21 maja 2024

Unia Hrubieszów po pierwszym treningu. Dodatkowy sparing z Unią Białopole

Unia Hrubieszów w dniu wczorajszym rozpoczęła przygotowania pod kątem IV ligi. Zespół Marcina Nowaka będzie trenował cztery razy w tygodniu, zaś w najbliższą sobotę rozegra pierwszy sparing tego lata.

 

Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Hetman Zamość, który od nowego sezonu grać będzie w III lidze. Sparing odbędzie się w Zamościu, o godz. 16:00 na boisku za Rotundą.

W dzisiejszych zajęciach udział wzięło piętnastu zawodników w tym dwóch testowanych. O ich dalszej przyszłości zadecydują najbliższe dni. Możemy zdradzić, że Unia Hrubieszów doszła do porozumienia z innym dwoma zawodnikami i kiedy dojdzie do parafowania umów, na pewno na naszej stronie przedstawimy sylwetki nowych zawodników.

 

***

 

Unia Hrubieszów w okresie przygotowawczym rozegra dodatkowy sparing. W wolnym terminie 29 lipca zmierzy się z Unią Białopole. Tak, więc podopieczni Marcina Nowaka rozegrają łacznie siedem spotkań kontrolnych. Najbliższy sparing zostanie rozegrany w sobotę 11 lipca z Hetmanem Zamość o godz. 16:00 na boisku za Rotundą.  Unię Białopole rozgrywek ligowych przygotowuje dobrze znany hrubieszowskim kibicom Waldemar Kogut.

Plan meczów sparingowych:

11 lipca – Hetman Zamość (Zamość godz. 16:00).

15 lipca – Tomasovia Tomaszów Lubelski (Tomszów Lubelski godz. 17:30).

18 lipca – Igros Krasnobród

22 lipca – Granica Dorohusk

26 lipca – Start Krasnystaw

29 licpa – Unia Białopole (godz. 17:30).

1 sierpnia – Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

józek