Terminarz rundy wiosennej IV ligi lubelskiej

Znany jest już szczegółowy terminarz rundy wiosennej w rozgrywkach IV ligi lubelskiej. Unia Hrubieszów ligowe zmagania rozpocznie od meczu wyjazdowego z Górnikiem II Łęczna w sobotę 11 marca o godz. 13:00.

Reklamy

 

Ostatni mecz w rundzie wiosennej Unia Hrubieszów zagra na swoim stadionie, a przeciwnikiem naszej drużyny w 34. kolejce będzie Kłos Chełm. 34. kolejka jest objęta terminem obligatoryjnym, gdzie wszystkie spotkania rozegrane zostaną 17 czerwca o godz. 17:30. Poniżej szczegółowy terminarz rundy wiosennej IV ligi lubelskiej sezonu 2016/2017.

 

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ W ROZGRYWKACH IV LIGI LUBELSKIEJ


18. kolejka

Górnik II Łęczna – Unia Hrubieszów (11 marca, 13:00)
Hetman Zamość – Victoria Żmudź (11 marca, 13:00)
Lublinianka – Powiślak Końskowola (11 marca, 14:00)
LKS Milanów – Włodawianka Włodawa (11 marca, 14:00)
Kryształ Werbkowice – Stal Kraśnik (12 marca, 13:00)
Lewart Lubartów – POM Piotrowice (12 marca, 13:00)
Lutnia Piszczac – Łada 1945 Biłgoraj (12 marca, 13:00)
Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski (12 marca, 14:00)
Polesie Kock – Chełmianka Chełm (12 marca, 14:30)


19. kolejka

Stal Kraśnik – Kłos Chełm (18 marca, 14:00)
Unia Hrubieszów – Hetman Zamość (19 marca, 12:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik II Łęczna (19 marca, 12:00)
POM Piotrowice – Lublinianka (19 marca, 12:00)
Lutnia Piszczac – Polesie Kock (19 marca, 13:00)
Włodawianka Włodawa – Lewart Lubartów (19 marca, 13:00)
Victoria Żmudź – Chełmianka Chełm (19 marca, 14:00)
Łada 1945 Biłgoraj – LKS Milanów (19 marca, 14:00)
Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice (19 marca, 14:30)


20. kolejka

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski (25 marca, 14:00)
Lublinianka – Włodawianka Włodawa (25 marca, 14:00)
Lewart Lubartów – Łada 1945 Biłgoraj (25 marca, 15:00)
Kłos Chełm – Powiślak Końskowola (25 marca, 15:00)
Kryształ Werbkowice – POM Piotrowice (26 marca, 13:00)
Górnik II Łęczna – Stal Kraśnik (26 marca, 14:00)
LKS Milanów – Lutnia Piszczac (26 marca, 14:00)
Polesie Kock – Victoria Żmudź (26 marca, 15:00)
Chełmianka Chełm – Unia Hrubieszów (26 marca, 15:00)


21. kolejka

Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna (1 kwietnia, 14:00)
Stal Kraśnik – Hetman Zamość (1 kwietnia, 15:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka Chełm (1 kwietnia, 15:00)
LKS Milanów – Polesie Kock (1 kwietnia, 15:00)
Unia Hrubieszów – Victoria Żmudź (2 kwietnia, 13:00)
Lutnia Piszczac – Lewart Lubartów (2 kwietnia, 14:00)
Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice (2 kwietnia, 14:00)
POM Piotrowice – Kłos Chełm (2 kwietnia, 15:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka (2 kwietnia, 16:00)


22. kolejka

Lublinianka – Lutnia Piszczac (8 kwietnia, 14:00)
Lewart Lubartów – LKS Milanów (8 kwietnia, 15:00)
Górnik II Łęczna – POM Piotrowice (8 kwietnia, 15:00)
Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski (8 kwietnia, 15:00)
Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa (8 kwietnia, 15:30)
Hetman Zamość – Powiślak Końskowola (8 kwietnia, 16:00)
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik (8 kwietnia, 16:00)
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj (9 kwietnia, 14:00)
Unia Hrubieszów – Polesie Kock (9 kwietnia, 14:00)


23. kolejka

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów (15 kwietnia, 11:00)
LKS Milanów – Lublinianka (15 kwietnia, 11:00)
POM Piotrowice – Hetman Zamość (15 kwietnia, 11:00)
Lewart Lubartów – Polesie Kock (15 kwietnia, 12:00)
Lutnia Piszczac – Kryształ Werbkowice (15 kwietnia, 12:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm (15 kwietnia, 13:00)
Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna (15 kwietnia, 13:00)
Powiślak Końskowola – Chełmianka Chełm (15 kwietnia, 13:00)
Stal Kraśnik – Victoria Żmudź (15 kwietnia, 14:00)


24. kolejka

Lublinianka – Lewart Lubartów (22 kwietnia, 14:00)
Górnik II Łęczna – Łada 1945 Biłgoraj (22 kwietnia, 15:00)
Kłos Chełm – Lutnia Piszczac (22 kwietnia, 15:30)
Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa (22 kwietnia, 16:00)
Polesie Kock – Tomasovia Tomaszów Lubelski (23 kwietnia, 12:00)
Unia Hrubieszów – Stal Kraśnik (23 kwietnia, 15:00)
Kryształ Werbkowice – LKS Milanów (23 kwietnia, 15:00)
Chełmianka Chełm – POM Piotrowice (23 kwietnia, 16:00)
Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola (23 kwietnia, 16:00)


25. kolejka

Lublinianka – Polesie Kock (29 kwietnia, 14:00)
Lutnia Piszczac – Górnik II Łęczna (29 kwietnia, 15:00)
Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice (29 kwietnia, 16:00)
Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski (29 kwietnia, 16:00)
Włodawianka Włodawa – Chełmianka Chełm (30 kwietnia, 15:00)
LKS Milanów – Kłos Chełm (30 kwietnia, 16:00)
POM Piotrowice – Victoria Żmudź (30 kwietnia, 16:00)
Powiślak Końskowola – Unia Hrubieszów (30 kwietnia, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Hetman Zamość (30 kwietnia, 17:00)


26. kolejka

Kryształ Werbkowice – Lublinianka (3 maja, 15:30)
Polesie Kock – Stal Kraśnik (3 maja, 16:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola (3 maja, 16:00)
Unia Hrubieszów – POM Piotrowice (3 maja, 16:00)
Górnik II Łęczna – LKS Milanów (3 maja, 16:00)
Kłos Chełm – Lewart Lubartów (3 maja, 17:00)
Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa (3 maja, 17:00)
Hetman Zamość – Lutnia Piszczac (3 maja, 17:00)
Chełmianka Chełm – Łada 1945 Biłgoraj (3 maja, 17:30)


27. kolejka

Lublinianka – Kłos Chełm (6 maja, 14:00)
LKS Milanów – Hetman Zamość (6 maja, 16:00)
Powiślak Końskowola – Stal Kraśnik (7 maja, 14:30)
Kryształ Werbkowice – Polesie Kock (7 maja, 15:00)
Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna (7 maja, 16:00)
Lutnia Piszczac – Chełmianka Chełm (7 maja, 16:00)
Włodawianka Włodawa – Unia Hrubieszów (7 maja, 16:00)
POM Piotrowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski (7 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź (7 maja, 17:00)


28. kolejka

Górnik II Łęczna – Lublinianka (13 maja, 16:00)
Hetman Zamość – Lewart Lubartów (13 maja, 17:00)
Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice (13 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – POM Piotrowice (14 maja, 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa (14 maja, 16:00)
Chełmianka Chełm – LKS Milanów (14 maja, 16:00)
Polesie Kock – Powiślak Końskowola (14 maja, 17:00)
Unia Hrubieszów – Łada 1945 Biłgoraj (14 maja, 17:00)
Victoria Żmudź – Lutnia Piszczac (14 maja, 17:00)


29. kolejka

Lublinianka – Hetman Zamość (20 maja, 14:00)
LKS Milanów – Victoria Żmudź (20 maja, 16:00)
Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm (20 maja, 17:00)
Kłos Chełm – Polesie Kock (20 maja, 17:00)
Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna (21 maja, 16:00)
Lutnia Piszczac – Unia Hrubieszów (21 maja, 17:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski (21 maja, 17:00)
Włodawianka Włodawa – Stal Kraśnik (21 maja, 17:00)
POM Piotrowice – Powiślak Końskowola (21 maja, 17:00)


30. kolejka

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice (27 maja, 17:00)
Górnik II Łęczna – Kłos Chełm (27 maja, 17:00)
Chełmianka Chełm – Lublinianka (27 maja, 17:30)
Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj (28 maja, 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lutnia Piszczac (28 maja, 16:00)
Powiślak Końskowola – Włodawianka Włodawa (28 maja, 16:00)
Polesie Kock – POM Piotrowice (28 maja, 17:00)
Unia Hrubieszów – LKS Milanów (28 maja, 17:00)
Victoria Żmudź – Lewart Lubartów (28 maja, 17:00)


31. kolejka

Włodawianka Włodawa – POM Piotrowice (31 maja, 17:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola (31 maja, 17:00)
Kryształ Werbkowice – Chełmianka Chełm (31 maja, 17:00)
Lewart Lubartów – Unia Hrubieszów (31 maja, 17:00)
LKS Milanów – Tomasovia Tomaszów Lubelski (31 maja, 17:00)
Górnik II Łęczna – Polesie Kock (31 maja, 17:30)
Kłos Chełm – Hetman Zamość (31 maja, 17:30)
Lublinianka – Victoria Żmudź (31 maja, 17:30)
Lutnia Piszczac – Stal Kraśnik (1 czerwca, 17:00)


32. kolejka

Chełmianka Chełm – Kłos Chełm (4 czerwca, 16:00)
Powiślak Końskowola – Lutnia Piszczac (4 czerwca, 16:30)
Polesie Kock – Włodawianka Włodawa (4 czerwca, 17:00)
POM Piotrowice – Łada 1945 Biłgoraj (4 czerwca, 17:00)
Stal Kraśnik – LKS Milanów (4 czerwca, 17:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów (4 czerwca, 17:00)
Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice (4 czerwca, 17:00)
Unia Hrubieszów – Lublinianka (4 czerwca, 17:00)
Hetman Zamość – Górnik II Łęczna (4 czerwca, 17:00)


33. kolejka (10 czerwca, 17:00)

Hetman Zamość – Polesie Kock
Górnik II Łęczna – Chełmianka Chełm
Kłos Chełm – Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów
Lublinianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów – Stal Kraśnik
LKS Milanów – Powiślak Końskowola
Lutnia Piszczac – POM Piotrowice
Łada 1945 Biłgoraj – Włodawianka Włodawa


34. kolejka (17 czerwca, 17:30)

Polesie Kock – Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa – Lutnia Piszczac
POM Piotrowice – LKS Milanów
Powiślak Końskowola – Lewart Lubartów
Stal Kraśnik – Lublinianka
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów – Kłos Chełm
Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna
Chełmianka Chełm – Hetman Zamość.


józek