Trener Leszek Tarnawski i sztangistka Diana Flak laureatami 31 Plebiscytu Sportowego 2014 Tygodnika Zamojskiego!

Tygodnik Zamojski na swoich łamach opublikował laureatów 31 Plebiscytu Sportowego Tygodnika Zamojskiego, wśród wyróżnionych znaleźli się reprezentanci MKS Unia w Hrubieszowie trener Leszek Tarnawski i sztangistka Diana Flak oraz pochodzący z Werbkowic piłkarz ręczny Wiktor Kawka z Padwy Zamość. Gratulujemy!

Reklamy

 

Plebiscyt rozpoczął się w numerze z 17.12.2014 r. wśród nominowanych było troje sportowców i dwóch trenerów z powiatu hrubieszowskiego. Jeżeli ktoś chciał, to na nich głosował lub na innych, należało wysyłać kupony z w/w gazety lub e-semesować.

 

XXXI Plebiscyt na 10 Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i 5 Trenerów na Zamojszczyźnie 2014

 

Zawodnicy kolejność:

 

1. Katarzyna Sztokfisz MULKS Tomaszów L., narciarstwo biegowe – 271 pkt.

2. Katarzyna Jaremczuk Pogoń Tyszowce, sumo – 188

3. Dominik Kopeć Agros Zamość, lekka atletyka – 124

4. Mateusz Rutyna Zamojski Klub Karate Kyokuyshin – 90

5. Mateusz Pisarski LMKS Krasnystaw, zapasy – 88

6. Filip Siemczyk Zamojski Klub Karate Kyokuyshin – 73

7. Katarzyna Marcyniuk Tomasovia Tomaszów L.,  siatkówka – 62

8. Wiktor Kawka Padwa Zamość, piłka ręczna – 52

9. Weronika Pyzik Znicz Biłgoraj, lekka atletyka – 46

10. Diana Flak Unia Hrubieszów, podnoszenie ciężarów – 34

 

Trenerzy

 

1. Krzysztof Policha Zamojski Klub Karate Kyokuyshin – 207 pkt.

2. Andrzej Gdański Agros Zamość, lekkoatletyka – 113

3. Bogusław Daniłowicz Agros Zamość, zapasy – 95

4. Daniel Chwastek Pogoń Tyszowce/Agros Zamość, zapasy, sumo – 77

5. Leszek Tarnawski Unia Hrubieszów, podnoszenie ciężarów – 43

 


Ponadto byli nominowani

 

Sportowcy z powiatu hrubieszowskiego:

 

Ewa Mizdal Unia Hrubieszów podnoszenie ciężarów

Robert Suchodolski Kryształ Werbkowice piłka nożna

 

Trenerzy

 

Jacek Szczyrba Kryształ Werbkowice piłka nożna

oraz były zawodnik Unii Hrubieszów

Andrzej Gaweł Agros Zamość podnoszenie ciężarów

 


Najlepsi sportowcy w historii XXXI lat plebiscytu sportowego „Tygodnika Zamojskiego”:

 

1. GRUCA DOROTA               AGROS, LA             129 pkt.

2/3. CIELICA SŁAWOMIR     AGROS, LA             44

2/3. SAKOWICZ ILONA        ZAM. KL. KARATE    44

4. ŁOŚ MARIUSZ                  AGROS, ZAPASY     42

5. JAKUBCZAK-PAWELEC ANNA AGROS.LA         38

6/7. JAKUBCZAK ALEKSANDRA AGROS, LA         36

6/7. MIZDAL EWA              UNIA, PC             36

8/10. GRESZETA ANDRZEJ UNIA, PC            35

8/10. BĄK JUSTYNA               ZNICZ, LA             35

8/10. KARPIŃSKA MARZENA ZNICZ PC              35

 

11. OSUCH DARIUSZ           ZNICZ, PC              34

12. POGUDŹ MAŁGORZATA  AERO, SPAD.          32

13. SAWA JANUSZ               BIŁG., KAR.            30

14. FEDACZYŃSKI RAFAŁ UNIA, LA               25

15. KUSMIERZ ŁUKASZ        ZAMO.,KARA           24

16/18. MACIEJEWSKI ANDRZEJ BIŁG., KARATE  23

16/18. CHWEDCZUK ANDRZEJ UNIA, PC      23

16/18. KACZOR JOANNA      ZNICZ, LA              23

19/20. MACHAŁEK IWONA   PADWA,JUD.          22

19/20. BURY MAŁGORZATA   ZNICZ , LA             22

… 

26/27. Kopeć Dominik Agros Zamość. LA          18


Laureatami było 166 sportowców.

 


Najlepsi trenerzy w historii XXXI lat plebiscytu sportowego „Tygodnika Zamojskiego”:

 

1. LINEK RYSZARD            HETMAN, B.                      51 pkt.

2. KITLIŃSKI MAREK      UNIA, LA                        38

3. CZERNIAK ANTONI     UNIA, PC                        33,5

4. KULCZYŃSKI ANDRZEJ UNIA, LA                      30

5. SWATOWSKI WOJCIECH AGROS, LA                     30

6. MACIEJEWSKI ANDRZEJ BIŁ., KAR.                        25

7. POLICHA  KRZYSZTOF Zam. Kl. Karate Kyokushin 22

8. GDAŃSKI ANDRZEJ AGROS, LA                              21

9. WYBRANOWSKI HENRYK ZNICZ, PC                      18

10. TARNAWSKI LESZEK UNIA, PC                       15,5

 

Laureatami było 46 trenerów.

 

Kolejno: miejsce, nazwisko, imię, klub, dyscyplina, ilość zebranych punktów.



Najlepsi hrubieszowscy sportowcy wg tego Plebiscytu:

 

1. MIZDAL EWA UNIA, PC 36- 6

2. GRESZETA ANDRZEJ UNIA, PC 35 – 4

3. FEDACZYŃSKI RAFAŁ UNIA, LA 25 – 5

4. CHWEDCZUK ANDRZEJ UNIA, PC 23 – 4

5. KITLIŃSKI PIOTR UNIA, LA 19   – 3

6. WOŹNIAK PIOTR UNIA, PC 16   – 3

7. BRZOZOWSKA DOROTA UNIA, LA 15 – 3

8. WYROSLAK IZABELA UNIA, LA 14 – 3

9. MUSUR EWA UNIA, LA 13 – 2

10/11. MUZYCZUK MAŁGORZA. UNIA, LA 11 – 3

10/11. SIENKIEL GRZEGORZ UNIA, PC 11 – 2


Laureatami było jeszcze 26 osób z Unii.

 

Kolejno: miejsce, nazwisko, imię, klub, dyscyplina, ilość zebranych punktów, ile razy laureat.

 


Najlepsi hrubieszowscy trenerzy w/g tego Plebiscytu:

 

1. KITLIŃSKI MAREK UNIA, LA 38 – 14

2. CZERNIAK ANTONI UNIA, PC 33,5 – 12

3. KULCZYŃSKI ANDRZEJ UNIA, LA 30 – 7

4. TARNAWSKI LESZEK UNIA, PC 15,5 – 5

5. LEBIEDOWICZ HENRYK UNIA, PC 8 – 3

 

tylu trenerów z Unii.

 

Kolejno: miejsce, nazwisko, imię, klub, dyscyplina, ilość zebranych punktów, ile razy laureat.

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)