28 marca 2024

Tanew Majdan Stary – Andoria Mircze 4:0

W wyjazdowym meczu zamojskiej klasy okręgowej, Andoria Mircze przegrała w Majdanie Starym z Tanwią 0:4.

Tanew Majdan Stary – Andoria Mircze 4:0 (4:0)

Skład Andorii: Guz – Kaczyński (46′ Wybranowski), Baran (35′ Kondrat), Lizun, Sitarz – Barszczewski, Huryn (85′ Surmacz), Matysiak, Szumlański – Wojczuk (89′ Pryl J.), Turevych (83′ Mac A.).

Ze strony Andorii Mircze:

Po zremisowanych meczach z Tarnogrodem i Ładą nasze nadzieje na dobre wyniki z czołówką ligi były duże. Jednak w Majdanie Tanew szybko pozbawiła nas złudzeń. Po 10 minutach było już 2:0 po bramkach Tomasza Blicharza i Łukasza Kusiaka. W pierwszej połowie Łukasz Kusiak poprawił jeszcze swój dorobek, a Marcin Kiełbasa dołożył bramkę na 4:0.

Na domiar złego z kontuzjami boisko opuścili Wotek Baran i Kamil Kaczyński. W drugiej połowie zagraliśmy nieco lepiej i nie daliśmy już powiększyć zdobyczy bramkowych gospodarzom.

Tym razem bez punktów, ale ciągle z realnymi szansami na pozostanie w klasie okręgowej. Przed nami jeszcze mecz w Mirczu z liderem – Omegą Stary Zamość, wyjazdowe spotkanie z Granicą i mecz u siebie na zakończenie sezonu z Roztoczem Szczebrzeszyn.