19 czerwca 2024

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Hrubieszowa

W ostatnią sobotę wakacji na hrubieszowskim Orliku rozegrano Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Reklamy


Do turnieju zgłosiło się siedmiu zawodników, którzy rozegrali  mecze  systemem „każdy z każdym”, w dwóch grupach, a następnie systemem pucharowym  A1-B2,  A2-B1, A3-B3. Mecze grane były w formule „Fast to Four”, bez przewag i z super ti-breakem (również bez przewag).

W morderczym upale najwięcej sił i umiejętności zachował Grzegorz Bucior, który nie przegrywając żadnego meczu sięgnął po tytuł  mistrzowski. Słowa uznania należą się Tomkowi Lebiedowiczowi – najmłodszemu uczestnikowi turnieju, który dzielnie rywalizował ze starszymi kolegami oraz  Czesławowi  Drączkowskiemu – najstarszemu zawodnikowi, który otarł się o podium.

Reklamy

Organizatorzy dziękują  zawodnikom za uczestnictwo a władzom miasta za ufundowanie pucharów i dyplomów.

Poniżej wyniki wszystkich gier:

Reklamy

Grupa A                                                                                                            

  1. Szymański  Robert  4pkt
  2. Drączkowski   Czesław 3pkt
  3. Lebiedowicz  Tomasz 2pkt

 

A1          2 (4 4);                  A2          2 (4 4);                  A1          2 (4 4)

A2          0 (3 1);                  A3          0 (2 0);                  A3          0 (0 3)

 

Grupa B

  1. Bucior Grzegorz  6pkt
  2. Padkowski Paweł  5pkt
  3. Adamczuk Mariusz 4pkt
  4. Sadowski Bartłomiej 3pkt

B4          0 (3 2);                  B1           2 (4 4);                  B4           0 (0 1);

B2           2 (4 4);                  B3           0 (2 2);                  B1           2 (4 4);

 

B2           2 (4 2 10);            B3           2 (1 4 10);            B1           2 (4 4)

B3           1 (0 4 9);              B4           1 (4 3 2);              B2           0 (1 0).

 

Faza Pucharowa

Półfinały:

Szymański          0 (1 2)

Padkowski          2 (4 4)

 

Bucior                   2 (4 4)

Drączkowski      0 (0 0)

Gry o miejsca:

Adamczuk          2 (4 4) – V m-ce

Lebiedowicz      0 (3 2) – VI m-ce

Drączkowski      1 (3 4 8) – IV m-ce

Szymański          2 (4 2 10) – III m-ce

Finał:

Bucior                   2 (3 4 10) – I m-ce

Padkowski          1 (4 1 4) – II m-ce

 

 

 PP