Trójka wygrywa Miejskie Igrzyska w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Na boisku ORLIK przy Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie w dniu 18.10.2012r. odbyły się Miejskie Igrzyska w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Reklamy

W obydwu kategoriach wygrały drużyny Trójki, drugie miejsce w kategorii dziewcząt zajęły piłkarki Dwójki, a wśród chłopców piłkarze Jedynki. Jesli zawody powiatowe nie były by zawieszone, właśnie te drużyny by do nich awansowały.

 

KOMUNIKAT 

MIEJSKIE IGRZYSKA W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

HRUBIESZÓW  18.10.2012 r.

 

Na boisku ORLIK przy Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie w dniu 18.10.2012r. odbyły się Miejskie Igrzyska w piłce nożnej dziewcząt i chłopców, w których udział wzięły Zespoły Szkół Miejskich tj. Nr 1, Nr 2 , Nr3 miasta Hrubieszowa.

Uzyskano następujące rezultaty:

Dziewczęta:

ZSM Nr 1 – ZSM Nr 2 0:4 (bramki: Kaja Pietraszek – 1, Ola Ciesielczuk – 3)

ZSM Nr 1 – ZSM Nr 3 1:1 (bramki: Klaudia Paluch -1 ZSM-1, Justyna Szlonzak -1 ZSM-3)

ZSM Nr 2 – ZSM Nr 3 0:1 (bramka: Karina Krotkiewicz)

 

Końcowa klasyfikacja:

ZSM – 3          4 pkt.       br.   2:1

ZSM – 2          3 pkt                4:1

ZSM – 1          1 pkt                1:4

 

Chłopcy:

ZSM Nr 1 – ZSM Nr 3 0:1 (bramka: Krystian Kowalski)

 

Składy:

Zespół Szkół Miejskich nr 1

Flaks Dominika, Kudyk Elżbieta, Błaszczak Aleksandra, Niewiadomska Oliwia, Wawrzosek Julia, Paluch Klaudia, Olszówka Malina

Opiekun: Edyta Kucharska

Krawczuk Kacper, Tarnowski Mateusz, Daciuk Dominik, Chorzępa Damian, Stronkowski Konrad, Daciuk Brajan, Dziedzic Bartłomiej 

Opiekun: Jacek Giergiel

 

Zespół Szkół Miejskich nr 2

Ciesielczuk Aleksandra, Wójcik Dorota, Kudyk Julia, Ryczko Karolina, Pietraszek Kaja, Madej Angelika, Sołowiej Karolina, Wrona Katarzyna, Ciesielczuk Karolina, Ciesielczuk Amelia

Opiekun: Marzanna Bielecka 


Zespół Szkół Miejskich nr 3

Paulina Kaczmarska, Justyna Szlonzak, Karina Krotkiewicz, Oliwia Ciesielczuk, Dominika Karwowska, Lena Gałan, Aleksandra Bełz, Iga Pietrosiuk, Magda Koronowicz

Opiekun drużyny: Joanna Różanska

Filip Pietrusiewicz, Michał Blicharz, Kacper Wanarski, Szymon Czarnecki, Marek Chmielewski, Imparato Massimo, Grzegorz, Skrzyński, Patryk Mazurek, Przemysław Kraszkiewicz, Marcin Gąsior, Krystian Kowalski, Jakub Sionkowski

Opiekun drużyny: Tomasz Lenard.

Wszystkie drużyny otrzymały dypolmy.

 

Komunikat opracowali: Mirosław Szuper i Maciej Łyko