15 czerwca 2024

Tenisiści stołowi już dziś zagrali dla W.O.Ś.P

W pierwszym dniu Mistrzostw Powiatu Hrubieszowskiego w Tenisie Stołowym oraz dorocznego turnieju „Gramy Dla Jerzego” w ramach ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrali zawodnicy w kategoriach wiekowych kadetów, juniorów i weteranów.

Reklamy

Całkowity dochód z wpisowego do turnieju przeznaczony jest na Fundację W.O.Ś.P.

 

Jutro (niedziela 13.01.2013) w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie
zagrają pozostali tenisiści:

Reklamy

– godz.10.00 rozpoczęcie gier w kategorii żaków i młodzików

– godz.12.00 rozpoczęcie gier w kategorii seniorów i specjalnej

Reklamy

 

Wyniki:

 

Kadeci rocznik 1998 – 1999

Dziewczęta

1 Zarek Weronika Gim Jarosławiec Chyżowice
2 Hołubowicz Natalia Gim Jarosławiec Chyżowice
3 Ciesielczuk Wiktoria ZSM 3 Hrubieszów Hrubieszów
4 Kutera Magdalena ZS2 Hrubieszów Teptiuków
5 Wilczewska Weronika ZS Kryłów Prehoryłe
6 Kowalczuk Weronika ZS Mircze Smoligów

 

Chłopcy

1 Kowalczuk Łukasz ZS2 Hrubieszów Gozdów
2 Gałan Łukasz ZS Werbkowice Gozdów
3 Goch Dominik ZS Werbkowice Podhorce
4 Greniuk Krystian Gim Jarosławiec Chyżowice
5 Skiba Łukasz ZS Mircze Mircze
5 Jaskorski Karol ZS1 Hrubieszów Moroczyn
7 Łukaszczyk Karol ZS Mircze Mircze
7 Jędra Szymon ZS Mircze Stara Wieś
9 Dziadosz Hubert ZS Mircze Modryń Kolonia
9 Łukaszczuk Jakub ZS Sahryń Sahryń
9 Matysiak Maciej ZS Mircze Górka Zabłocie
9 Antonowicz Hubert ZS1 Hrubieszów Teratyn
13 Koc Michał ZS Mircze Mircze
13 Ślusarz Paweł ZS Werbkowice Werbkowice
13 Gierlasiński Dawid ZS Werbkowice Werbkowice
13 Hołdaś Patryk ZS Werbkowice Wilków
17 Smyk Patryk ZS Mircze Modryń
17 Sitarz Piotr ZS Mircze Mircze
17 Grządkowski Kacper ZS Mircze Wiszniów
17 Capiuk Piotr ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
17 Rutkowski Maciej ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
17 Wójcik Mateusz ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
PK Kurzepa Arkadiusz ZS Sahryń PK 2000
PK Capiuk Paweł ZSM3 Hrubieszów PK 2000

Juniorzy rocznik 1995 – 1997

Dziewczęta

1 Teresińska Angelika ZS Mircze Wiszniów
2 Roman Aleksandra ZS Mircze Wiszniów
3 Mielniczuk Paulina ZS Mircze Stara Wieś

 

Chłopcy

1 Kowalczuk Patryk ZS2 Hrubieszów Gozdów
2 Niedźwiedź Bartłomiej ZS3 Hrubieszów Mircze
3 Bieńko Marek ZS Werbkowice Podhorce
4 Wyskiel Patryk ZS Werbkowice Podhorce
5 Kropop Dawid ZS Werbkowice Podhorce
5 Gierszon Kamil ZS1 Hrubieszów Gozdów
7 Skóra Michał ZS Mircze Modryń
7 Kutera Szymon ZS2 Hrubieszów Teptiuków
9 Kusztykiewicz Konrad ZS Mircze Modryniec
9 Karwacki Rafał ZS Mircze Modryń
9 Laszuk Sebastian ZS Mircze Mircze
9 Szelepajło Kamil ZS1 Hrubieszów Mircze
13 Niewiadomski Piotr ZS Mircze Mircze
13 Banachewicz Paweł ZS Mircze Wiszniów
13 Kluczek Paweł ZS2 Hrubieszów Gozdów

Weterani 40 lat i starsi:

Kobiety

1 Muzyczka Danuta Werbkowice
2 Bilewicz Iwona Gozdów

Mężczyźni 

1 Łubkowski Zbigniew Hrubieszów
2 Śliwiński Mieczysław Hrubieszów
3 Ciesielczuk Mirosław Hrubieszów

 

HRUBIESZOWSKI TENIS  STOŁOWY WSPIERAJĄ: