Wyniki drugiej kolejki Ligi Orlika

2 czerwca 2013r. na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie rozegrano II kolejkę ligi piłki nożnej rocznik 200 i młodsi. Do rozgrywek zgłosiło się kolejna drużyna – Bayern Munchen. Drużyny skorzystały z „okienka” transferowego i dokonały kilku zmian w składach osobowych. Rozegrano 9 spotkań.

Reklamy

LIGA  „ORLIKA”  2000 i MŁODSI

 

Po rozegraniu II kolejki spotkań wyniki przedstawiały się następująco:

II kolejka 2.06.2013

I mecz             MENCHESTER UNITED – FC NEYMARSEY 3:2

II mecz           CHELSEA –  BAYERN MUNCHEN        6:2

III mecz          BORUSIA DORTMUND – LEGIA                      7:0

IV mecz          LEGIA –  FC. NEYMARSEY          2:2

V mecz           REAL MADRYT  – CHELSEA 7:4

VI mecz          MENCHESTER UNITED -CHELSEA 7:3

VII mecz        REAL MADRYT  – BAYERN MUNCHEN    6:0       

VIII mecz       BORUSIA DORTMUND –  REAL MADRYT 4:1

IX mecz          BAYERN MUNCHEN –   LEGIA    2:1

 

Poniżej kolejność drużyn po II kolejce spotkań:

  1. BORUSIA DORTMUND       12pkt      26:3
  2. MENCHESTER UNITED      10pkt      23:9
  3. REAL MADRYT                     7pkt       21:13
  4. CHELSEA                                3pkt       14:16
  5.  BAYERN MUNCHEN           3pkt         4:13
  6.  LEGIA                                     1pkt        5:16
  7. FC. NEYMARSEY                  1pkt        5:25

Punktacja : wygrana-3pkt, remis-1pkt, przegrana -0pkt

 

A tak wyglądają terminy kolejnych gier:

III kolejka 9.06.2013

I mecz            CHELSEA- FC. NEYMARSEY

II mecz           BAYERN MUNCHEN   –    MENCHESTER UNITED    

III mecz          LEGIA – REAL MADRYT

IV mecz          BAYERN MUNCHEN   –        FC. NEYMARSEY

V mecz           MENCHESTER UNITED – BORUSIA DORTMUND

VI mecz          CHELSEA – LEGIA

VII mecz        BAYERN MUNCHEN   –    BORUSIA DORTMUND     

                                  

Drużyny występują w składach:


BORUSIA DORTMUND

  1. Przemek Kraszkiewicz
  2. Max Imparato
  3. Jakub Zalewski
  4. Szymon Czarnecki
  5. Daniel Dorman
  6. Marcin Gąsior
  7. Patryk Mazurek
  8. Kacper Toczek

Opiekun: Dariusz Kopera

 

MANCHESTER UNITED

  1. Kaspruk Kacper
  2. Fijołek Bartłomiej
  3. Paradowski Michał
  4. Kamil Daciuk
  5. Grzegorz Skrzyński
  6. Kacper Rodziewicz
  7. Michał Herda
  8. Kuba Rutkowski
  9. Kuba Sionkowski
  10. Kordian Kowalski

Opiekun: Joanna Paradowska

 

REAL MADRID

  1. Kacper Krawczuk
  2. Maciej Pokrywka
  3. Konrad Piniaź
  4. Kamil Ochnio
  5. Kacper Greń
  6. Adam Skwarek
  7. Adam Jasina
  8. Łukasz Skiba
  9. Michał Kołodziej

Opiekun: Henryk Krawczuk

 

FC NEYMARESY

  1. Arek Fila
  2. Wojciech Fila                                                               
  3. Dominik Trych                                                         
  4. Michał Duławski                                 
  5. Dominik Trych
  6. Sebastian Fila                                                              
  7. Brajan Daciuk                                                                          
  8. Dominik Daciuk
  9. Damian Torbicz
  10. Sławek Szczepański                                           

Opiekun:Tomasz Czuba

 

LEGIA

  1. Michał Bilik
  2. Jakub Kocieł
  3. Arek Zając
  4. Kamil Obszyński
  5. Remek Krasucki
  6. Kacper Magierka
  7. Michał Garaj
  8. Jakub Mazur
  9. Mateusz Prokopowicz
  10. Łukasz samsonowicz

 

CHELSEA

  1. Filip Pietrusiewicz
  2. Maciej Mierzwa
  3. Jakub Szymański
  4. Jakub Zalewski
  5. Szymon Wanarski
  6. Szymon Blicharz
  7. Mikołaj Księżyk
  8. Dawid Masny

Opiekun: Marek Pietrusiewicz

 

BAYERN MUNCHEN 

  1. Michał Klimowicz
  2. Oleszczuk Mateusz
  3. Guluk  Albert
  4. Otręba Kuba
  5. Wiktor
  6. Damian Laskowski
  7. Damian Remorczyk

 

Opracował: Paweł Padkowski