Tabele najlepszych sztangistek z powiatu hrubieszowskiego w sezonie 2015 r.

Pierwsza część sezonu w podnoszeniu ciężarów zakończona, poniżej prezentacja tabel najlepszych sztangistek z tej części sezonu z naszego powiatu.

Reklamy

 

Najstarsza z nich Diana Flak już w b.r. zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Juniorek, Klaudia Witkowska brązowy podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, są jeszcze szanse na dalsze. Klaudia Witkowska i Natalia Bobrowska też mają szansę i to aż do reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Europy w swoich kategoriach wiekowych, co niedługo już się wyjaśni.



Tabele najlepszych sztangistek z pow. hrubieszowskiego w sezonie2015 r.

Stan 20.07.2015 r.


KOBIETY/DZIEWCZĘTA

 

1 Dziewiczkiewicz Oliwia 06 SP 2 Hrubieszów 21,3 20.02. Hrubieszów  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Kat.44kg 

1 Bobrowska Natalia 00 G 3 Hr 43 55 98; 15.05. Siedlce

2 Reszet Sandra 02 SP Mircze 16 21 37 20.02. Hrubieszów

– Reszet Samanta 02 G. Mircze 14 21 35 23.01 Hrubieszów

3 Ipnar Oktawia 02 SP Mircze 16 20 36 20.02. Hrubieszów

– Ipnar Oktawia 02 G. Mircze 120 34 23.01 Hrubieszów   

 

Kat. 48 kg

1. Bobrowska Natalia 00 G. 3 Hr. 43 55 98 11.04. Piotrowice

2. Pańko Paulina 00 G. 1 Hr. 40 55 95; 15.05. Siedlce

3. Litwin Wiktoria 01 G. Mircze 30 37 67 23.01 Hrubieszów   

4. Pitkiewicz Karina 01. G. Mircze 25 32 57 20.02. Hrubieszów

5. Gogół Anna 02 G. Mircze 23 30 53 23.01 Hrubieszów

6. Tabaka Wiktoria 02. SP Wiszniów 15 18 33 20.02. Hrubieszów

 

Kat. 53 kg

1. Witkowska Klaudia 99 SZS G. Mircze 59 67 126 14.06. Biłgoraj

– Witkowska Klaudia 58 67 125 10.07. Ciechanów

2. Szumiata Klaudia 99 G. 3 Hr. 52 66 118 11.04. Piotrowice

3. Czajka Karolina 00 G. 1 Hr. 48 65 113 19.06. Iregszemsce/Węgry 

– Czajka Karolina 00 48 56 104; 16.05. Siedlce

4. Pańko Paulina 00. G 1 Hr 40 57 97 6.03 Biłgoraj

– Pańko Paulina 40 55 95 19.06. Iregszemsce/Węgry 

5. Krysztofowicz Daria 00G. Mircze9 49 88 16.05. Siedlce

– Krysztofowicz Daria 00 39 47 86 16.06. Mircze

6. Gogół Anna 02 SP Mircze 23 30 53 20.02. Hrubieszów

 

Kat. 58 kg

1 Szumiata Klaudia 99 G. 3 Hr 56 71 127 20.02. Hrubieszów

– Klaudia Szumiata 99 55 + 71 = 126 6.03. Biłgoraj

2 Witkowska Klaudia 99 G. Mircze 53 65 118 23.01 Hrubieszów                 

3. Czajka Karolina 00 G. 1 Hr.  52 63 115 11.04. Piotrowice

– Czajka Karolina 00. 48 65 113 6.03. Biłgoraj

4. Kwiatkowska Kinga 00 G. 3 Hr. 45 55 100 16.05. Siedlce

 

Kat. 63 kg

1. Kwiatkowska Kinga 00 G. 3 Hr.47 57 104 11.04. Piotrowice

– Kwiatkowska Kinga 00 49 55 104 16.06. Mircze

– Kwiatkowska Kinga 00 46 57 103 20.02. Hrubieszów

 

Kat. 75 kg

1. Janiak Julia 02 SZS Mircze 40 49 89 16.06. Mircze

– Janiak Julia 02 0 48 88 16.05. Siedlce

 

Kat +75 kg

1. Flak Diana 97 ZDZ Hr. 71 92 163 11.04. Piotrowice

– Flak Diana 97 72 88 160 19.06. Iregszemsce/Węgry 

2. Ryczko Karolina 00 ZSM 2 Hr. 36 53 89 16.05. Siedlce

– Ryczko Karolina 00 87,8 37 50 87 16.06. Mircze

 

Kolejno: Miejsce, rok urodzenia, szkoła, rwanie, podrzut, dwubój, data i miejsce.

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)