Trzy punkty po nerwowej końcówce. Unia – Gryf 2:1

W sobotnim meczu Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów wygrała na swoim stadionie z Gryfem Gmina Zamość 2:1.

Unia zdecydowanie przeważała w pierwszej połowie meczu, czego wynikiem były dwie bramki strzelone przez Yewhenija Hrui i Mateusza Pańko. Stwarzała sobie wiele sytuacji, ale szwankowała skuteczność.

W drugiej połowie było podobnie, a w 51 minucie Wiaczesław Suszkowski nie strzelił karnego. Gol dla Gryfu padł po jednej z nielicznych akcji, faulu na Albingierze zakończonym trafionym rzutem karnym

Unia powinna była wygrać dużo większą ilością bramek. Zamiast tego, zupełnie niepotrzebnie, zafundowała kibicom nerwową końcówkę.