Trójka: Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/2016

Podsumowanie sukcesów sportowych uczniów Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie (Trójka) w roku szkolnym 2015/2016.

Reklamy

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MIEJSKICH NR 3 W HRUBIESZOWIE W ROKU SZKOLNYM 2015 / 2016

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Reklamy

 

DZIEWCZĘTA

 

MINI SIATKÓWKA „4”

Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 26.01.2016 r

Buczko Wiktoria, Buta Natalia, Hojda Julia, Kowalczuk Julia, Sacharczuk Julia, Szkodzińska Katarzyna, Tokarczuk Katarzyna, Wójtowicz Rozalia- opiekun Tomasz Szlonzak

 

MINI SIATKÓWKA „3”

Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 26.01.2016 r

Igrzyska Rejonowe V miejsce Tomaszów Lub.10.02.2016 r

Bęsiuk Sandra, Stadnik Weronika, Czupryńska Dominika, Kopczyńska Julia, Borkowska Julia, Bień Matylda, Bartosiewicz Sylwia, Marciniak Gabriela, Czerw Oliwia -opiekun Joanna Różańska

 

MINI KOSZYKÓWKA

Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 03.02.2016 r

Bęsiuk Sandra, Stadnik Weronika, Czupryńska Dominika, Kopczyńska Julia, Borkowska Julia, Bień Matylda, Bartosiewicz Sylwia, Marciniak Gabriela, Czerw Oliwia, Chachler Dominika, Romaniszyn Ewa, Hojda Julia -opiekun Joanna Różańska

 

MINI PIŁKA NOŻNA

Igrzyska Powiatowe III miejsce Hrubieszów 25.04.2016 r

Bęsiuk Sandra, Stadnik Weronika, Czupryńska Dominika, Borkowska Julia, Bartosiewicz Sylwia, Marciniak Gabriela, Czerw Oliwia -opiekun Joanna Różańska

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku – V-VIII miejsce

Bęsiuk Sandra, Stadnik Weronika, Czupryńska Dominika, Kopczyńska Julia, Borkowska Julia, Bębenek Paulina, Bień Matylda, Bartosiewicz Sylwia, Marciniak Gabriela, Czerw Oliwia – opiekun Joanna Różańska

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Igrzyska Powiatowe III miejsce Hrubieszów 06.05.2016 r

Bęsiuk Sandra, Stadnik Weronika, Czupryńska Dominika, Kopczyńska Julia, Borkowska Julia, Marciniak Gabriela, Czerw Oliwia, Bębenek Paulina -opiekun Joanna Różańska

 

***

 

CHŁOPCY

 

MINI SIATKÓWKA „4”

Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 27.01.2016 r

Igrzyska Rejonowe V miejsce Zamość 11.02.2016 r

Wroński Karol, Janicki Michał, Kozik Jakub, Rutkowski Jakub, Woś Maciej, Wanarski Szymon, Budzyński Tomasz, Kamieniecki Mateusz, Zaprzała Antoni, Korniak Jakub – opiekun Tomasz Lenard

 

MINI SIATKÓWKA „3”

Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 27.01.2016 r

Watras Mateusz, Wac Szymon, Zając Sebastian, Kudelski Dawid, Jaworski Bartłomiej, Flis Konrad, Kondrak Miłosz, Jakubowski Adam – opiekun Tomasz Szlonzak

 

MINI KOSZYKÓWKA

Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 03.02.2016 r

Igrzyska Rejonowe II miejsce Zamość 09.03.2016 r

Budzyński Tomasz, Buta Jakub, Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Korniak Jakub, Kozik Jakub, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Woś Maciej, Wroński Karol, Zaprzała Antoni, Flis Konrad, Watras Mateusz, Kudelski Dawid

– opiekun Tomasz Lenard

 

MINI PIŁKA RĘCZNA

Igrzyska Powiatowe II miejsce Hrubieszów 17.03.2016 r

Budzyński Tomasz, Buta Jakub, Janicki Michał, Kamieniecki Mateusz, Korniak Jakub, Kozik Jakub, Rutkowski Jakub, Wanarski Szymon, Woś Maciej, Wroński Karol, Zaprzała Antoni

Flis Konrad, Watras Mateusz, Kondrak Miłosz – opiekun Tomasz Lenard

 

MINI PIŁKA NOŻNA

Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 12.05.2016 r

Igrzyska Rejonowe IV miejsce Hrubieszów 20.05.2016 r

Budzyński Tomasz, Zaprzała Antoni, Wroński Karol, Kozik Jakub, Rutkowski Jakub

Woś Maciej, Grądzki Damian

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Igrzyska Powiatowe I miejsce Hrubieszów 06.05.2016 r

Woś Maciej, Budzyński Tomasz, Tchórzewski Kamil, Wanarski Szymon, Rutkowski Jakub, Janicki Michał, Kozik Jakub, Wroński Karol, Kamieniecki Mateusz

 

***

 

GIMNAZJUM

 

CHŁOPCY

 

KOSZYKÓWKA

II – miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej – Hrubieszów 11.03.2016 r

I – miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej – Hrubieszów 22.03.2016 r

V – miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej – 30.03.2016 r

Zalewski Jakub, Chmielewski Marek, Gąsior Marcin, Czarnecki Szymon, Kraszkiewicz Przemysław, Dorman Daniel, Fijołek Bartek, Daciuk Kamil, Burdzy Konrad, Kaspruk Kacper, Kowalski Adam, Tlak Jakub, Perelmuter Piotr, Ciucki Szymon, Nowosad Mateusz, Kopera Szymon

 

SIATKÓWKA

V – miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej – Hrubieszów 08.03.2016 r

Fijołek Bartek, Daciuk Kamil, Paradowski Michał, Tlak Jakub, Kudelski Adrian, Ciucki Szymon, , Kuropatwa Damian, Pelermuter Piotr, Marchlewski Jakub, Kowalski Adam, Paradowski Michał, Piasecki Patryk, Zubko Damian, Wiśniewski Michał

 

PIŁKA RĘCZNA

– III miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej – Hrubieszów 12.02.2016 r

Rodziewicz Kacper, Chmielewski Marek, Kraszkiewicz Przemysław, Czarnecki Szymon, Zalewski Jakub, Fijołek Bartłomiej, Daciuk Kamil, Nowosad Mateusz, Dorman Daniel, Gąsior Marcin, Kowalski Adam, Kaspruk Kacper

 

PIŁKA NOŻNA

– III miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej – Werbkowice 27.10.2015 r

Rodziewicz Kacper, Chmielewski Marek, Kraszkiewicz Przemysław, Czarnecki Szymon, Zalewski Jakub, Fijołek Bartłomiej, Daciuk Kamil, Dorman Daniel, Gąsior Marcin, Kaspruk Kacper

 

***

 

DZIEWCZĘTA

 

KOSZYKÓWKA

II – miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej – Hrubieszów 10.03.2016 r

V – miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej – 16.03.2016 r

Bednarczuk Natalia, Polska Katarzyna, Sachuk Mariya, Ślązak Aleksandra, Śmietanka Olga, Czupryńska Kamila, Szlonzak Justyna, Lipnicka Weronika, Łyko Zofia, Świstowska Michalina, Senkowska Oliwia

 

SIATKÓWKA

I – miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej – Hrubieszów 07.03.2016 r

V – miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej – Tomaszów Lub. 16.03.2016 r

Biszczat Aleksandra, Kowalczyk Klaudia, Lachowska Magdalena, Kędziera Aleksandra, Łaba Agata, Walencik Sylwia, Kisielewska Kinga, Kowalczuk Izabela, Czyż Karolina, Makolągwa Diana, Kwiatkowska Kinga

 

LEKKOATLETYKA

Liga LA – Chłopcy

Gimnazjada Powiatowa I miejsce – Hrubieszów 13.05.2016 r

Gimnazjada Rejonowa IV miejsce – Zamość 18.05.2016 r

Gąsior Marcin, Kaspruk Kacper, Masimo Imperato, Czarnecki Szymon, Kraszkiewicz Przemysław, Rodziewicz Kacper, Chmielewski Jakub, Kowalski Adam, Zalewski Jakub Burdzy Konrad, Dorman Daniel, Szeląg Paweł, Toczek Kacper, Paradowski Michał, Janik Bartek

Dziewczęta

Gimnazjada Powiatowa III miejsce – Hrubieszów 13.05.2016 r

Walencik Sylwia, Bednarczuk Natalia, Bobrowska Natalia, Kowalczuk Klaudia, Kwiatkowska Kinga, Sachuk Marija, Śmietanka Olga, Łaba Agata, Czupryńska Kamila, Łyko Zofia, Lachowska Magdalena, Szlonzak Justyna, Lipnicka Weronika

 

Indywidualne Zawody LA

Gimnazjada Powiatowa – Hrubieszów 22.04.2016 r

Szeląg Paweł w dal II miejsce

Zalewski Jakub wzwyż I miejsce

Chmielewski Marek wzwyż II miejsce

Czarnecki Szymon 300m IV miejsce

Toczek Kacper 1000m I miejsce

Rodziewicz Kacper w dal III miejsce

Sztafeta II miejsce

Chmielewski , Kaspruk , Gąsior , Zalewski

Śmietanka Olga 600 m I miejsce

Łyko Zofia w dal I miejsce

Szlonzak Justyna wzwyż I miejsce

 

Gimnazjada Rejonowa – Zamość 11.05.2016 r

 

Zalewski Jakub wzwyż I miejsce

Chmielewski Marek wzwyż IV miejsce

Sztafeta IV miejsce

Chmielewski , Kaspruk , Gąsior , Zalewski

Śmietanka Olga 600 m II miejsce

Łyko Zofia w dal V miejsce

 

W zawodach startowali także:

Czarnecki Szymon 300m 

Toczek Kacper 1000m 

Szeląg Paweł w dal 

Rodziewicz Kacper w dal 

 

Gimnazjada Wojewódzka – Puławy 31.05.2016 r

Zalewski Jakub wzwyż I miejsce

Śmietanka Olga 600 m V miejsce

 

 

Opracowanie: Joanna Różańska

Kamil Wojciechowski

Na zdjęciu na najwyższym miejscu podium Kuba Zalewski.