23 kwietnia 2024

Unia – Huczwa (sparing – zapowiedź)

HrubieszówHrubieszów

Już jutro (środa 5 sierpnia) o godz. 17:00 na boiskach treningowych HOSiR w ramach spotkania kontrolnego Unia Hrubieszów podejmować będzie Huczwę Tyszowce. W obu drużynach po zakończonym sezonie doszło do zmiany trenera.

Obecnie Huczwę trenuje Jacek Paszkiewicz, natomiast w Unii Andrzeja Lizuna zastąpił Marian Cisło. Obaj panowie mieli już okazję razem współpracować w jednej drużynie, kiedy to pan Marian był szkoleniowcem Spartakusa Szarowoli, natomiast pan Jacek stanowił o sile ataku tego zespołu. Tym razem przyjdzie im się spotkać w meczu sparingowym, po przeciwnych barykadach, w którym poprowadzą swoje drużyny.

Huczwa Tyszowce w dotychczas rozegranych sparingach zremisowała 1-1 ze Spartakusem Szarowolą, przegrała 1-3 z Kryształem Werbkowice i w ostatnim sparingu odniosła zwycięstwo 2-1 ze Spartą Wożuczyn.

Unia Hrubieszów jest obecnie na etapie obozu dochodzeniowego, który ma odpowiednio przygotować zespół do nowego sezonu. Zawodnicy odbywają dwa treningi dziennie, pierwszy o 10:30 zaś drugi o 17:30. Obóz przeprowadzany jest na obiektach HOSiR.

Ciekawy i mocny rywal, jakim jest Huczwa Tyszowce zapowiada interesujące spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

autor: Józek

Hrubieszow LubieHrubie 2009