Tabele lekkoatletyczne Mężczyzn – Hala 2015

Udany start Józefa Wąsiela w Halowych Mistrzostwach Europy Weteranów w LA zakończył sezon hrubieszowskich startów w takich obiektach roku 2015. Poniżej zestawienia tabelaryczne mężczyzn/chłopców.

Reklamy

 

Kogo należy wyróżnić, oczywiście znakomitego jak zwykle w hali Artura Kerna, który dodatkowo ustanowił nowy rekord powiatu w biegu na 1500 m oraz młodzież: Aleksandra Polikowskiego, Alberta Romaszko czy Marcina Bieleckiego, młodziutkiego Kamila Dziubę z Mircza? Szkoda, że tym razem nie mogę wyróżnić Michała Łopockiego, dlaczego? To on już to sam wie…

 

 

Hala – 2015

Mężczyźni/chłopcy

 

300 m – PE

RP – 37,04 Mazurek Mariusz ZS 1 Hrubieszów 1987

 

46,89 Duda Andrzej 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 17.01. Warszawa

 

400 m – PE

RP – 50,54 Śliwiński Michał ZS 2 Hrubieszów 1998

 

51,20 Łopocki Michał 1998 ZS 2 LO Hrubieszów 1.02. Spała

 

1000 m

RP – 2:28,79 Kitliński Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991

 

2:29,70 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 1.02. Spała

2:42,55 Polikowski Aleksander 1998 ZS 3 Hrubieszów 1.02. Spała

2:46,48 Romaszko Albert 98 ZS 4 Hrubieszów 1.02. Spała

2:57,01 Łoza Dawid 1998 ZS 3 Hrubieszów 17.01. Warszawa

3:14,21 Baranowski Michał 1998 ZS 3 Hrubieszów 17.01. Warszawa

3:23,11 Skorupa Dominik 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 17.01. Warszawa

3:31,49 Steć Jakub 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 17.01. Warszawa

3:35,04 Daciuk Dominik 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 17.01. Warszawa

 

1500 m

RP – 3:51,86 Kern Artur Unia Hrubieszów 2015

 

3:51,86 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 7.02. Spała

 

2000 m

RP – 5:15,96 Kern Artur Unia Hrubieszów 2013

 

5:35,64 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 17.01. Warszawa

6:15,37 Romaszko Albert 1998 ZS 4 Hrubieszów 17.01. Warszawa

 

3000 m

RP – 8:06,25 Kern Artur Unia Hrubieszów 2012

 

8:08,96 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 22.02 Toruń

 

Skok wzwyż

RP – 2.09 Jakubiak Janusz Unia Hrubieszów 1983

 

170 Gileta Konrad ? ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

170 Zalewski Jakub ? ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

165 Brodziak Mateusz 1996 ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

160 Sass Łukasz 1996  ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

150 Brzózan Tomasz ? G. Mircze 27.01. Hrubieszów

145 Wal Oskar ? ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

145 Chmielewski Mraek ? ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

145 Czarnecki Szymon ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

135 Napłoszek Daniel 1998 LO Horodło 27.01. Hrubieszów

130 Szargan Bartosz 2001 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

 

Kula 5 kg

RP – 13.70 Wąsiel Marek Unia Hrubieszów 1999 r.

 

11.32 Bielecki Marcin 1998 ZS 3 Hrubieszów 1.02. Spała

11.29 Wąsiel Józef 1947 Mircze 27.03. Toruń

 

Rzut ciężarkiem 9.08 kg (przy zaw. hal. na stadionie)

RP – 12.28 Wąsiel Józef Mircze 2013

 

11.96 Wąsiel Józef 1947 Mircze 28.02. Toruń

 

Rzut dyskiem 1 kg (przy zaw. hal. na stadionie)

 

36.28 Wąsiel Józef 1947 Mircze 26.03. Toruń

 


Konkurencje nietypowe

 

45 m – PR

RP – 5,42 Arkadiusz Pukaluk ZSMR Hrubieszów 2003

 

5,78 Socha Patryk 1998 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,08 Fijołek Patryk 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,11 Tabuła Kamil 1998 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,11 Dziuba Kamil 2002 G. Mircze 27.01. Hrubieszów

6,12 Warecki Kamil 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,18 Kowalczuk Adrian 1999 G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

6,20 Szwedo Krystian 1997 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,27 Kulig Konrad 1999 G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

6,36 Borusiewicz Mateusz 1999 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,37 Barczuk Krystian 1999 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

 

45 m p. pł. (wys. pł. 76,2 – 5 pł.) – PR

RP – 6,41 Adam Kamieniarz ZS 3 Hrubieszów 2005

 

7,75 Turek Damian 1997 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,77 Maciejewski Przemysław 1998  LO Horodło 27.01. Hrubieszów

8,08 Musiał Adrian 2000 G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

8,36 Stepaniuk Paweł 1998 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

8,38 Chachler Hubert 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

8,44 Jeżyna Mateusz 2000 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

8,52 Zając Szymon 2000 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

8,59 Dziadosz Hubert 1999 G. Mircze 27.01. Hrubieszów

8,62 Chachler Bartłomiej 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

8,79 Krawczuk Kacper 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


ok. 500 m (5 okrążeń) – PR

RP – 1:11,53 Łukasz Zosiuk ZS 3 Hrubieszów 2004

 

1:23,53 Soniak Piotr 1998 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:24,68 Smerdel Bartosz 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:25,22 Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:25,74 Sakowski Piotr 1999 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

1:26,57 Ślusarz Paweł 1999 G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

1:28,43 Kaczanowski Bartłomiej 1997 LO Horodło 27.01. Hrubieszów

1:29,26 Tarnowski Mateusz 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:30,40 Łukaszczyk Karol 1999 G. Mircze 27.01. Hrubieszów

1:30,48 Matwiejczuk Damian 1999 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

1:31,62 Żurawski Paweł 1999 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


Pchnięcie piłką lekarską 5 kg

RP – 15.15 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 2003

 

10.00 Bielecki Marcin 1998 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

9.50 Litaszewski Krzysztof 1997 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

9.00 Włodarski Leszek 1997 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

8.50 Kawka Patryk 1998 ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

8.40 Klimowicz Grzegorz 1996 ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7.80 Jaszek Mateusz 1997 LO Horodło 27.01. Hrubieszów


Pchnięcie piłką lekarską 4 kg

RP – 16.50 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006

 

11,00 Panasiewicz Rafał 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

10,90 Wrona Hubert 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

10,70 Orzechowski Miłosz 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

10,60 Beńko Szymon 1999 G Werbkowice 27.01. Hrubieszów

10,10 Gontarz Bartosz 2000 G Werbkowice 27.01. Hrubieszów

9,80 Matysiak Maciej 1999 G Mircze 27.01. Hrubieszów

9,50 Gardyński Albert 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

9,40 Duma Dominik 2000 GP Horodło 27.01. Hrubieszów

9,00 Dziadosz Wojciech 1999 G Mircze 27.01. Hrubieszów

7,70 Łaskarzewski Łukasz 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


Pchnięcie piłką lekarską 3 kg (Szkoły podstawowe)

RP – 10.35 Panasiewicz Łukasz SP 2 Hrubieszów 2003

 

9,00 Zając Szymon 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,60 Diabin Paweł 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,00 Dziadosz Kamil  2002 SP Mircze 27.01. Hrubieszów

7,00 Bańkowski Marcin 2002 SP Horodło 27.01. Hrubieszów

6,90 Dziewiczkiewicz Jakub  2002  ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,80 Siwak Bartłomiej 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,40 Dziedzic Przemek 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,20 Kuropatwa Damian 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,00 Ciucki Szymon 2002 ZSM 3 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

5,70 Smyk Łukasz  2002 SP Mircze 27.01. Hrubieszów


Sztafeta ok. 4×100 m (4x 1 okrążenie) – PR

RP – 52,47 ZS 3 Hrubieszów 2004

Łukasz Zosiuk, Maciej Krawczyński, Sławomir Lebiedowicz, Kamil Marciniuk

 

1:01,60 Jeżyna, Barczuk , Sakowski, Matwiejczuk G. Horodło 27.01. Hrubieszów

1:02,17 Turek D., Jarosz Ł., Malesa, Socha P. ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:02,46 Warecki, Fijołek, Chachler H, Chachler B ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:02,46 Użyński, Kowalczuk, Sanek, Kulik G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

1:02,74 Tarnawski, Krawczuk, Borusiewicz, Żybura ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:03,06 Szeląg, Czarnecki, Gąsior, Chmielewski ZSM 3 G. II Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:04,06 Maciejewski P., Borowski M., Kaczanowski B., Kot K. LO Horodło 27.01. Hrubieszów

1:04,06 Jóźwiak, Matysiak, Moskwa, Dziadosz G. Mircze 27.01. Hrubieszów

1:04,41 Kisiel, Chimieniec, Pochylczuk, Laskowski ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:07,58 Dziuba, Wichniarz, Wichniewicz, Kukiełka SP Mircze 27.01. Hrubieszów



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)