3 marca 2024

Straż Graniczna na podium Mistrzostw Polski! [ZDJĘCIA]

W Radomiu odbyły się VIII Mistrzostwa Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej. Straż Graniczna po raz pierwszy w tej imprezie była reprezentowana przez drużynę Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Skład reprezentacji NOSG uzupełnił funkcjonariusz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Reklamy

Zespół Straży Granicznej rozegrał naprawdę dobre zawody kontrolując większość rozegranych na bardzo wysokim poziomie siatkarskim spotkań.

Niestety, jak to często bywa z debiutantem również i nasza drużyna nie uchroniła się od słabszego spotkania, ulegając reprezentacji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Policyjna drużyna, jak się później okazało, zdobyła tytuł Mistrza Polski i wyeliminowała nas z możliwości walki o finał turnieju.

Reklamy

W spotkaniu o trzecie miejsce reprezentacja Straży Granicznej pokonała reprezentację Służby Ochrony Państwa 2:1 i tym samym po raz pierwszy stanęła na podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej.

Czytaj: Awanse i odznaczenia w Nadbużańskim Oddziale SG. Zaśpiewał zespół „Na Granicy” [ZDJĘCIA]

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw wyglądała następująco:

1 miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie;

2 miejsce – Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi;

3 miejsce – Straż Graniczna.

Udział w Mistrzostwach zrealizowano dzięki wsparciu NSZZFSG, Komendanta Głównego Straży Granicznej i Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zobacz też:

Matylda Bień po Mistrzostwach Świata w Karate Kyukushin [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →info i fot. NOSG / DS