20 lipca 2024

Walka i emocje były – lecz punktów zabrakło [ZDJĘCIA]

W meczu 17 kolejki Lotto Superligi, ostatnio rozpędzona drużyna Petralana TTS Polonia Bytom – pokonała akademików w Zamościu 3:1.

Reklamy

Było to bardzo ważny mecz dla drużyny gości, przyjechali na prawdę zmotywowani, ponieważ potrzebowali punktów jak „tlenu”.

W pierwszym pojedynku Gyeongtae Park troszkę pokrzyżował szyki bytomianinom i pewnie pokonał Jakuba Perka 3:1.

Reklamy

­

Drugi starcie Przemysława Walaszka z Patrykiem Chojnowskim, który ostatnio jest w wyśmienitej formie zakończyło się zwycięstwem dwukrotnego złotego medalisty paraolimpijskiego – Patryka 3:0.

Reklamy

Kolejne dwa pojedynki dostarczyły kibicom wielu emocji i mogły zakończyć się zupełnie inaczej, jednak Piotr Chodorski minimalnie 2:3 przegrał z chińczykiem Lichen Wangiem a Gyeongtae Parka pokonał Patryk Chojnowski 1:2.

– Dzisiejsza porażka nie była dla nas zbyt „bolesna”, nadal utrzymujemy pierwsze miejsce w grupie spadkowej ale zrobiło się „niesamowicie ciasno”. Przed nami w kwietniu ostatnie dwa pojedynki, które zadecydują o ostatecznym miejscu naszej drużyny – łatwo nie będzie! – podsumowuje pojedynek trener akademików z Zamościa.info: AZ, fot. Tomek Tomczewski


Zobacz też:

Hrubieszowscy maratończycy rywalizowali w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Hrubieszowscy maratończycy rywalizowali w Hiszpanii [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →