. Mimo trwającej pandemii, zjechali się do Warszawy przedstawiciele prawie wszystkich klubów z całej Polski. Od 10.00 do 18.00 odbyły się następujące zajęcia:

Reklamy

– kickboxing z Shihan Daniel Tobjasz 5 Dan, który pokazał bardzo ciekawe rozwiązania ćwiczeń w parach,

– judo z Sensei Mateuszem Bazelakiem 1 Dan. Uczestnicy mocno się rozgrzali wykonując pady, a później 4 podstawowe rzuty,

Reklamy

– MMA z Sensei Kamil Bazalek III Dan wieloletni zawodowy zawodnik MMA, który zademonstrował sprowadzenia i wykończenia w parterze,

– Bunkai Kata z Kancho Maciejem Misiakiem 10 Dan, gdzie uczestnicy przećwiczyli wszystkie elementy Seienchin w parach,

– zajęcia z rozwoju energetycznego i rehabilitacji w ruchu z Sensei Zdzisław Wołos 4 Dan z Werbkowic, który pokazał bardzo wiele ciekawych rzeczy związanych z przepływem energii przez ludzkie ciało i pomoc przy bólach kręgosłupa, skrzywieniach, problemach ze stawami.

W niedzielę Kancho Maciej Misiak poprowadził Tenho kata Bunkai, a sensej Zdzisław Wołos poprowadził Iken, wzmacnianie nóg oraz metodę rozluźnienia całego ciała według metody Silwy.

Od Września zapraszamy do Werbkowic na zajęcia Karate oraz rehabilitację w ruchu – informacje u Zdzisława Wołosa, Branch Chief 4 dan – tel. 723 935 233.

OSU!


info i fot. Z. Wołos