Udział naszych szkół w zawodach wojewódzkich SZS

Hrubieszów Wcześniej przedstawiliśmy Mistrzów hrubieszowskiego powiatu rozgrywek sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w roku szkolnym 2008/2009. Poniżej zestawienie przedstawiające, które szkoły lub ich przedstawiciele w rywalizacji indywidualnej zajęli miejsca podczas zawodów wojewódzkich organizowanych przez LW SZS w Lublinie.

Reklamy

***

Igrzyska – SP

1. Indywidualny tenis stołowy – 6 XI 2008 r. Kocudza

– kl. 6/5 dz.: 17/22. Zielińska Iwona SP Teratyn – nl. Strycharczuk

2. Drużynowy tenis stołowy – 26 II 2009 r. Kocudza

– kl. 6/5 chł.: 5/6. SP Gozdów w składzie: Patryk Łuszczak i Kamil Gierszon – nl Tomasz Królicki

3. Mini – koszykówka chłopców – 23 IV 2009 r. Biała Podlaska

– 5/6. SP 3 Hrubieszów – nl. Tomasz Szlonzak, Skład drużyny: M. Pańko, A. Chachler, P. Szlonzak, M. Wiejak, G. Dąbrowski, K. Kozakiewicz, J. Dąbek, J. Sacharczuk, M. Drączkowski, P. Małyszka

4. Mini – piłka ręczna chł. 6 V 2009 r. Hrubieszów

– 5/6.SP 3 Hrubieszów – nl T. Szlonzak, Skład: Jakub Sacharczuk, Szymon Kwiatkowski, Albert Chachler, Przemek Szlonzak, Mateusz Pańko, Michał Wiejak, Karol Kozakiewicz, Grzegorz Dąbrowski, Jakub Dąbek, Marcin Drączkowski, Jakub Nowak, Patryk Kraszkiewicz, Kacper Kazan, Kostek Mękal.

5. Szachy drużynowe – 9 XII 2008 r. Fajsławice

– 7. SP 2 Hrubieszów, w składzie: Anna Smalej, Sebastian Jakubowski, Bartłomiej Wojtiuk, Michał Baranowski – nl R. Smoliński, H. Nieradko

***

Gimnazjady

1. Indywidualne biegi przełajowe I rzut 22 X 2009 r. Lubartów

– dz. 2. Hojda Maja, 35. Katarzyna Grabowska, 79. Anna Borek, 114. Maja Pukaluk, 6/7. drużynowo, chł. 77. Albin Sacharczuk, 109. Paweł Sidorowicz, 172. Rafał Woźniak (wszyscy G. 2 Hrubieszów), drużynowo 37/43. – nl. Krystyna Rozkal, Robert Jóźwiak

2. Drużynowy tenis stołowy 25II 2009 r. Niedźwiada

– dz. 9/10. G. 1 Hrubieszów w składzie: Marta Wójcicka i Dorota Wójcicka, nl Andrzej Pachla

3. Piłka ręczna chłopców 31 III 2009 r. Puławy

– 4. G. 3 Hrubieszów – nl. Kamil Wojciechowski, Skład zespołu: Jureczko Marcin, Chachler Mateusz, Grzyb Bartłomiej, Popławski Szymon, Nowosad Maciej, Łyszczak Łukasz, Kłak Mateusz, Kowalski Ernest, Gomuła Hubert, Panasiewicz Marcin, Kozłowski Marcin, Wilczek Marcin, Zając Mariusz, Krygiel Patryk, Szostak Paweł, Kowalski Bartłomiej

4. Siatkówka chłopców 29 IV 2009 r. Międzyrzec Podlaski]

– 5/6. G. Dołhobyczów – nl Mariusz Kulczyński i Marta Staszczuk, skład: PATRYK WĘZIŃSKI, ERNEST KOSA, BOGDAN ZIELIŃSKI, DAWID SZCZYGIEŁ, MATEUSZ MALINOWSKI, ADRIAN SKIBA, DOMINIK KLAJNE, TOMASZ ĆWIEK, KRYSTIAN KOZŁOWSKI, ADAM PODPORA

5. Indywidualne biegi przełajowe II rzut 28 IV 2009 r. Woskrzenice

– dz. 2. Maja Hojda, 87. Anna Borek, 94. Maja Pukaluk, 7/8. drużynowo, chł. 74. Albin Sacharczuk, 98. Rafał Woźniak (wszyscy G. 2 Hrubieszów), 30/40. drużynowo – nl Krystyna Rozkal i Robert Jóźwiak

5. Koszykówka chłopców 12 III 2009 r. Chełm

– 2. G. 3 Hrubieszów – nl Kamil Wojciechowski, Czesław Drączkowski, Skład: Żołdak Piotr, Grzyb Bartłomiej, Popławski Szymon, Kowalski Ernest, Nowosad Maciej, Łyszczak Łukasz, Chachler Mateusz, Drączkowski Kamil, Kowalski Bartłomiej, Krygiel Patryk, Panasiewicz Marcin, Kłak Mateusz, Gomuła Hubert.

6. Liga la 12 V 2009 r. Zamość

– 4. G. 3 Hrubieszów chłopcy w składzie: Szumski Bartłomiej, Gałan Marcin, Bakalarczuk Marcin, Malec Mateusz, Szostak Paweł, Kowalski Grzegorz, Wyżyn Daniel, Żygawski Jakub, Malon Mateusz, Chachler Mateusz, Popławski Szymon, Grzyb Bartłomiej, Nowosad Maciej, Kłak Mateusz – nl Wiesław Grzyb

7. Szachy – Drużynowe 16 12 2008 r. Tomaszów Lub.

– 3. G. Mircze – w składzie: Dawid Bednarek, Marek Talarowski, Oktawian Nalepa, Monika Talarowska

8. Indywidualne LA 3 VI Zamość: Złote medale: Hojda Maja G. 2 Hrubieszów 1000 m – 3:15,46 min., Kuśmierczuk Dominik G. Uchanie w dal – 6.13 m., Grzyb Bartłomiej G. 3 Hrubieszów wzwyż – 1.80 m., Srebrny medal: Chachler Mateusz G. 3 Hrubieszów wzwyż – 1.70 m., 4 miejsca: Kolenda Katarzyna 100 m – 13,51 sek., Wyżyn Daniel G. 3 Hrubieszów w dal – 5.81 m., Nowosad Maciej G. 3 Hrubieszów kula – 12.80 m., Chłopcy (brak składu) G. 3 Hrubieszów 4 x 100 m – 47,09 sek., 6 m.: Worożbit Paulina G. Werbkowice 600 m – 1:50,02 min., Sidorowicz Paweł G. 2 Hrubieszów 43.79 m., 7 m. Kasprowicz Karolina G. ZS 2 Hrubieszów 300 m – 45,55 sek., 8 m. Karwańska Dominika G. Mircze wzwyż – 1.40 m., 9 m. Maślanka Ola G. 1 Hrubieszów kula – 8.86 m., Szumski Bartłomiej G. 3 Hrubieszów 100 m – 12,08 sek., Żyła Andrzej G. Werbkowice wzwyż – 1.55 m., 11 m. Szkalej Maja G. 3 Hrubieszów w dal – 4.12 m.

***

Licealiada

1. Sztafetowe Biegi Przełajowe 15 X 2008 r. Lubartów

– dz. 10. ZS nr 1 Hrubieszów – nl Katarzyna Skawińska, skład: Aneta Teterycz, Monika Skiba, Magdalena Rawska, Joanna Wala, Justyna Drożdżak, Malwina Martyniuk, Edyta i Ewelina Furmaga, Natalia Mitrenga, Patrycja Drozd, Dorota Jeleń, Wioleta Basa i Ewa Łaskarzewska.

2. Indywidualny tenis stołowy 4 XI 2008 r. Hrubieszów

– chł. 17/24. Bieńko Piotr i Adrian Polikowski obaj ZS nr 3 Hrubieszów, nl Marcin Nowak

3. Piłka siatkowa chłopców 25 III 2009 r. Świdnik

– 5/6. ZS nr 3 Hrubieszów – nl Krzysztof Brudnowski, skład: Kacper Dźwierzyński, Artek Tytuła, Rafał Bajdocha, Maciek Kuśmierek, Grzegorz Barczuk, Ciesielczuk Tomasz, Robert Masicz, Damian Otręba, Kamil Kozielewicz i Bartek Jaszczyszyn

***

LubieHrubie gratuluje wszystkim wymienionym sukcesów i życzy jeszcze większych osiągnięć w następnym roku szkolnym, aby było o czym i o kim pisać !

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Bartek Grzyb z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie aż czterokrotnie uczestniczył w zawodach wojewódzkich SZS.

Hrubieszow LubieHrubie 2009